ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот rkk » 28 май 2008, 16:32

тъпият Надал ако не го бяха пробили при 5:3 в първия сет, щях сега да съм познал в играта на ЕС #-o
Изображение

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот glory » 28 май 2008, 16:35

Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот marto » 28 май 2008, 16:36

rkk написа:тъпият Надал ако не го бяха пробили при 5:3 в първия сет, щях сега да съм познал в играта на ЕС #-o


Аз познах,ама не пратих маил :qipag:
Иначе утре играеме с Девидер :qipbo:,който игра за последно в понеделник,по-късно ще пусна още инфо :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот rafaaydin » 28 май 2008, 16:36

Ей внимавай с определенията :qipaq: А и пък откъде си сигурен, че точно теб ще изтеглят за награда? :qipbl: Аз бях играл за 8 гейма, 'ма излезнаха 9. През оназ' ми работа е за играта... важното е Рафа да бие.
п.с. Честита победа!

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот rkk » 28 май 2008, 16:39

rafaaydin написа:Ей внимавай с определенията :qipaq: А и пък откъде си сигурен, че точно теб ще изтеглят за награда? :qipbl: Аз бях играл за 8 гейма, 'ма излезнаха 9. През оназ' ми работа е за играта... важното е Рафа да бие.
п.с. Честита победа!


Абе ей, симпатяго, вместо да ми благодариш, че вчера ти намерих статистиката с най-късите мачове в ГШ, ще ми се репчиш..Я чупката... :qipag:

П.С. Иначе за мача - както винаги в първия мач Рафа има проблеми повече в първия сет и после ги смазва...Нищо нетипично :qipay:
Изображение

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот glory » 28 май 2008, 16:46

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот Vesela Taneva » 28 май 2008, 16:50

Здрасти Рафаелци!Пропуснах мача! :cry:
Честита ни победа!Как беше хавата?Това аржентинче е било нахъсено както разбирам,коментаторите пак са дръндолили глупости и са давали съвете на малкия как да победи Рафа!Те толкова и разбират от тенис ,ама нека да ги слушат и ...да падат! :qipap:
Rkk,как искаш да са любезни с теб като наричаш нашия човек тъп! :shock: Айде голям си вече ,спортен журналист ще ставаш,ако я караш като Чешо, Киро и компания......феновете ще :qipam: /шегичка/
За какво се трепете толкова за тази игра?Да не дават безплатни билети за Уимбълдън?

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот maryan unfaitful » 28 май 2008, 16:53

Чудесен мач и идеален първи противник! Много съм доволна! Белучи много ми харесва и с малко повече опит и настройки на играта на мрежата ще стане голяма работа поне на клей. Както ми писа Цвети, все едно гледахме Рафа срещу едно негово по-младо и по-неопитно копие (е, донякъде, май с по-добри сервиси :qipag: ) по отношение на играта. С други думи, той не разполагаше с повечето си оръжия срещу десняци, а имаше отсреща чудесен форхенд и топспин, човек със самочувствие и много добра психика за дебютант, както и с добра игра от основната линия, добри къси топки - с две думи, няма да се учудя ако някои хора потърсят Белучи за тренировки. Може би поради тази причина и Чешо не ме издразни днес, всяка дума, която каза за Белучи, си беше вярна.

И сега за Рафа. Очаквах да е далеч по-нервен заради отложения мач, но все пак имаше всички предпоставки да се почувства добре на корта - слънце, вятър и нелек противник. Както обикновено, се започна с проучванка, нужни бяха доста настройки и донякъде - поне на мен ми се стори така - компенсация на липсата на тренировки през последните два дни. Не знам защо, но днес изобщо не се нервих на мача, бях сигурна, че Рафа ще бие чисто и може би затова се насладих на играта и на двамата, без да гризкам нокти, както обикновено. Сега се надявам само да се навакса закъснението и да няма струпване на важни/крайни мачове.

Яра, благодаря за блога на Рафа и въпросите. Мерси и за снимките, Деска! Прекрасен ден, прекрасно начало. Ако се вслушам по духовната си връзка с Рафа :qipag: , очаквам в следващия пост да пише, че се е накефил на мача и да видя ласкави думи за Белучи.
Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот rafaaydin » 28 май 2008, 17:05

rkk написа:
rafaaydin написа:Ей внимавай с определенията :qipaq: А и пък откъде си сигурен, че точно теб ще изтеглят за награда? :qipbl: Аз бях играл за 8 гейма, 'ма излезнаха 9. През оназ' ми работа е за играта... важното е Рафа да бие.
п.с. Честита победа!


Абе ей, симпатяго, вместо да ми благодариш, че вчера ти намерих статистиката с най-късите мачове в ГШ, ще ми се репчиш..Я чупката... :qipag:


Честно казано не съм забелязал твоя линк :qipag: Иначе 10х :qipag:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот annysy » 28 май 2008, 17:18

Честита победа :)
Аз така и така не успях да гледам, ама благодарение на Мери и Марти знаех резултата :qipbq:

Първия сет бая тегаво е вървяло, но важното е че после Рафа се е разиграл така, както трябва.

10х за снимките и блоговете... "дон Рафаел" как звучи само...(пенсионерско :qipap: )
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот yarra777 » 28 май 2008, 17:33

ЧЕСТИТА ПОБЕДА! :qipbp:Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот Cveti » 28 май 2008, 17:37

Честита победка и от мен! Добро начало, хубаво е да има оспорвани битки в началото, че да влезем по-бързо в ритъм. Бразилецът много добре се представи, аналогична игра с тази на Рафа. =D>
Утре ли е следващият мач?
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот itsoVIII » 28 май 2008, 17:39

ейччччччччч, който ме трие тук да му блокира.....клавиатурата :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот rafaaydin » 28 май 2008, 17:43

itsoVIII написа:ейччччччччч, който ме трие тук да му блокира.....клавиатурата :qipaq: :qipaq: :qipaq:

хЪ?

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 19

Мнениеот Vesela Taneva » 28 май 2008, 17:51

Някакво инфо за следващия?


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 105 госта

cron