ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Потребителски аватар
Sapphire
Мнения: 20
Регистриран на: 18 дек 2007, 09:06

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот Sapphire » 02 окт 2008, 09:26

Снимките ги имаше още преди няколко дни, аз се чудех защо нищо не коментирате, помислих че е цензура някаква във форума, интересно какво пише в местния вестник и за някакво изказване на Мъри май става въпрос.

http://www.mallorcadiario.com/index.php?option=com_content&task=view&id=37858&Itemid=33

http://www.politeapplause.com/2008/09/26/nadal-caught-with-his-pants-down/

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот maryan unfaitful » 02 окт 2008, 09:27

Е, може да се поохладите малко като си представите как се е почувствал Рафа като ги е видял, дали не са му скапали почивката и какво ще го питат на следващите няколко пресконференции.
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот yarra777 » 02 окт 2008, 09:35

Здравейте, момичета! Не бих искала да ви развалям настроението от сутринта, но ви моля да си представите само за минутка, че сте известна личност, отишла на почивка, събуждате се една прекрасна сутрин и откривате, че дупето ви е лъснало във всички вестници. Как бихте се почувствали? Не мисля, че Рафаел заслужава да изпита това. Цяла година се раздава на хората, колкото и да е уморен и изтормозен, във всеки мач дава всичко от себе си, а когато не играе, краде от почивката си, за да раздава автографи и да обръща внимание на феновете. И независимо как се чувства, успява да ни дарява с прекрасната си усмивка. Това са всеизвестни факти, които сме обсъждали хиляди пъти. Затова мисля, че има право да се порадва на няколко дни почивка с приятели, далеч от фенове и медии, без папараци да го дебнат на всеки ъгъл. Не искам да звуча като някаква моралистка, но според мен въпросът е принципен.
Изображение

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот Cveti » 02 окт 2008, 09:39

Яра, Мери, съгласна съм с вас напълно. Не е приятно да те "хванат" в такова положение наистина и да те дебнат на всяка крачка. Всеки известен, обаче, познава тези негативи на славата и се е примирил с тях, няма избор.
Но пък и не мисля, че снимките са чак толкова уронващи авторитета му, напротив - според мен ще му повдигнат акциите още повече, защото не са вулгарни, а сладко еротични по-скоро. Това поне е моето мнение. :qipad:
Последна промяна от Cveti на 02 окт 2008, 11:31, променено общо 1 път.
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот maryan unfaitful » 02 окт 2008, 09:53

Въпросът е, че с подобен интерес караме папараците да правят това, което правят.
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот rafaelis » 02 окт 2008, 09:59

Яра е права, че въпросът е принципен, но на общия фон на голотиите, които се показват, мисля, че нещата ще са забравение не след 24, а след 12 часа.
И въобще не вярвам да си го е сложил на сърце. Обръгнал е на какво ли не. :idea:

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот yarra777 » 02 окт 2008, 10:10

И аз не мисля, че снимките "уронват авторитета" му или че ще "си го сложи на сърце", но предполагам, че е много, много гадно да се чувстваш преследван 24 часа в денонощието, 365 дни в годината. Всеки човек има право на лично пространство, независимо колко е известен. Знам, че битката със жълтите вестници е предварително загубена, за съжаление и че този тип медии нямат никакъв морал, но не мога да се примиря с това.
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот Vesela Taneva » 02 окт 2008, 14:39

Аз съм виновна ,че повдигнах въпроса,но Телеграф не е жълт вестник ,има много свестни материали,следи спорта и ми направи впечатление ,че са побликували папарашкото фото.Все пак не можем да отминем това без да го споменем.Е, поувлякохме се малко с ах и ох,но нека ни е простено! :oops: Такива верни фенове сме и в победи и в поражения ,че.....Абе да ......край!!!!Изображение
пп Такива ми ти работи като няма тенис!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот annysy » 02 окт 2008, 14:54

#-o 1 ден да стане нещо различно и на мен ще ми се скапе я компа, я нета, я друго :qipaq:

В първия момент и аз май се зарадвах на снимката, ама после си помислих това, което са писали Яра и Мери и май всички, ако наистина си обичаме Рафа ще се съгласим - гадно е да те дебнат по цял ден кога ядеш, кога се обличаш, кога ходиш до едното място и т.н. :evil:

Последното, което е написала Весито ме навява пак на въпроса: Абе, кога имаме някакъв мач - гледа ми сееее!
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот maryan unfaitful » 02 окт 2008, 15:17

Не се трофкай, Весе, виновен е вестникът, не ти. Може да има свестни материали, но публикуването на подобни снимки си е жълтина изцяло. Че даже и не са платили за тях, ловя се на бас. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот blond » 02 окт 2008, 19:36

Аз съм убедена, че и това ще мине и замине като всички папарашки историйки...
Въпросът е, че и Рафа си има малко вина! В крайна сметка той е известна личност и трябва да очаква да го дебнат отвсякъде, колкото и неприятно да бъде! Това е цената, която популярните спортисти и личности плащат.
п.п.Цвети така ме разпали снощи с тези снимки, днес щях да си счупя краката от бързане, че и от обучение се прибрах без време - дезертирах...
Срам ме е.... :qipah: Горкото...
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот maryan unfaitful » 02 окт 2008, 19:51

Оооооооооооооооооооооо! "Вина?" Я стига!

Ибиса е много хубаво място, обикновено на плажа гледат на тези с бански като на туристи. Да си на лодка насред морето и без възможност някоя примираща девойка да те изненада провокира вместо да се тъпчеш в малката кабинка долу (не знам дали някой е обърнал внимание на това, ама Е от значение) да се преоблече отгоре. Подозирам, че 90 процента от мъжете в този форум биха казали,че не им пука да се преобуят на такова място. Няма нищо неестествено или ненормално в това, което прави Рафа. Ако трябваше да снимат всички, които го правят, немаше да стигнат... папараците. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот blond » 02 окт 2008, 20:40

Мери, не съм казала, че има нещо "неестествено" и "ненормално" в това, което е направил! Просто исках да кажа, че в момента той е един от най-популярните спортисти в света и трябва да е подготвен (да внимава) да изкачат папараци и от дъното на морето. Тези жълти души са такива хиени, че нямат никакви скрупули, но това всички си го знаем....
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот maryan unfaitful » 02 окт 2008, 20:53

Те за това ставаше дума, то ще е голяма почивка, ако непрекъснато си мислиш кой къде те дебне. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот annysy » 02 окт 2008, 21:08

Eй някакви по-нормални, губи ми се дали сме ги виждали или са нови, щото по прочетеното , т.е. според написаното са нови, ама това на линка ми изглежда като 2006 г?? http://www.bauxa.net/imatges.html# - 3то квадратче
Изображение

Изображение

Изображение

Тия дупки, в които ходят (туй на изба мяза :qipap: ) не се различават кой знае колко от нашите. :qipag:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта

cron