РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот Mike Bibby » 22 юни 2008, 17:48

И по-конкретно във втория кръг. :qipbp:

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот Cveti » 22 юни 2008, 17:55

Отново проява на дребнички душици... :roll:
И тъй като сме в темата на Роджър, пожелавам му успех на Уимбли и да срита гръмко някои хора на полуфинала. Е, няма да се сърдя, ако не му се наложи... :qipag:
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот Mike Bibby » 22 юни 2008, 18:10

И на финала да бъде безпощаден, нали, Цвети? :qipad:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот rafaelis » 22 юни 2008, 18:14

Ехей, мацките от темата, какво си мълчите, наближавате 100-та страница, няма ли да се замисляте за нова тема? Я бързо изписвайте две страници и утре, нов ден, нов късмет, нова тема. :qipap:

пп. Присъединявам се към пожеланията на Цвети.

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот Neo » 22 юни 2008, 18:55

Мерси на всички за материалите!
Колажите са супер, на първото заради сянката от купата Роджър изглежда все едно е с катинарче. Хммм :qipab:
Обувките не са лоши, макар и миналогодишните кръстчета повече да ми харесваха. Но така или иначе догодина ще са нови, надявам се. :qipap:

Въпросът за полата си плаче за такъв отговор, и въпреки това се скъсах от смях. И както обикновено е ветровито ... :qipah: :qipag: А и май няма да пречи да си играе с бяла, пък после за интервютата да се докарва с типичната карирана - в цветовете на Уимбълдън. :qipag:

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение

Централният корт, вече с някакви носещи конструкции от новия покрив, че и с хубаво време, супер изглежда. :qipbo: Изображение

И да почерпим гостите, разликата й с тая от вашата тема сигурно е около 1-2 секунди. :qipad: Изображение



Аз няма да съм на линия за първата седмица, успех на Роджър и дано всичко да е наред, ще стискам палци! :smlove11: Колкото до новата тема, разчитам Мели да се заеме със задачата и дано да има лека ръка. :qipbo:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот maryan unfaitful » 22 юни 2008, 19:21

PyyHu написа:Този колаж на Федерер, Надал и Джокович е брутален, но пък си е самата истина.Трябваше само да направят дясната ръка на Рафа по-малка и да е малко по-потен и черничък.
За Хюит и Джокович съм на Уимбълдъм, но ако не стигнат до Финал, то Федерер със сигурност ще е там и ще стискам палци за него.Надал някъде преди полу-финала ще падне.


Ми ти почти можеш да не се броиш на Уимбълдън, значи. :qipag: А кога се играе турнирът във Финал, че не съм го чувала? :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот Мели » 22 юни 2008, 20:32

Еййй, още мъничко остана и нова тема ще отваряме...Дано да ни е на късмет, ще се постарая. ;)
There's no finish line. Far from done.

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот PyyHu » 22 юни 2008, 20:42

maryan unfaitful написа:Ми ти почти можеш да не се броиш на Уимбълдън, значи. :qipag: А кога се играе турнирът във Финал, че не съм го чувала? :qipbj:


На теб църния ти е замъглил мозъка май.Айде гледай си го чезни.Аз казвам ли ти, че си дребна душичка и т.н.Като излезете от сектата и ставате луди.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот maryan unfaitful » 22 юни 2008, 22:36

PyyHu написа:
maryan unfaitful написа:Ми ти почти можеш да не се броиш на Уимбълдън, значи. :qipag: А кога се играе турнирът във Финал, че не съм го чувала? :qipbj:


На теб църния ти е замъглил мозъка май.Айде гледай си го чезни.Аз казвам ли ти, че си дребна душичка и т.н.Като излезете от сектата и ставате луди.


Не е, хич не си падам по Блейк. [-X "Дребна душичка" и "секта" ли са двете нови неща, които научи през последните шест месеца, та си ги упражняваш тъй безславно? :qipbj:
Изображение

TennisBall1
Мнения: 348
Регистриран на: 27 яну 2008, 23:45

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот TennisBall1 » 22 юни 2008, 22:42

За всички, които искат да надзъртат под нещо си там на Роджър, толкова засега.
Изображение
Като спечели Уимбълдън, ще мислим за още! :qipag:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот maryan unfaitful » 22 юни 2008, 22:55

Ти ме разби. Снимката е много романтична, ама кво е това стъпало? :shock:
Изображение

TennisBall1
Мнения: 348
Регистриран на: 27 яну 2008, 23:45

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот TennisBall1 » 22 юни 2008, 22:57

Това е тайната на неговото придвижване по корта :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот maryan unfaitful » 22 юни 2008, 23:08

:oops: А аз крилца търсех! Пу! :mrgreen:
Изображение

Federisita
Мнения: 325
Регистриран на: 07 авг 2007, 12:50

Успех, Роджър!!!

Мнениеот Federisita » 23 юни 2008, 06:32

Здравейте, колко ми липсваше сайта и всичко около Роджър, само да знаете. Добре че тук се намери един македонец, който е голям тенис фен и ми казва резултатите от мачовете! На него ще разчитам занапред, но и на интернета, който вече ми е прекаран! :D
Включвам се в най-интересния момент, нали?:) Утре, ще стана рано, рано и съм решила по лайфскора да следя резултата, ако се намери нещо по-подходящо, просто ще е страхотно! И само да спомена за Роланд Гарос: аз не съм гледала нищо, само резултатът научих, но някакси не го приех тежко, не знам, предполагам, че ако бях пред телевизора сигурно щеше да е различно... Но вярвам, че на този турнир Роджър просто ще покаже кой всъщност е и ще победи! :D 8)
Успех, Роджър!

C'mon Roger, c'mon!!! :arrow:

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Re: РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 3

Мнениеот Мели » 23 юни 2008, 07:14

Ей, Federisita, уелкъм бек! :mrgreen:
Тъкмо навреме се включваш, наистина, ще стане интересно ( и хубаво надявам се). :qipbo:
А колкото до РГ, доста беше гадно, но от самото начало на мача се видя, че не отива на добре работата, така че малко или много бяхме подготвени. Сега обаче гледаме само напред, както и Роджър! :qipab:

Изображение
Това май ще да е прословутата жилетка. Много е готина, хем не чак толкова официална като сакото, хем класическа. Като чух ''жилетка'' си представих нещо по-така...пенсионерско :qipap: , обаче Роджър :qipay:

Стига с тия надзъртания, че взеха да ми се въртят разни мисли за полички и летящи снимки... :qipah: :qipag:

Spirit Of a Champion - The Making Of a Champion
There's no finish line. Far from done.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron