ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот Vesela Taneva » 31 юли 2008, 21:16

Ония снимки на чичо Боб са готини и още как! :qipad:
Няма да гледам мача щото ......Изображение
Пожелавам на Рафа да бие лесно и бързо Томито Хаас!VAMOS!!!

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот blond » 31 юли 2008, 21:36

И аз от сега ще кажа едно VAMOS на Рафа, защото най-вероятно няма да мога да стана в 2 #-o
Стискам палци срещу Хаас за една хубава и убедителна победа!!!! :qipad:
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот yarra777 » 31 юли 2008, 22:27

"Ще ме освиркат ли?"
Играчът на двойки игра с испанеца на трева. Тук обяснява как работи Рафа и какво го безспокои преди възможен финал на Купа Дейвис в Аржентина.

Хорхе Виале

През май, Рафаел Надал започна един труден тур на силата и умението на три различни настилки, който включваше титли от Ролан Гарос и Уимбълдън, скорошната от Торонто, и който възнамерява да продължи до първото място в света. По средата, един аржентинец сподели с него храна, съблекалня и един мач от същата страна на корта: Мариано Уд, негов партньор на двойки на тревата на Куинс.

"Когато през февруари реших да се върна да играя, знаех, че ще се нуждая от помощ от страна на някой топ играч, за да получа покани за турнири, защото нямах ранкинг и това беше единствения начин да вляза," разказва Уд пред Oлé. "Винаги съм се разбирал добре с Рафа и си помислих:" Ще бъда директен, ще се обадя и ще кажа истината, да видя дали ще може да ми помогне за седмица или две. Обадих се на чичо и той ми каза, че ще ми отговори на следващия ден и накрая ми каза, че няма проблем, ще играем в Куинс ...".

Всеки продължил с ежедневието си, докато се видяли в Хамбург. "Не бяхме говорили повече и си помислих, че може би вече е изморен след толкова мачове на клей или че е забравил. Но той си държеше на думата".

Дойде втората седмица на юни. "Понеделник, деня след като спечели РГ, взе влака и пристигна в 5 часа и час и половина по-късно вече беше на корта с треньора Франсиско Ройг. Поздравихме се и потренира час и половина. Само ден, след като спечели в Париж! Страшно! ".

Скромно момче. Уд сподели с Надал закуски, обеди и един мач, който загубиха от Фернандо Гонсалес и Николас Лапенти със 7/6 (7/4) и 7-5. "Бях изненадан от скромността му, а е звезда във всеки един смисъл. Все едно си бъбриш със случаен човек ...". Любопитен анекдот се получил, докато говорели за Купа Дейвис и един евентуален финал. "Беше малко притеснен и ме попита с усмивка:" Много ли ще ме освиркват в Аржентина?. "Казах му, че няма начин, че аржентинската публика разбира от тенис и че той е толкова голям, че превъзхожда Купа Дейвис. "

Бяха само два дни, но за Уд послужиха като богат опит при завръщането му, на 34 години. "Исках да го опозная малко повече. Знаех, че е много добро момче, защото е приятел на Пико(Хуан Монако) и други аржентинци. Скромността, желанието да продължава да подобрява играта си, са възхитителни." Желанието му се показа преди мача . " каза ми:" Да го даваме на фул днес, във всичко, а?. Понякога, в началото ми е трудно да се върна на трева ...'. Засмях се, мислейки: виж кой ми дава обяснения, един от най-добрите в историята ...".

Половин час преди мача Испания играеха на европейското. "Той, който е луд фен на футбола, стана, облече се и се подготви, все едно щеше да играе супер важен мач на сингъл. По време на мача много се вживя. При смяна на полетата ми каза, че играта на двойки му помага да продължава да подобрява волетата и лобовете. " Отношението беше най-важното нещо, което получи Уд: "Други на неговото ниво или на по-ниско не ти оставят много топки. Той не те кара да чувстваш, че е звезда."
Изображение

Потребителски аватар
Volen S.
Мнения: 285
Регистриран на: 14 юни 2007, 19:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот Volen S. » 31 юли 2008, 22:44

ДААА! ДОООКТОР ИВО, ДООКТОР ИИВО, ДОООКТООР ИИВОО - ШАМПИОН! :diabloanifire: :diabloanifire: :diabloanifire: Вече номер 1 не ни мърдаа!
http://ednatreta.hit.bg/ ФИЛМ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО
No one gives fans more for their money than Nadal

Потребителски аватар
Nadal4o
Мнения: 30
Регистриран на: 08 юли 2008, 10:53
Местоположение: Шумен

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот Nadal4o » 31 юли 2008, 22:48

Защо Тошко коментаторчето казва че Надал тряббва да спечели тура за да стане Номер 1, аз сега сметнах че фед вече е със 6180 ... губи 425 точки .. а Надал е повече в момента ... има да защитава само 5 точки, които вече защити ???????
He prooved ... Impossible is nothing !!! Vamos RafaeL :)

Потребителски аватар
Volen S.
Мнения: 285
Регистриран на: 14 юни 2007, 19:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот Volen S. » 31 юли 2008, 22:54

Nadal4o написа:Защо Тошко коментаторчето казва че Надал тряббва да спечели тура за да стане Номер 1, аз сега сметнах че фед вече е със 6180 ... губи 425 точки .. а Надал е повече в момента ... има да защитава само 5 точки, които вече защити ???????


Защото не му ги вадят на Фед сега, а след 2 седмици, защото Торонто и Синсинати се играят 2 седмици по рано тая година, а точките в ранглистата от даден турнир се вадят точно 52 седмици след него :wink: . Няма страшно обаче, в кърпа ни е вързано. Бях сметнали отпреди Торонто, че Фед до ЮС оупън включително трябва да спечели 700 точки повече от Рафа за да си запази мястото, след Торонто станаха 1200 (700+500), а сега след Синсинати те най малкото няма да се намалят. Тоест Рафа трябва да вземе само 200 точки не зависимо дали от Синси, Олимпиадата или ЮС оупън и става номер 1 (даже при положение че Федерер спечели и Олимпийските и ЮС)
http://ednatreta.hit.bg/ ФИЛМ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО
No one gives fans more for their money than Nadal

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот maryan unfaitful » 31 юли 2008, 22:57

Марияне, не е ни едното, ни другото, трябва ни полуфинал. :qipad: Но няма да сме официално №1, защото точките ще паднат на 18 август. Разликата е малка, и ако Фед ни превари на Олимпиадата, макар фактически (този път) а не само като водещ за годината, Рафа пак няма да бъде официално обявен за №1. Те тъй е!
Последна промяна от maryan unfaitful на 31 юли 2008, 22:59, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Volen S.
Мнения: 285
Регистриран на: 14 юни 2007, 19:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот Volen S. » 31 юли 2008, 22:59

maryan unfaitful написа:Марияне, не е ни едното, ни другото, трябва ни полуфинал. :qipad:


Именно, полуфинала е 225 точки. Просто размяната няма да стане веднага доколкото разбирам :roll:
http://ednatreta.hit.bg/ ФИЛМ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО
No one gives fans more for their money than Nadal

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот maryan unfaitful » 31 юли 2008, 23:02

Иозвинявай, Волене, аз оня ден пуснах една картинка с действителната разлика след махането на точките от Канада и там разликата е 155. Та ако бием днес, и бием утре.... Но наистина официалката е шибана, както обясняваше Стивън Финк.
Изображение

Потребителски аватар
Nadal4o
Мнения: 30
Регистриран на: 08 юли 2008, 10:53
Местоположение: Шумен

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот Nadal4o » 31 юли 2008, 23:23

Абе номер 1 сме ...... :qipay: ... ще изчакаме макло за официалния ранкинг ама поне вече си го знаем :qipag:
He prooved ... Impossible is nothing !!! Vamos RafaeL :)

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот blazev1992 » 31 юли 2008, 23:24

Честито на Рафа.
Сега какво трябва да нарпави. :idea: :lol: :lol: Бие в следващите 2 мача.След това бие в първия сет на следващия си мач.Води с 4-1/2 и тогава пуска някой (близък) 1 милион,че Рафа ще загуби.Той губи и всичко се нарежда-много по-богат и номер 1.Освен това и ще си почине,а и догодина по-малко точки за защита. :lol: :lol:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот maryan unfaitful » 31 юли 2008, 23:33

Блажев, не може ли аз да заместя Рафа, много привлекателно ми звучи туй като за почивка! :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Nadal4o
Мнения: 30
Регистриран на: 08 юли 2008, 10:53
Местоположение: Шумен

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот Nadal4o » 31 юли 2008, 23:35

Блажев къса синджира както винаги :qipag:
He prooved ... Impossible is nothing !!! Vamos RafaeL :)

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот Neo » 31 юли 2008, 23:36

С титла сте и официални, още от тоя понеделник. :qipad:
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 21

Мнениеот blazev1992 » 31 юли 2008, 23:38

maryan unfaitful написа:Блажев, не може ли аз да заместя Рафа, много привлекателно ми звучи туй като за почивка! :qipag:

:arrow: Уговорките с него.Аз само казвам какво трябва да направи. 8)


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 72 госта

cron