ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот maryan unfaitful » 01 яну 2008, 20:16

НЕ, Весе, първо ще играем срещу Юри Шукин.
Yuri Schukin (RUS)

Birthdate: 26-Jun-79
Birthplace: Kislovodsk, Russia
Residence: Berlin, Germany
Height: 6'2'' (187 cm)
Weight: 181 lbs (82 kg)
Plays: Right-handed
Turned Pro: 1998
Coach: Vadim Borisov

Current ATP Ranking - Singles: 122
Career High ATP Ranking - Singles: 119 (19-Nov-07)
Current ATP Race - Singles: 152
Current Stanford ATP Doubles Ranking: 207
Career High Stanford ATP Doubles Ranking: 117 (16-Oct-00)

Singles Record: 4 - 3
Singles Titles: 0
Doubles Record: 0 - 3
Doubles Titles: 0
Prize Money: $81,133
Singles Record: 6 - 9
Singles Titles: 0
Doubles Record: 4 - 9
Doubles Titles: 0
Prize Money: $356,634

Изображение


А с Ешауер мисля, че играхме миналата година веднъж, той беше онзи, който обясняваше после в интервюта, че спал под мостове по първенствата, защото нямал пари за хотел (доколкото помня).
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот maryan unfaitful » 01 яну 2008, 20:25

Това е интервюто на корта след мача - много се кефя на екипчето на Рафа (поне на горната му част), сивите шорти малко ми мязат на наполеонки, ама карай. Освен това колкото и да ми харесва, че тениските му залепват тъй секси, се чудя дали не му е гадно от тези материи. :qipaq:

http://ru.youtube.com/watch?v=VFFnudPtE4Y
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот maryan unfaitful » 01 яну 2008, 22:17

ДВАМА ОТ ПОСТАВЕНИТЕ СЕ КАТУРНАХА, НАДАЛ СИ КАРА ПО НОТИ

Световният номер 2 Рафаел Надал започна кампанията си с удобна и чиста победа, а на втория и осмия поставени Маркос Багдатис и Марк Жикел показаха вратата в първия кръг на Ченай Оупън.

Фаворитът за титлата Надал предаде на французина Матьо Монкур няколко урока по тенис, докато запечатваше победата си 6-2, 6-4 на централния корт, чиято публика изцяло подкрепяше испанеца.

Макар че Монкур показа завиден атлетизъм и хладнокръвие, и се опита с всички сили да притисне Надал, разликата в класацията им беше очевидна, тъй като Надал почти не положи усилия, за да укроти французина. (буквалният израз е “дори не се изпоти”, но е отвсякъде неуместен :mrgreen: ).

След като даде само два гейма в първия сет, Надал водеше с 5-2 във втория, но Монкур успя да отложи неизбежното.

След като проби Надал в осмия гейм, Монкур удържа своя (4-5), но по-опитният испанец доказа класата си, като спечели сета с два мач пойнта, а неправилният подбор на удари от страна на французина, не му помогна.

По-рано през деня настъпи изненадата на турнира, когато Багдатис гризна дръвцето срещу неизвестния холандец Робин Хаасе, който отстрани колоритния си противник с 6-3, 6-4 като сладко отмъщение за предишната загуба на Хаасе през август.

В друг мач непоставеният белгиец Кристоф Влиген направи втората изненада за деня, отстранявайки осмия поставен Марк Жикел.

Квалификантът Ловро Зойко от Хърватия игра качествен тенис срещу Тиери Асион от Франция и стигна до втория кръг с победа 6-4, 6-0.

Вернер Ешауер пък победи Бартоломе Салва-Видал със 7-6 (3), 5-7, 6-4. (Брях, Томеу не се е представил зле)
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот maryan unfaitful » 01 яну 2008, 22:33

Рафа няма да играе утре, но аз смятам да гледам мача на Южни.
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот annysy » 01 яну 2008, 22:46

Багдатис гризна дръвцето
не се стърпях да излорадствам и да не го цитирам на някои хора, които както винаги вчера бяха на мнение, че Бъги ще ни смаже, ако играе с Рафа :twisted:
10х и за клипчето, Мери! По стария си непринуден начин честити НГ, няма нищо променено в Рафа, дори още по-лъчезарен ми се видИ :oops:

:qipbj: не знам що, но като го видя с тоя червен потник правя асоциация с пришълеца :qipan:

Значи утре почивка и ще го гледаме на 3ти - супер, дано пак не го изпусна мача.
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот blazev1992 » 01 яну 2008, 23:28

Честита Нова Година РФ(РафаФенс :lol: :wink: )!!!! Всички да сте живи и здрави,с много късмет и щастливи.Рафа ...елчо да спечели повече титли от 2007 и да гони първото място :)
Днес хванах последните 3 гейма,голяма мъка,голямо нещо.Едвам взехме втория сет,мислех си,че отиваме в тайбрек.Бъгито ме зарадва, чакам донякъде това и от Чарли. :twisted: :wink:
:qipay: Справяте се супер със задачата,която ви поставих.Има още 2 страници и свършваме. :qipbp: 10х за материалите,които поствате.Днес го няма нашия приятел Цецко на 11 години.Жалко за Марто и Ани,които толкова време се опитваха да са спамери номер 1 ,но не успяха. :( :qipag: Даже и мен не е минал. :? :D
Eто и снимки от мача днес.
Изображение Изображение
Изображение Изображение
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Някой да каже час за мача в четвъртък,че май ще го изтърва. :? :roll:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот maryan unfaitful » 01 яну 2008, 23:35

Ти си чакай Чарли, аз само от Рафа чакам да падне. :D Ей ги последните два гейма на видело

http://jp.youtube.com/watch?v=0qDss6SllRQ
http://rapidshare.com/files/80564580/la ... 8.wmv.html
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот blazev1992 » 01 яну 2008, 23:37

:shock: Защо искаш да падне. :roll: На този турнир едва ли ще стане,но на АО не искам да кажа каква е вероятноста да загуби. :wink:
Интересно защо вчера в гонг са побликували за загубата му,а днес си мълчат. :roll:
Успех за Надал в Индия, Багдатис отпадна
Рафаел Надал спечели първия си мач за 2008 г. Испанският тенисист, който е номер 2 в света, победи с 6:2, 6:4 Матийо Манкур от Франция в първия кръг на турнира с награден фонд 436 000 долара в Шенай, Индия. 21-годишният Рафа имаше нужда от 90 минути, за да стигне до успеха.

Поставеният под номер 2 Маркос Багдатис имаше коренно различна съдба. Кипърецът, който игра на финала на Откритото първенство на Австралия през 2006 г., отпадна на старта в Шенай. Тй загуби с 3:6, 4:6 от холандеца Робин Хаасе. "Не знам какво да кажа. Опитах различни неща, но нищо не проработи. Той сервираше отлично, нямаше какво да губи и игра много уверено", коментира Багдатис.

Днес Бердих е загубил от Марди Фиш с 6-0,6-0. :qipag:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот annysy » 02 яну 2008, 00:10

Бая странно почва сезонът :roll:

Изображение
Bluemama
Изображение
Батко прилича на самурай :D

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот maryan unfaitful » 02 яну 2008, 01:09

[quote="blazev1992"]:shock: Защо искаш да падне. :roll:

Ми щото, ако Чарли не падне от Рафа, няма да идем на финал. :qipbp:

А Багито да не се измъква, даде си мача и туйто. Е, засега остава поне на двойки. Но Томейчето ще се връща на Майорка, освен ако Рафа не си го държи за компания.

И двамата повтаряте снимки като луди :D , а някой гений е вмъкнал във форума нещо, че като напишеш "prase" на кирилица, излиза цесекар. :qipbj:
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот blazev1992 » 02 яну 2008, 01:48

:oops: Както винаги не съм го прочел правилно мнението. :qipag: Моя в нашата част ли е,че толкова искате да го бием.
А,ето и линк,че да не се чудим за схемата.
http://www.atptennis.com/en/common/Trac ... 91/mds.pdf
Чарли ще падне от Сера в 3 кръг. :qipad: :lol:
Най се зарадвах за Бердих,сега чехите се отказали от Хофмън Къп. :qipag: Бъгито винаги е играел на приливи и отливи ,та сега не се изненадах от загубата.Но поне има финал на АО. :lol:
Това за прасето не го разбрах. :roll:.
П.П Сега ми се е появило в поста цесекар,като написах prase. :qipbj:Като напишете govedo на кирилица и ще ви се появи ЛЕВСКАР. :qipbj: :qipap:.Явно Ото се оказа прав,че след Нова Година ще има промени. :qipag:
П.П Утре сутрин да сте свършили тази тема. :twisted: Кой ще отваря новата. :roll:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот annysy » 02 яну 2008, 02:40

:oops: Това за снимките ..сори, ама не ги бях видяла ...
А нововъведенията и животните са дело на ИвУ :qipap: не съм го пробвала, ама доста хора казаха, че става така..значи жалко, ако си имам подобно домашно животно тук като пиша, че съм заклала даденото..ще излезе, че :lol: :lol: :lol: НЗ..схванахте...
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот blazev1992 » 02 яну 2008, 03:12

И от мен сори за снимките.
Това е доста интересно с надписите.Ето пример: На Федерер ли подариха говедо през 2003 след Уимбълдън. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот maryan unfaitful » 02 яну 2008, 03:12

О, и други животинки имало, значи. ПО ми е интересно защо не е обратното - тогава някак бих го разбрала, да напишеш цскар и да се явява п-р-а-с-е, или левскар и - оп, г-о-в-е-д-о. Я да проверя. Не, едностранно е, странна работа, защо и животните трябва да са фенове. :D

И, да, уви, Моя е в нашата част за сметка на Малис и Южни в другата. =D>
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот maryan unfaitful » 02 яну 2008, 03:33

НАДАЛ ЗАПОЧВА С ПОБЕДА
1 януари

Световният номер две Рафаел Надал преодоля закъснялата съпротива на съперника си, за да стигне до втория кръг на Ченай Оупън, но вторият поставен Маркос Багдатис, отпадна рано.

Надал победи Матьо Монкур с 6-2, 6-4 след като упоритият френски бейзлайнер проби сервиса му и го вкара в дълги разигравания в края на мача.

(...)

“Накрая трябваше да играя по-добре, за да приключа мача”, каза Надал на журналистите. “Той се бори много, а аз направих някои грешки.”

Следващият му съперник е квалификантът Раджеб Рам, американски тенисист от индийски произход, който победи руснака Юри Шукин със 7-6, 7-6.


Явно съм ви заблудила, че Шукин е следващият съперник, за което се извинявам. :qipbl:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron