МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот Mike Bibby » 04 мар 2008, 21:06

За съжаление, красивата Мария отново загуби рано-рано и отново, след като е спечелила първия сет. :qipac: :qipan: Има талант това момиче, но явно някой трябва сериозно да поработи с нея в психологически план. :qipac: Наистина е тъжно, защото годината започна по чудесен начин за нея и тя можеше да гради върху осминафинала от АО, но уви не се получава никак засега... :qipbu:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот maryan unfaitful » 04 мар 2008, 21:33

МАлее, и това след като си смени аватара! Доста му е трудно на тоз талант да пробие явно. :qipag: Майк, ако не отидеш да я стегнеш психологически, само ще се мъчите взаимно занапред, ей богу! :qipad:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот Mike Bibby » 04 мар 2008, 21:53

Злобей, Мери, злобей, обаче аз няма да се откажа от Машенка, а ще я подкрепям още по-горещо занапред. :qipam: И ако трябва и през ден ще си сменям аватара, докато й потръгне. :qipac:

П.П. Злобееш, а после се сърдиш, че темата на Рафа се активизира, когато губи. :qipae:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот maryan unfaitful » 04 мар 2008, 22:10

И ти нещо се изнервИ, каква злоба - просто си признай, че я харесваш заради вида, не заради играта. :qipag:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот Mike Bibby » 04 мар 2008, 22:43

Еми, злобичка си е твойто сега, сама си го знаеш. Аз страдам и ме е яд, че не си разкрива потенциала, а ти наливаш масло в огъня... :qipac: и после искаш положително отношение към Рафа. [-X Да, любимка ми е повече заради заради външния си вид. Не го крия и не виждам защо трябва да го крия. Трудно ще пробие в топ 10, но съм я гледал достатъчно и съм убеден, че има качества поне за топ 20. Резултатите й го показват - взима първия сет, повежда често и във втория и после нещо се случва... и губи... за мен проблемът не е толкова липса на качества, а неспособност да си завършва мачовете, непостоянство, неувереност... много може да са причините. И в крайна сметка като не е топ 10 тенисистка, какво - забранено е да има фенове ли? Цвети Пиронкова като е извън топ 50 да не я подкрепяме ли? Всеки си има правото на избор - вие си подкрепяте Рафа (ваше право си е), аз подкрепям Кириленко. Проблем?

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот distilk » 04 мар 2008, 22:50

Майк, Маша не издържа физически. Трябва да поработи малко върху фитнеса си. Ама тогава няма да е като статуетка, а ще стане ячка :?

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот maryan unfaitful » 04 мар 2008, 23:00

maryan unfaitful написа:МАлее, и това след като си смени аватара! Доста му е трудно на тоз талант да пробие явно. :qipag: Майк, ако не отидеш да я стегнеш психологически, само ще се мъчите взаимно занапред, ей богу! :qipad:


Не съм вярвала, че ще ми са наложи да се самоцитирам, ама къде видя злоба тук? :shock:

Нямам претенции да разбирам много от тенис, просто доколкото съм я гледала, няма "искра", някак ми е на вълна "квото стане, стане". Даже според мен не се мъчи особено да бъде по-добра, прави каквото си знае.

А за положително отношение към Рафа никого не задължавам, просто ми писна да чета глупости по отношение на Рафа. Но ти не си от тез.
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот Mike Bibby » 04 мар 2008, 23:12

Добре де, злоба е силно казано, но долових нескрито злорадство. Имам чувството, Мери, че се кефиш, че Мария се проваля. :qipac: А не знам защо. Мария поне се опитва да играе, запазвайки женствеността си, а не да прави мускули или поне не в същата степен като някои от водещите тенисистки в момента. Може би Диди е най-близо до истината - Маша наистина е назад във физическо отношение в сравнение с доста други тенисистки, но честно казано това ме радва. Защото аз не искам тя да прилича на мутирал женски стършел, а на жена.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот maryan unfaitful » 04 мар 2008, 23:24

Пак се заоглеждах. Какво злорадство, пък и нескрито? Няма какво да деля с нея, не ми пречи! :qipae: Казах си лаишкото мнение на един дъх, а пък аз не обичам такива хора, това е. Независимо дали са на екрана или в близък контакт. Въздишай си, дано те чуе и уплътни някоя клетка откъм мислене, но както писах, не я виждам да се напъва. (и нямам предвид да прави мускули :qipbj: )
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот Mike Bibby » 04 мар 2008, 23:57

Добре, Мери, благодаря ти за лаишкото и злобливичкомнение. =D> Ще си позволя да не го взема предвид. :qipae:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот Mike Bibby » 05 мар 2008, 00:34

Маше, не й обръщай внимание на Мери! Колкото и да не й харесва това, ти си наистина красива. :oops:

Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот maryan unfaitful » 05 мар 2008, 13:31

Маше, пиши му писмо на това момче, че нещо много се е объркало. :qipag:

Пък аз обещавам да преживея незачитането на тъй меродавното си мнение. :qipae: Иначе няма кой да си пише с Майк в тая тема. :qipbp:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот Mike Bibby » 05 мар 2008, 17:10

Ех, Маше, Маше, да беше разрешила на Рафа да се щракне с теб на времето, сега щеше да имаш един враг по-малко. :qipap:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот maryan unfaitful » 05 мар 2008, 17:25

Маше, момчето параноясва, крайно време е да вземеш мерки. Спечели му някоя купичка да не си измисля врагове. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: МАРИЯ КИРИЛЕНКО

Мнениеот annysy » 05 мар 2008, 17:33

:qipap: Вие сте решили да пишите редовно в темата, за да не я закрием заради непосещаемост ли?
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron