ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот Vesela Taneva » 04 мар 2009, 19:45

Я обяснете по-простичко това с точките плс ,щото не разбрах как така му пишат 0 точки .Няма бележка от доктора и .... неизвинено отсъствие :qipap: Губи точките които е имал от 2008 в Дубай или му отнемат 500?
ппЗа Шахар Пеер знам,че е мюсюлманка с австрийско поданство.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот maryan unfaitful » 04 мар 2009, 20:15

Има задължителни турнири, които включват определен брой турнири от всяка категория. Един от ранг 500 задължително трябва да се играе след USO. От резултаттие на 4 такива (ти може да си играеш и на сто, ако имаш време) се вземат най-високите 4. Но - ако си пропуснал неоснователно турнир, на който си обещал да играеш, той ти се води в тях и бау! Демек Рафа си губи миналогодишните четвъртфинални точки от Дубай, но по-лошото е, че като средно аритметично един от задължителните турнири с ранг 500 ще му намали точките.
Последна промяна от maryan unfaitful на 04 мар 2009, 20:17, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот marto » 04 мар 2009, 20:16

Oфффффф,тъкмо разбрах старата система и тея я направиха уж по разбраема за феновете #-o
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот maryan unfaitful » 04 мар 2009, 20:18

Марто, аз цитирам вамоските и много се надявам да не са прави, а тая нула да е временна.
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот Vesela Taneva » 04 мар 2009, 23:11

Това дето го измислиха със задължителните турнири никак не е добре.Какъв е смисълът?Рафа има отличен екип и не ми се вярва да са допуснали пропуск.Може би ще навакса тези точки от друг турнир.Абе....... :qipbl:

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот Neo » 05 мар 2009, 00:39

Ясна ли му е на някого системата със сигурност? Гледам, че и на Анди са му писали 0, пък той уж също беше с контузия в рамото (плюс че беше против решението за Пеер). На Роджър действително не му го броят към тия 4 турнира, което, като се има предвид, че е записан за общо 3 турнира от по 500, единият от които Дубай, е наистина голям келепир. :qipag: И при това положение задължителни ли са въобще 4? И ако играеш на 10 не ти ли се взимат все пак 4те най-добри резултата, независимо дали ти е извинено или неизвинено отсъствието?
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот maryan unfaitful » 05 мар 2009, 01:10

Ми аз съм с впечатлението, че вече нулират, което си е дет писа ти "да ги водят кат мечки", ако не на турнир, поне на дофтор на АТР на определена точка на планетата. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот Neo » 05 мар 2009, 01:26

Те очевидно нулират, въпросът е кога, как и защо, и какво значи това после.
Струва ми се, че системата е правена от велики умове за велики умове, къде сме тръгнали и ние да се бутаме с опити за разбиране. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот maryan unfaitful » 05 мар 2009, 03:00

Аз ползвам мейби предоверено една вамоска, дет си умира да смята точките на първите четирима и да ги ъпдейтва, тъй че се надявам поне тя да е велик ум. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот rafaelis » 05 мар 2009, 04:40

Добро утро!

maryan unfaitful написа:Аз ползвам мейби предоверено една вамоска, дет си умира да смята точките на първите четирима и да ги ъпдейтва, тъй че се надявам поне тя да е велик ум


Мдам, и аз се надявам тя да е велик ум. Гледам и други се надяват, а щом и от съседния лагер хвърлят по едно око със същата надежда, работата е сериозна. :qipap:


marto написа:Oфффффф,тъкмо разбрах старата система и тея я направиха уж по разбраема за феновете


Марто, споко бре, то даже виц има за тая работа. Дето учителят се жалвал на колегите в учителската стая - абе тия деца ужасно тъпи бе, три пъти им обяснявам едно и също нещо, на третия път и аз го разбрах, те - не. :qipag:

Та аз след малко ще се върна да чета пак и пак и искрено се надявам на четвъртия път да разбера. :mrgreen: :qipag: (ама дано оная вамоска е велик ум де, хм, хм) :qipap:


maryan unfaitful написа:Дамата на цветни кичури ли е или афро-индо-азиатка? Поздрави я, убави клипчета.


Ето още едно от хубавите душеспасяващи клипчета на въпросната дама, особено актуално в настоящия момент:
http://www.youtube.com/watch?v=l4D-3X4hSQM
Мери, имах предвид цветна по дух и образование, гражданин на света, но сега като се замисля, двеста-триста цветни мъниста в косата биха и отивали, така че да го приемем в този смисъл. Ще я поздравя, още повече, че започвам да изпитвам подозрения кого харесва, ам? :qipap:

Хех, лек и успешен ден!

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот maryan unfaitful » 05 мар 2009, 05:14

Сериозно е това, Рафаелис, дано да е взаимно. :qipae: Цветна по дух и по образование съвсем ме хвърли в потрес. :qipag: Ма пък си е екзотика, еле ако и има къде да турга тез 200-300 мъниста балансирано.
Аре да почва тоя ДК, че и после турнирите, писна ми! Искам друг екшън, не само бачкане!
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот rafaelis » 05 мар 2009, 05:19

maryan unfaitful написа:Сериозно е това, Рафаелис, дано да е взаимно. :qipae:
Аре да почва тоя ДК, че и после турнирите, писна ми! Искам друг екшън, не само бачкане!


Ами дали е взаимно могат да кажа двама души - тя и Рафа! :qipag:
Питай ти него, пък аз ще попитам нея. :qipap:

За турнирите, чакам с нетърпение и аз. :qipab:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот maryan unfaitful » 05 мар 2009, 05:22

Добре, обещавам. Ама не знам там дали ще се справя с шпаньолската клавиатура, тъй че най-рано в неделя вечер ще се разбере таз мистерия. :qipag:
Ти да не работиш в мина, че ставаш по това ужасно време? [-X
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот rafaelis » 05 мар 2009, 05:27

Мне, оставям миньорския труд на по-силната част от човечеството.
Нещата са винаги по-прости, отколкото изглеждат. Не съм лягала. :qipag:

Шпаньолска, кокершпаньолска, сигурна съм, че ще се оправиш. :qipap:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 24

Мнениеот maryan unfaitful » 05 мар 2009, 05:34

Подозирах аз, че и някой се е мъчил като мен. :qipae: Мисля, че ще се справя и с джоколайна, ако се наложи. :qipbp:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 118 госта

cron