РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Потребителски аватар
ivelinaaaaa
Мнения: 237
Регистриран на: 05 авг 2006, 11:58

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот ivelinaaaaa » 07 юли 2008, 12:50

аз не гледам тенис,ама снощи беше супеер финал :qipbp:
разбира се, че бях за Роджър и толкова ме стана гадно ,че падна ,при положение че намери сили и обърна от 2-0...ама явно нещо не му е достигнало,щом победител стана Рафа..

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот maryan unfaitful » 07 юли 2008, 14:47

И аз да кажа, че не се радвам на победата на Рафа, ще бъде мнооооооооого опашата лъжа. Но ще излъжа и ако кажа, че съвсем (да, до голяма степен, ама не баш) ми се искаше да стане лесно. Исках такъв мач, исках да се играе ва банк и за пореден път видяхме убийствен мач. Може би най-оспорваният финал между двама велики тенисисти, които дадоха всичко от себе си. Прекрасно е, че Фед доказа на журналивците (не че имаше нужда, ама все пак да позатвори някои невежи усти), че може да се пребори с демоните си и че изобщо няма намерение да се предава. Макар донякъде от чисто егоистични подбуди :oops: , му свалям шапка за поведението след мача - защото този мач можеше да свърши всякак и това е ясно за всички. Лесно е да си шампион, когато побеждаваш, но да бъдеш шампион и в загубата е качество, присъщо само на великите.
Изображение

Sandra
Мнения: 1322
Регистриран на: 07 сеп 2007, 14:38
Местоположение: Camp Nou

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот Sandra » 07 юли 2008, 14:56

maryan unfaitful написа: Лесно е да си шампион, когато побеждаваш, но да бъдеш шампион и в загубата е качество, присъщо само на великите.

Прекрасни думи, скоро не бях чела по-добра харектеристика за един шампион. :qipbp:
Благодаря на феновете на Рафа от името на всички привърженици на Роджър за хубавите думи относно играта и духът му. :qipaz:
Да сме живи и здрави да гледаме още много подобни епични сблъдъци... (в които Фед да победи) :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот rafaelis » 07 юли 2008, 16:42

Здравейте, роджърки, разбирам, че нямате сили да дойдете до нашата тема, ама и аз след вчера едва се довлачвам до вашата, толкова съм изтощена. #-o
Страшен мач, голями бойци са, какво повече да ви кажа. Да са, а и ние да сме, живи и здрави, да им се радваме дълго още на уменията и духа. :qipaz:

По време на целия турнир поздравявах мислено двамата с еднакви песни, за да стигнат до финала. Едва там се разделихме и си пожелах победата за нас. Признавам, че исках титлата и то само от един човек. И вие да бяхте, щяхте да постъпите така и знам, че не се сърдите, защото спорт се гледа с пристрастия.
Което не пречи сега всеки от нас да поздрави своя фаворит - ето така:

http://youtube.com/watch?v=VUoEil40qZA

пп. До нови срещи :qipad:

Потребителски аватар
RafaeLNadaL
Мнения: 120
Регистриран на: 02 юни 2008, 22:57
Местоположение: Пазарджик

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот RafaeLNadaL » 07 юли 2008, 18:33

http://vbox7.com/play:e0f05448 айде и от мен за Нандралона :qipbj:
Тук и Тук 10x ;)

Потребителски аватар
RafaeLNadaL
Мнения: 120
Регистриран на: 02 юни 2008, 22:57
Местоположение: Пазарджик

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот RafaeLNadaL » 07 юли 2008, 19:06

Това е може би най-тежката ми загуба, няма по-тежка до този момент”, обобщава съкрушеният Федерер след края на продължилия 4 часа и 48 минути финал, който той загуби едва в петия сет със 7-9 и който окачествяват като изключителна драма на централния корт на турнира. По отношение на перспективата да отстъпи и лидерската си позиция в световния тенис 26-годишният Федерер обаче е безкомпромисен: „Пишете каквото си искате – аз ще се опитам и ще спечеля Олимпиадата и откритото първенство на САЩ и тогава ще си говорим отново”.

Явно Фед се е назлобил доста за US Open и за олимпиадата.
Тук и Тук 10x ;)

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот Мели » 08 юли 2008, 08:36

В момента все още ми е криво, но постепенно ми минава. :smlove17: Ще го преживеем, ей!
Ужасно ми харесва тази решителност за US Open и за Олимпиадата. :qipay: Милият Роджър. Дано Мирка и семейството са намерили правилните думи и в най-скоро време видим нашето слънце да изгрява отново. :qipab: Толкова ми се иска да мога да врътна времето малко напред и да разбера как ще се развият следващите турнири... :qipac: Каквото и да стане обаче, Роджър винаги ще си остане КРАЛЯ! :smlove13:
Факт, който съм сигурна, че не само феновете му ще потвърдят.
В такива моменти осъзнавам на колко много ме е научил Роджър - не само да обичам и да подкрепям безрезервно, а и да губя с достойнство и високо вдигната глава! (последното никога не съм го можела, честно :oops: )

Сандра, много ми харесва твоя позитивизъм! :qipbo:
There's no finish line. Far from done.

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот Cveti » 08 юли 2008, 08:56

Мели, Роджър е голям шампион, достоен за възхищение и винаги ще остане такъв!
Въпреки че съм много щастлива от успеха на Рафа, не мога да отрека, че за пореден път Роджър ми се издигна в очите. Намери сили в този толкова тежък момент отново да бъде шампион с думите и поведението си.
Сигурна съм, че това не е краят и наистина се надявам да не е, защото Рафа е това, което е, благодарение на Роджър и съперничеството им, както и обратното, разбира се! :qipay:
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Потребителски аватар
coria_fan
Мнения: 390
Регистриран на: 06 яну 2008, 12:12

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот coria_fan » 08 юли 2008, 10:06

Поздрав за роджърките - http://fr.youtube.com/watch?v=Hhscx6VBD-Y

Не бъдете тъжни! Трябва да се гордеете с Федерер, щом и аз започнах да му се възхищавам! Държи се наистина, като голям шампион! Велик играч е. =D>
Keep on trying Guille. The king of magic, the king of clay has returned!

Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот rafaaydin » 08 юли 2008, 10:27

Мели написа:Ужасно ми харесва тази решителност за US Open и за Олимпиадата.

Еми то тъпите журналисти какво ли не ще измислят... а на човека му е малко криво сигурно :roll: (все пак губеше с 2 сета, спечели 2 беше на крачка от титлата) и те тъпанарите почват веднага да го атакуват :qipaq:

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот zlatibs » 08 юли 2008, 13:54

Наистина съм хипер щастлива,че Рафа успя да победи тази година Фед на Уимбълдън,но не мога да не кажа колко много съм и възхитена от това,което направи Роджър.Ако беше друг тенисист на мястото му вече да се беше предал,но не...Роджър се бори до последната точка.Явно е,че той държи изключително много на този турнир,но от статията по-долу се вижда,че заради тази загуба Фед няма да дръпне назад,а напротив ще продължи напред с всички сили...това се казва истински шампион. :qipay:

П.С.От Уимбълдън нататък мачовете между Фед и Рафа ще стават все по-грандиозни и по-запомнящи се! :qipaz:

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот rafaaydin » 09 юли 2008, 02:53

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Sandra
Мнения: 1322
Регистриран на: 07 сеп 2007, 14:38
Местоположение: Camp Nou

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот Sandra » 09 юли 2008, 14:07

Федерер предвожда съзвездието от най-големите спортисти в Пекин
Как звучи само... :qipbp:
П.П: Нямам търпение да започне олимпиадата. :qipaz:
rafaaydin, благодаря, прекрасни са. :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот Мели » 09 юли 2008, 14:17

И аз, и аз! :qipaz: Пък и иде следващия турнир - Roger's...ъъъ, така де, Rogers Masters. :qipap:

Ама съм и заплес #-o , забравих да благодаря за подкрепата и хубавите думи на всички. Та, благодаря! :D

ПП: Хвърлете едно око (може и подписче) на тази петиция: http://www.petitiononline.com/fastgras/petition.html :qipay:
There's no finish line. Far from done.

TennisBall1
Мнения: 348
Регистриран на: 27 яну 2008, 23:45

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 4

Мнениеот TennisBall1 » 09 юли 2008, 22:19

Присъединявам се към благодарностите за всички мили неща, изписани тук!
Отне ми малко повечко време да се съвзема, но ми е простено - изгледах целия мач. Такъв е животът - от време на време има загуби. За мен Роджър си остава най-великият играч на тенис, който светът е виждал досега, и продължавеме да гледаме напред. Все пак - каква игра и какъв дух показа! Да се надяваме, че втората част от годината ще му се изплати за неприятните моменти досега.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron