ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот emevev » 05 апр 2008, 06:54

maryan unfaitful написа:Но изненадан ли си, че победи Анди, а не Родик?

:shock: :wink: :P :qipae: :qipag:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот blond » 05 апр 2008, 08:01

Добро утро рафаелчици! И добре дошли на новите попълнение от вчера :qipab:
Ставам аз тази сутрин, включвам новинките по евроспорта 2 и какво да видя-Давиденко на финал :qipab: И сега не знам да плача ли, да се смея ли :qipap: Определено Рафа има големи шансове за титлата, но трябва да играе много солидно, без грешки и с добър сервис. Помня, че на няколко пъти имаше много оспорвани мачове с Николай(мисля, че и на клей).
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот Vesela Taneva » 05 апр 2008, 08:05

С Коля на финал!!!!Е, това е ... :shock: .Обаче ще имаме подкрепата на Диди,която не трае Давиденко!Тя обещааааа! [-o<
10Х Мери за двете интервюта!Мрънкалото направо мрънка "...ми аз мисля..."/само аз ли съм злопаметна като ...слон?/ :qipap: Рафа говори откровено за всичко и както винаги е деликатен за спада на Фед , за противниците си и за амбицията си да стане №1!
Става интересно в тениса защото хард турнирите са вече битки с неизвестни победители.По-рано се знаеше кой ще вземе наградата и не бяхме много доволни от това Сега вече.......Изображение

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот glory » 05 апр 2008, 10:17

Благодаря на всички за снимките и на Мери за статиите!

Интервю на Рафа за TVE, след победата над Бердих:

http://www.youtube.com/watch?v=FPWTHOVzGE8

http://rapidshare.com/files/104910490/TVEi_RAFABERDYCH.wmv.html

By Patxy c VB.com

Рафа с една от любимите му певици - Паулина Рубио:

Изображение

Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот marto » 05 апр 2008, 10:52

blond написа:Добро утро рафаелчици! И добре дошли на новите попълнение от вчера :qipab:
Ставам аз тази сутрин, включвам новинките по евроспорта 2 и какво да видя-Давиденко на финал :qipab: И сега не знам да плача ли, да се смея ли :qipap: Определено Рафа има големи шансове за титлата, но трябва да играе много солидно, без грешки и с добър сервис. Помня, че на няколко пъти имаше много оспорвани мачове с Николай(мисля, че и на клей).


Давиденко играе много солидно от основната линия,също така има много добро придвижване на корта,така че ще е сложна работа :qipad:.Иначе за мача на клей е бил миналата година в Рим на полуфинал като Рафа бие 7:6 6:7 6:4,другия е мач е през 2006 на Мастърса в Шанхай,като пак победжаваме 5:7 6:4 6:4,като гледам и двата мача досега са били доста оспорвани и никак няма да ни е леко,срещу Коля.От една страна би било по-добре да играе с Родик,но там заради сервиса става опасно.Иначе според мене в мача с Коля,трябва да се пази от грешки и да взима топката рано,типичен пример бе мача на Коля срещу Типсаревич,на Янко не влизаше първия сервис и Давиденко го пресираше и му взимаше точките,също така утре очаквам мач с дълги разигравания,подобни като на клей,защото и двамата обичат да играя от основната линия.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Volen S.
Мнения: 285
Регистриран на: 14 юни 2007, 19:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот Volen S. » 05 апр 2008, 11:44

Първо здравейте на всички и честита победа! Добре дошла и на новата фенка на Рафа! :qipbp:
Иначе за мачовете - от повторението вчера останах доста доволен. Пак малко прие играта зад линията ама самите му удари бяха някак по-пълни, а и гледаше да движи Бердих. По този начин ударите на чеха станаха и по-леки и Рафа имаше възможност да си бяга по-често от бекхенда, да играе форхенди и още повече да разхожда Бердю. Сега разбира се сервиса пак не го биеше така както ми се иска :qipag: и не влизаше вътре за ретурите ама... Относно Давиденкоси мисля че така като че ли по-добре се получи. Ако беше Анди и плескаше аса щеше да е много трудно. Срещу Давиденчо ще може по-спокойно да атакува сервисите особено вторите, щото Колята си е нисичък все пак и няма кой знае колко як сервис. От основната линия ще е големия спор ама нз защо нямам някакви огромни притеснения - струва ми се, че колкото и да са му добри на руснака ударите и от двете страни пак нямат тая тежест дето я имат примерно Блейк, Южни, Бердих, а и няма да може да се справя толкова лесно и с по-високите и лифтирани топки толкоз лесно пак заради ръста си (е разбира се може и да ме изненада, да чукаме на дърво). Дано Рафа си играе агресивно, иии...абе той си знае! Мисля
е ще се оправи.
ПП: Трябва да се отваря нова тема (пак)
http://ednatreta.hit.bg/ ФИЛМ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО
No one gives fans more for their money than Nadal

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот Cveti » 05 апр 2008, 11:54

Супееер! Много съм щастлива, най-вече от играта. Рафа се представи много добре, направил е необходимите корекции в играта и това си личеше. И срещу Блейки, и срещу Бердих се виждаше, че има тактика, която следваше.
Според мен е по-добре, че ще играем с Давидко. Доколкото помня, тук финалът е 3 от 5 сета, което дава още по-голямо предимство на Рафа. Дано имаме късмет и да вземем своето! :qipbp:
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот marto » 05 апр 2008, 12:00

Финала не е ли 2от3 сета :qipbl: :qipbl: :qipbl:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот glory » 05 апр 2008, 12:02

Миналата година беше 3 от 5.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Volen S.
Мнения: 285
Регистриран на: 14 юни 2007, 19:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот Volen S. » 05 апр 2008, 12:06

Cveti написа:Супееер! Много съм щастлива, най-вече от играта. Рафа се представи много добре, направил е необходимите корекции в играта и това си личеше. И срещу Блейки, и срещу Бердих се виждаше, че има тактика, която следваше.
Според мен е по-добре, че ще играем с Давидко. Доколкото помня, тук финалът е 3 от 5 сета, което дава още по-голямо предимство на Рафа. Дано имаме късмет и да вземем своето! :qipbp:


За Блейк може да се поспори, но при Бердю имаше наистина тактика. Забелязах вчера и няколко пъти, в които направи страхотни тактически комбинации (малко а ла Федерер), като къс сечен удар (ама не къса топка), при който противника много трудно може да мине под топката и да направи силен апроуч, а ако не излезе на мрежата трябва да се движи назад в корта, което винаги е много лошо. В доста важни моменти Надал направи подобни номера и те си свършиха работата перфектно.
ПП: Май финала наистина е в 3 от 5 :shock: . Миналата година резултата Джоко-Каняс е бил 6:3, 6:2, 6:4 така че и сега би трябвало да е така, ако беше иначе щеше да се чуе нещо
http://ednatreta.hit.bg/ ФИЛМ СОБСТВЕНО ПРОИЗВОДСТВО
No one gives fans more for their money than Nadal

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот marto » 05 апр 2008, 12:07

Незнам,в ОС нищо не намирам :qipam:,но все едно,важното е Рафа да триумфира с купата накрая
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
kingrafael
Мнения: 286
Регистриран на: 26 сеп 2007, 15:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот kingrafael » 05 апр 2008, 12:11

Още един мач и първа титла за сезона. :qipbp:
VAMOS RAFA

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот glory » 05 апр 2008, 12:14

Надявам се Ани да не ми се кара, че е рано, но тъй като наближаваме 100 страница ще отворя новата тема за Рафа!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот Vesela Taneva » 05 апр 2008, 12:15

Три сетовите финали не важат ли за всички турнири от серията Мастърс?
За нас е добре да играем 3 от 5!Този Давиденко е много.....непредсказуем!Странна птица е и саможивец!
Като не ни пуска Диема мачовете не знаем как играе конкуренцията.За днес няма повторение което е учудващо
пп Готово!Отваряй ама след малко!Къде са големите критикари? :qipad:
Последна промяна от Vesela Taneva на 05 апр 2008, 12:16, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 17

Мнениеот marto » 05 апр 2008, 12:16

glory написа:Надявам се Ани да не ми се кара, че е рано, но тъй като наближаваме 100 страница ще отворя новата тема за Рафа!


Ако се кара ще има :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron