ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот maryan unfaitful » 31 дек 2007, 20:54

Имаме си две вамоски в Ченай, ето първите впечатления на Мамта 123.

Ето какво се случи вчера. Не е много, но ще го пусна. Зара (туй е другата девойка, дето ще блогърства и която работи на турнира, ходи по тренировки и мачове, урежда билети и дава информация, така че се замислям дали догодина да не прасна един Ченай) ми каза, че Рафа ще има тренировка след 17 ч., така че от 16 ч. го чаках да се появи. Пръв дойде Моя, последван от Баги. разбрах, че Рафа ще се появи скоро, защото трябваше да тренира с Моя. Но той доста се забави. Най-накрая се появи с Томеу. Бях много развълнувана да видя Лафа отново след година. Отидох и го помолих да се снимаме. Но тъпата охрана застана между нас и не ни позволи да се снимаме. Затова Рафа каза, че ще дойде след десет минути. И ние продължихме да чакаме. Накрая той излезе. Исках да се снимам с него, но няколко деца чакаха за автографи, а и той бързаше за тренировката, затова ми каза, че след това ще се снима и ще дава автографи. Освен това беше първата му тренировка в Ченай. По-късно Томау излезе, аз се снимах с него и отидох да гледам как тренират Рафа и Моя. Рафа се справяше добре след почивката, изглежда е в добра форма и няма травми. Дано продължи така цяла година. Рафа, Моя и Рой непрекъснато си говореха някакви смехории на испански и се смееха, беше приятна гледка. На няколко пъти по време на тренировката Рафа си вдигна фланелката, за да си изтрие лицето и на мен ми потичаха лигите. седях отпред, така че успях да направя няколко снимки от тренировката, които скоро ще кача. Рафа също излезе напред няколко пъти и се усмихваше на Моя и Рой. Беше много сладък, направо щях да умра. За съжаление не успях да го изчакам за снимка, но по-нататък ще опитам пак.

Здравейте, днес бях на церемонията по откриването и мача на двойки на Рафа и Томеу. На церемоняита Рафа се появи с Моя и Багдатис- Докато седяха с Моя, Рафа непрекъснато му бърбореше нещо смешно и правеше какви ли не смешни муцунки (той си е още такова дете). После им дадоха букети и подаръци. След това започна мачът на Малис. Той излезе в авторикша.. изглеждаше доста уплашен. както и да е, след това започна мачът на Рафа и Томеу и то започна добре, но Маркос и Жикел играха по-добре след това. Сервисът на Рафа не вървеше особено. Дано Рафа и Томеу потренират преди единичните си мачове. Давай, Рафа! Давай, Томеу! Съжалявам, че днес не можах да кача снимки, но ще ви държа в течение.
Изображение

Потребителски аватар
kingrafael
Мнения: 286
Регистриран на: 26 сеп 2007, 15:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот kingrafael » 31 дек 2007, 22:35

Жалко,че завършваме годината по този начин ,но все пак е на двойки. :wink: Ето и още една статийка.
РАФАЕЛ НАДАЛ ЗАПОЧНА СЕЗОНА С ПОРАЖЕНИЕ

Изображение
Ракета номер две в света при мъжете Рафаел Надал стартира със загуба сезона. Испанецът допусна поражение заедно със своя партньор Бартоломе Салва-Видал, също от Испания.

Двамата бяха надиграни от Маркос Багдатис и Марк Жикел с 6:4, 6:4 в първия кръг на турнир в Индия.

В друг мач от същия турнир – Ксавие Малис се наложи над Жил Мюлер от Люксембург с категоричното 2:0 сета (6:4, 6:3). Белгиецът е носител на трофея от тази надпревара и по всичко личи, че ще хвърли много усилия, за да защити титлата си от 2007 година.


Надал открива сезона срещу французин
Изображение
Испанският номер 2 в света Рафаел Надал ще започне 2008 г. с двубой срещу французина Матийо Монкур. Двамата ще се изправят един срещу друг в първия кръг на турнира по тенис с награден фонд 436 000 долара в Ченай, Индия. Испанецът е поставен под номер 1 в основната схема. Маркос Багдатис от Кипър, който е под номер 2, ще стартира срещу холандеца Робин Хаасе, а шампионът от миналата година Ксавие Малис от Белгия ще се изправи срещу Жил Мюлер в първия кръг. Миналия сезон Малис победи Надал на полуфиналите, но в момента е 112-и в световната ранглиста, след като имаше проблеми с контузия в китката. В един от най-интересните мачове от първия кръг бившият номер 1 в света Карлос Моя от Испания ще срещне поставения под номер 3 руснак Михаил Южни.
VAMOS RAFA

Потребителски аватар
kingrafael
Мнения: 286
Регистриран на: 26 сеп 2007, 15:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот kingrafael » 01 яну 2008, 04:29

Честита Нова Година Рафаелци :qipbp: Да се надяваме ,че тази година ще подобрим играта си,и може да станем номер 1. :qipbo: :qipbp:
Сники от Ченай има в официалния сайт,трябва да се отиде на галерия и там 2008 година,първи ден.
Утре ще играем след 3,което е супер. :qipbp: Трети сме.
VAMOS RAFA

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот annysy » 01 яну 2008, 04:58

:D Честита Нова Година!!! :qipbq:
:xmas7: Пожелавам първо на всички да се случват само хубави работи през 2008, а Рафо да ни радва повече от 2007ма :wink:
Загубата на двойки да си остане в миналата година, важното е днес да почнем с победа [-o<
Благодарско за преводите снимките (мн е сладък :oops: ) !
Изображение

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот blond » 01 яну 2008, 05:24

Честита Нова Година мили ми рафаелчици!!! :qipbp: Да сте ми живи и здрави и нека не спираме нито за миг да вярваме и подкрепяме нашето момче :qipad:

А относно днешната загуба на двойки-все пак сингъла е много по-важен! Да го възприемем като една добра тренировка :roll:
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот maryan unfaitful » 01 яну 2008, 13:26

Честита Нова година и от мен. Здраве, любов, късмет и на вас, и на Рафа. Другото само ще си дойде. :xmas22:

Още две снимчици от събота от Мамта `23 от ВБ.

Изображение

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот Cveti » 01 яну 2008, 14:57

Айде и от мен Честита Нова година! :qipbp: Дано Рафо ни радва много тази година и тя да е успешна и щастлива за всички ни!
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот maryan unfaitful » 01 яну 2008, 14:59

Днес вчерашният линк не ми върви, но влизам в този - играят Баги и Хаасе. http://www.bhejafry.net/tvshows/watchlivetv.php?l=31
Изображение

Потребителски аватар
kingrafael
Мнения: 286
Регистриран на: 26 сеп 2007, 15:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот kingrafael » 01 яну 2008, 15:13

Почваме. :qipbp: Индийците извадили по камера и фотоапарат и снимат. :qipap: Явно ще има снимки. :qipap:
VAMOS RAFA

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот vviva » 01 яну 2008, 15:29

Честита да ви е новата 2008 година ! :) На всички пожелавам много здраве, щастие и късмет! Продължавайте все така! :qipay:

И за Рафо - здраве, любов и много успехи на корта :)


Изображение

:xmas7: VAMOS

Потребителски аватар
papi_rnp
Мнения: 474
Регистриран на: 14 юни 2007, 19:04
Местоположение: Dryanovo

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот papi_rnp » 01 яну 2008, 15:55

Честита Нова Година!!!\
На всички пожелавам много здраве и щастливи мигове през 2008!
:) На Рафа здраве,успехи и любов!!!
:qipaz:

Изображение
Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
kingrafael
Мнения: 286
Регистриран на: 26 сеп 2007, 15:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот kingrafael » 01 яну 2008, 16:52

Този гейм колко време ще го играем. :x Вече 10 минути не можем да го вземем,а сега ни го взеха.Дано да направим пробив. :)
VAMOS RAFA

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот glory » 01 яну 2008, 17:08

Честита Нова година на всички!!!

И честита победа на Рафа!!!
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Ginger
Мнения: 83
Регистриран на: 24 авг 2007, 15:34

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот Ginger » 01 яну 2008, 17:09

Честита Нова Година на всички :D
Колко е хубаво само човек да се събужда новогодишно и да гледа един фантастичен Рафа Надал!
10x за линка, снимките и всичкото инфо!
Пожелавам на всички да вземем хубавите неща от 2007 и да си ги пренесем в новата 2008, а пък лошите да ги оставим в старата!
Много здраве също така, щастие, късмет и един Wimbledon!
И наздраве на оцелелите :qipaz:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 15

Мнениеот maryan unfaitful » 01 яну 2008, 17:10

Уф, скъсА ми нервите накрая, но пък освен сервиса, имаше чудесни точки. Браво и на франсето, не се държа като умряла риба и също направи красиви точки.
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта

cron