ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот Cveti » 05 окт 2008, 18:33

Мили Рафаелци, "присвоявам" си честта аз да отворя новата тема. Нека си пожелаем тя да ни донесе поне толкова радостни моменти, колкото предната. :qipbp:
А на нашия любимец пожелавам здраве на първо място, защото всичко друго е доказал, че може!

Изображение

Изображение

Изображение

Рафа, обичаме те!
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот rafaaydin » 05 окт 2008, 18:35

Честита ни 23-та тема!
Изображение

petya1993
Мнения: 947
Регистриран на: 10 май 2008, 11:19

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот petya1993 » 05 окт 2008, 18:49

честита тема №23 и от мен :qipbp:
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот yarra777 » 05 окт 2008, 18:49

Честита ни нова тема!
Нека бъде щастлив Рафаел, тогава всичко друго ще му върви.


И да се настройваме вече лека-полека за турнира в Мадрид. :qipad:
Изображение
Последна промяна от yarra777 на 07 окт 2008, 16:50, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот rafaelis » 05 окт 2008, 18:51

ЧЕСТИТА НОВА ТЕМА! НЕКА ПРИКАЗКАТА ПРОДЪЛЖИ!


Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
niiceto
Мнения: 549
Регистриран на: 23 ное 2007, 15:25
Местоположение: sofia
Контакти:

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот niiceto » 05 окт 2008, 19:23

Честита нова тема!!!
Нека ни донесе само хубави моменти!!!
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот blond » 05 окт 2008, 20:00

Честита ни 23-та темичка! Да ни е на щастие, радост и само положителни емоции!!!
Изображение
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот maryan unfaitful » 05 окт 2008, 20:34

Честита ни нова тема!
Успяхме да изпреварим годините на Рафа! :qipag:

Помня, че миналата година във Вамос бригейд пожелахме няколко неща на Рафа: Ето по-важните от тях:
- Да няма никакви контузии - да чукаме на дърво и до края на годината да е така!
- Да спечели РГ и Уимбълдън

Той не само го направи, ами "вметна" и Куинс

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

- Да спечели златен медал на Олимпиадата

ИзображениеИзображение

- Да си върне искрата

И къде с опиянение от победите

ИзображениеИзображение

Къде с кратки почивки

ИзображениеИзображение

Той не само си я върна, ами направо лумна

МАЛКО СЕ ОСМЕЛИХА ДА МУ ПОЖЕЛАЯТ ДА СТАНЕ НОМЕР ЕДНО, НО ЕТО ЧЕ ТОВА Е ФАКТ :qipbp: :qipbp: :qipbp:

А онова, което още важи до края на годината е
- Да се представя добре на хард

Дотук е по-добре от всякога. Онова, което някак пропуснахме заради неочаквания изблик на Налби, беше, че той се представи добре още в края на миналата година. А сега трябва да защитава не само постигнатото, но и първото място. Тъй че трилърите продължават.

И това е най-хубавото нещо, което можеш да искаш от един любим спортист!
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот annysy » 05 окт 2008, 20:48

Ей честита ни нова поредна тема :D и аз си мислих това че подминахме годините на Рафа, остава да гоним титлите сега, ама май няма да ги стигнем скоро и нищо против нямам :qipae:

Да ни е здраво момчето, па другото си го може :D

А по следващата неделя така:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот Vesela Taneva » 06 окт 2008, 08:17

Мили ми Рафаелци,нова тема имаме!Браво!Старата е историческа щото в нея Рафа стана №1 и взе този бленуван Уимбълдън!!!! :qipbp: :qipbp:
В новата тема все напред и нагоре или с други думи все така! :qipay:
Едно любимо мое фото !От кой РГ вече не си спомням щото той толкова много РГ има! :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот maryan unfaitful » 06 окт 2008, 09:43

Неизвестно от кога и къде, свалена от ЛЗ от любителски видеозапис.

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот glory » 06 окт 2008, 12:57

Честита 23-та тема!!! Да ни е жив и здрав Рафа, за да ни радва с нови и още по-големи успехи на корта и в живота!!!

Изображение
От leathernlace90210
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот rafaaydin » 06 окт 2008, 13:04

maryan unfaitful написа:Неизвестно от кога и къде, свалена от ЛЗ от любителски видеозапис.

Изображение


Май играе Street Fighter :qipbj: На времето(преди 5-6 години) и аз цъках много на тия :qipag:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот maryan unfaitful » 06 окт 2008, 14:32

От НР на ВБ

Какво казват хората за Рафа тази година

Роджър Федерер:
Изображение

Не съм сигурен дали става дума само за форхенда му.Да кажем, че е повече движението му, отколкото всичко друго. Форхендът и бекхендът му изглеждат непробиваеми, особено на клей. Никой не може да каже, че бекхендът му е слабост. Забележително е каква скорост има бекхендът му, колко добър е станал слайсът му. Хората изцяло подценяват играта му.
(Март 2008, пресконференцията на Пасифик Лайф Оупън – Роджър отговаря на въпроса дали форхендът на Рафа на клей е най-трудният удар, с който му се е налагало да се справя)

Матс Виландер:
Мисля, че той е може би най-умният на тура. Разбира се, разчита и на формата си, но това важи за всички. Но при него тази форма започва преди всичко от сърцето. Разбира се, че той е силен, но не съм сигурен дали е по-силен от останалите, просто повече иска да победи. (Май 2008)

Джеймс Блейк:
Изображение

Вероятно е един от най-добрите играчи на всички времена, а не е бил №1. Това е невероятно, невероятно е и колко дълго време запази второто си място. Това показва изключителна психическа сила да продължаваш да упорстваш, да продължаваш да се усъвършенстваш, да продължаваш да се стремиш към първото място. Засега той е доказал, че е най-добрият №2 за всички времена .(Март 2008)
С неговия талант той е един от най-добрите играчи на хардкорт в света. Сега играе много по добре, минава в нападение при всеки удобен момент, вместо да чака и да бъде търпелив като на клей. Променил е играта си до такава степен, че определено е един от най-добрите играчи на хардкорт в света.
(Синсинати Мастърс, 31 юли 2008)
Гордея се с него и съм много щастлив, че е номер едно. Той го заслужи през последната година.
(Олимпийските игри, 16 август 2008)

Алекс Кореча:
Ще ми се да бях Надал. Свалям му шапка за всичко, което прави. Мисля, че онова, което постигна е невероятно, а той е едва на 21 години. (27 март 2008)

Марк Печи:
Изображение

Той притежава толкова много достойнство и класа, че не можеш да не го обичаш. (4 април 2008)

Ник Болетиери:
Той е като пилот от ВВС, боец от специален отряд и морски тюлен накуп. Ще те победи в небето, под вода или на суша!
Надал е от различно тесто и защото никога не се задоволи да бъде доминиращ само на клей, поведението му показваше, че иска да се учи във всеки мач на всяка настилка. (Август 2008)

Ярко Ниминен:
Изображение

Не знам какви са изискванията към психиката в другите спортове, но не мога да повярвам, че има спортист с по-здрава психика от Надал. (Май 2008)

Пат Кeш:
Казвал съм, че Надал е най-добрият играч на клей... Мисля, че го казах преди година. Казах, че е най-великият играч на клей, който съм виждал преди този турнир и днешният ден само го потвърждава. Беше невероятно. (след РГ)

Бьорн Борг:
Изображение

С удоволствие гледам играта му. Той се раздава на 100 процента.
На клей той е артист (май 2008)

Тод Мартин:
Основното е, че той притежава най-силното оръжие в този спорт... това е сърцето му. Мисля, че сърцето му е причина да се концентрира така добре ден след ден. Сърцето му е до такава степен в играта, че умът му никога не се отклонява от нея.

Борис Бекер:
Изображение

Той е изключителен в почти всичко, което прави. Притежава играта, чувството, мотивацията. Когато е невъзможно да сравниш един тенисист с когото и да било, той притежава уникална класа. (Юни 2008)

Стефан Екберг:
Надал е велик играч с невероятен чар и боен дух, който заслужава първото място. Особено след като спечели един от най-добрите финали, играни някога на Уимбълдън след победата си на РГ. (Август 2008)

Лейтън Хюит:
Изображение

Той е страхотен. С постиженията си, с начина, по който играе на всички настилки, той заслужава да бъде номер едно. Няма съмнение, че името му трябва да бъде изписано сред най-великите в този спорт. (Юни 2008)

Джон Макенроу:
Това момче е изумително. Ако тръгнеш към мрежата, трябва да си готов – и това беше само на тренировка. Бързината и топспинът, които придава на топката, са невероятни. Невероятно е и каква скорост придава на бекхенда си от задния крак. Мислиш си, че топката е далеч от него, че ще удари слайс с една ръка и ще можеш да се приближиш, а той те поставя в отбранителна позиция с директен уинър. (4 юли 2008 след тренировка с Надал преди полуфинала на Уимбълдън)

Анди Родик:
Изображение

Никой не можа да победи Рафаел на клей тази година. (Юни 2008)
Не знам дали може да има по-тежка ситуация от това да играеш срещу Надал на клей пред неговите почитатели. Сигурно това е най-трудният сценарий. (септември 2008)

Брад Гилбърт:
Онова, което най-много обичам у Надал, е езикът на тялото му. Повечето време в тениса гледаш на корта и по езика на тялото на играча можеш да разбереш какъв е резултатът. Не и при Надал. Той притежава изключителен боен дух.

Ришар Гаске:
Изображение

Той никога не пропуска. И това е през целия мач. Трябва да играеш много агресивно. Ако не играеш агресивно, той има страхотен форхенд. За мен той е най-добрият играч в света и е много трудно някой да го победи.
(Торонто, юли 2008)

Пит Сампрас:
Онова, което Надал направи на клей през последните три години е просто забележително. Да бъдеш толкова доминиращ, да спечелиш 100 мача от 101! Това е едно от най-големите постижения в историята на тениса и смятам, че не се оценява заслужено. (Май 2008)
Той е страхотен боец и аз съм много впечатлен. Това е най-добрата му година и със сигурност е номер едно. Само си помислете, той е само на 22 години. невероятно е какво постигна Надал и смятам, че ще става все по-добър, стига да има възможност. (Август 2008)

Енди Мъри:
Изображение

Намирам за удивително, че той сякаш играе на 100 процента във всеки мач. Никога не изглежда много уморен, макар да съм сигурен, че усеща умора. Той е в страхотна форма физичаски, а психически е изключително силен. Той има невероятни победи този сезон и не го виждам да спре скоро. Не ми изглежда много уморен. (4 май 2008)
Той удря отлично от форхенд, движи се страхотно и има най-здравата психика сред професионалните тенисисти. Малко хора могат да играят в неговия стил всеки ден и да не се уморят да го правят. (Торонто, юли 2008)
За мен той е един от най-великите тенисисти на всички времена и със сигурно ще бъде запомнен като.. той със сигурност има голям шанс да спечели повече от 10 титли от ГШ. (Синсинати Мастърс, 30 юли 2008)

Майкъл Фелпс:
Всъщност аз отидох при Рафаел Надал. Той е може би тенисистът, когото най-много обичам да гледам, тъй че отидох при него и му казах: “Исках да се запозная с теб, не ми трябва снимка или автограф, просто исках да се запознаем.” Казах му и: “Гледам те винаги, когато играеш и много обичам да те гледам.” Пожелах му успех. Това е може би единственият човек, при когото отидох. (Август 2008)

Мануел Сантана:
Изображение

Виждам тенис, който е невероятен. В момента Рафа е играчът с най-добро самочувствие, което съм виждал. Ако Уимбълдън се играеше на лед, той пак щеше да бъде уверен. Разговарях с Рафа след като победи Иво Карлович в Куинс, защото тази победа означаваше много. Той успя да се адаптира много бързо на трева след РГ, а тази победа беше шокираща за него – да победи световния номер едно, като му даде само 4 гейма. Концентрацията и талантът му са огромни. За мен той е човекът, който ще победи. (Юни 2008)

Испанската кралица София:
Той е пример за подражание за всички, никога няма да има друг като него. (Август 2008)
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 23

Мнениеот maryan unfaitful » 06 окт 2008, 15:39

Ура! В Мадрид ще сме си в нормален екип! :qipbp: За съжаление Христос предупреждава, че туй може да ни е последната безръкавна радост. Рафа, вземи се стегни и вкарай в пътя некадърниците от Найк! Само си помисли колко ще се душиш под мишниците после, ако играеш с тъпите ръкави!!! :qipag: Да не верваш, тоз път и цветовете са в тон. Дано само играе без сутиена. :qipbj:

babi написа:Madrid outfit
Изображение
Изображение
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 100 госта

cron