ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот marto » 16 авг 2008, 21:14

Не може ли да си потърсиш онова което ти даде Дънди :qipan: :qipan: :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот maryan unfaitful » 16 авг 2008, 21:19

Дънди нали беше пуснал! http://www.channelsurfing.net/watch-olympics.php?w=TE3 Слагайте си ги във фейвъритс, бре!
Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот rafaaydin » 16 авг 2008, 21:35

Споко преди мача все ще намеря някой друг линк :qipag: А и ми се гледа Динара, така че по раничко ще намеря линк :D

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот maryan unfaitful » 16 авг 2008, 21:43

Че защо друг? Този днес си работеше супер. Аз гледах и двата мача по него.
Изображение

Потребителски аватар
Samo Nadal2
Временно отстранен
Мнения: 1805
Регистриран на: 28 дек 2007, 19:29
Местоположение: LIVERPOOL YOU'LL NEVER WALK ALONE
Контакти:

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот Samo Nadal2 » 16 авг 2008, 21:47

Късмет утре на Рафа дано покаже играта на която е способен и да победи Гонзалес! :) :qipbp:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот maryan unfaitful » 17 авг 2008, 09:09

От тренировката вчера
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот marto » 17 авг 2008, 09:19

Тоя Гонзо ме притеснява леко,досега с него сме 3:3,но на хард сме 0:2 :qipac:

Време е за първа победа на хард :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот rafaaydin » 17 авг 2008, 09:27

http://net-tv.tk/ - Избирате отстрани Sports TV ---> До "Start TV" имате място за избиране на канали и избирате Първото дет пише Beijing... (Live 1) Там дават централния корт :)

п.п. смениха на гребане :evil:
Последна промяна от rafaaydin на 17 авг 2008, 09:31, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот maryan unfaitful » 17 авг 2008, 09:29

Никой не казва, че ще е лесно, но Рафа може да победи. На мен не ми пука особено, ама кат се е развилнял така, на него сигурно му се ще да вземе златния медал. :qipag: Но каквото и да стане, може да бъде доволен от Олимпиадата си.

РАФА ЗАСЛУЖАВА ПЪРВОТО МЯСТО, КАЗВА ФЕДЕРЕР
17 август

Роджър Федерер каза, че Рафаел Надал “напълно заслужава” първото място в класацията и каза топли думи за испанеца, който ще бъде първи от понеделник.

Федерер, който спечели олимпийски златен медал на двойки с партньор Станислас Вавринка, каза, че Надал е стигнал до мястото на върха с много добра игра и призна, че в момента той доминира в спорта. “Вече повече от седмица знам за промяната в класацията. Но това е добре, Рафа игра чудесно, за да стигне до него”, каза Федерер.

“Това очаквах и на това се надявах преди много години, когато станах номер едно, че ако някой някога ми отнеме първото място, ще трябва да играе невероятен тенис да спечели най-големите турнири, да доминира основно в играта и така да го спечели. Не исках да стане, когато аз играя много зле и някой просто се възползва. Затова смятам, че Рафа напълно го заслужава.”

Коментарите показват смяна в поколението на тениса, 27-годишният Федерер отстъпва мястото след 4 и половина години на върха. 22-годишният Надал вече беше повече от три години на второ място, но този сезон е във феноменална форма – спечели четвъртия си РГ, първия Уимбълдън и стигна до финала на Олимпиадата.

Между временно Федерер говори за смяна на целта от битката за номер едно към концентрация върху важните турнири и ГШ, откъдето му трябват още две титли, за да настигне Пит Сампрас, който има 14.

Но по неговите върховни стандарти той е в необичайно слаба форма, загуби на четвъртфинала тук от Джеймс Блейк – 12-тата му загуба за сезона. Но швейцарецът беше сияйно усмихнат след като спечели първия си олимпийски медал след три опита, прегръщаше и лудуваше на корта със световния №10 Вавринка.

“Проблемът е, че не мога да прегърна някой непознат, когато спечеля на сингъл”, призна той, сравнявайки положението си с това на Макъл Фелпс.

“Изключително чувство е да празнуваш победата с някого, предполагам, че и Майкъл Фелпс го знае. Едно е, когато спечели сам в басейна, не е същото, както когато печели в щафета.”

Федерер каза, че олимпийският златен медал е “отдавна мечтан момент” за разлика от ГШ, след като гледал победата на Марк Росет през 1992, когато бил едва на 10 години.

“Кой знае, може би в себе си съм се надявал някой ден да постигна същото или поне да бъда част от Олимпийските игри”.

Сега Федерер насочва поглед към USO, където не е побеждаван четири години и Мастърс Къп в Шанхай, където е за втори път защитаващ титлата.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот maryan unfaitful » 17 авг 2008, 09:36

И цитатче от интервюто на Блейк вчера.

Интересно ми е какво мислиш за играта на Рафаел Надал. В понеделник той ще бъде №1. Смяташ ли, че царуването му ще продължи дълго?
- Мисля, че Рафаел е невероятен. Да станеш номер в света е нещо, за което бих поздравил всекиго, защото няма лесен начин да стигнеш до там. Не е възможно да стане само с един ГШ, само с един турнир. Трябва да докажеш, че си най-добрият в света. Нашата ранглиста се базира на годишни резултати и тази година той наистина беше най-добрият в света. И това е феноменален подвиг.
Тъй че трябва да го поздравя. Радвам се за него. Това е целта на всекиго, да стане №1 в света. Мечтата на всеки. Надявам се, че и за него е била върховна мечта и се надявам да остане на върха толкова дълго, колкото заслужава.
Трудно е да се каже колко време ще бъде, защото когато Роджър беше №1, изглеждаше сякаш това няма никога да свърши. Но всички са хора. Всеки има лоши моменти, върхове и спадове. Човек никога не знае. Много неща могат да се случат: травми, болести, липса на самочувствие, или пък да продължи да се подобрява.
Темпото, с която подобри играта си последната година, последните две години, е невероятно. Ако продължава така, да, царуването му може да бъде много дълго.
Гордея се с него и наистина съм много щастлив, че ще стане №1. Той го заслужи през последната година.
http://www.asapsports.com/show_interview.php?id=51649
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот marto » 17 авг 2008, 09:53

Явно на тази Олимпиадата сме орисани да чакаме :qipan:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот rafaaydin » 17 авг 2008, 11:03


Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот glory » 17 авг 2008, 13:52

Честит златен медал и Олипийска титла!!!

Изображение

Изображение

Изображение
ИзображениеИзображение

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот zlatibs » 17 авг 2008, 13:54

Yes Yes Yes!Рафа е Олимпийски шампион! :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp: Честит му златен медал!Абсолютно заслужен!

Днес направи наистина много добра игра.Гонзалез наистина е много добър противник,но в този мач Рафа беше по-добрия! :qipag: :qipag: :qipag: Още една радост за нас Рафаелчиците.Трябва днес да почерпим! :qipaz: :qipaz: :qipaz:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 22

Мнениеот marto » 17 авг 2008, 13:54

Златооооооооооооооооооооооооо :qipbp: :qipbp: :qipbp: :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 111 госта