Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ 14

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 16 окт 2007, 08:40

НАДАЛ ПОЛУЧАВА ЗЛАТНИЯ МЕДАЛ НА МАДРИД

Световният №2 Рафаел Надал получи Златния медал на Мадрид в понеделник в испанската столица като признание за подкрепата му за кандидатурата на Мадрид за столица на Олимпийските игри през 2016 и на турнира в Мадрид. Той е вторият тенисист след Маноло Сантана, получил това отличие.

Кметът на града Алберто Руис Галардон връчи медала на Надал на церемонията, проведена в Конгесния дворец, на която присъстваха висши държавници като министъра на спорта Хайме Лисаветски и председателя на сената Хавиер Рохо.

Руис Галардон обяви майорканеца не само за един от най-добрите испански тенисисти в историята на тениса, но и за изключителна личност. Той каза: “Надал е не само благороден в победите си, но и проявява уважение към съперниците си.. С този медал Мадрид почита тенисист, който показа способността си да постигне големи спортни и лични успехи.” Руис Галардон завърши речта си с “Вамос Рафа!”

Сантана, който получи златния медал на Мадрид през 2002, се присъедини към Пау Гасол, Фернандо Алонсо и Раул Гонсалес в поздравите към Надал на видеозапис, показан на церемонията.

След като се подписа в Златната книга на Мадрид, Надал благодари на града за подкрепата му на спорта и лично на него. Той припомни, че спечелването на титлата в Мадрид 2005 е една от най-вълнуващите победи за него.

Надал е втори поставен в Мадрид и ще играе срещу Маркос Багдатис в мача си от втория кръг.

Изображение

ИзображениеИзображение[/quote]

Изображение Изображение Изображение

Това видео е също към събитието
http://es.youtube.com/watch?v=j4bSeOiY8Rs
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 16 окт 2007, 08:47

Из блога на вамоската Джулиета:

Момичета! Некса вече ви каза, но най-после! След като видяхме половината от тенисистите на АТР тази сутрин, се срещнахме с Рафа и чичо Тони, дадохме им подаръците и се снимахме с тях. Лошото беше, че много бързаха и както виждате, изражението на Рафа не е много дружелюбно, макар че и двамата бяха много мили. Бранди и Рейес ще ви разкажат цялата история по-късно, когато пуснат снимките.

Днешната тренировка беше истинска лудост, беше пълно с истерични девойчета, които крещяха през цялото време, н оставяха Рафа на мира, накрая той направо беше бесен, горкичкият... Имаше достатъчно основания да им направим забележка, но това би довело до спор или би ни свалило на нивото на група петнайсетгодишни в хормонална революция, затова пропуснахме.

Флагът ни направи голямо впечатление, всички го гледаха и снимаха, сигурно утре ще се появи в Марка. (...)

ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение


Ани, снимките с коженото яке са муци! :P
Изображение

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Мнениеот glory » 16 окт 2007, 09:29

Благодаря за снимките, клипчетата и преводите!

Това е награждаването на Рафа предавано по новините.

mms://194.179.36.187/IB3DarrerInformatiu
http://es.youtube.com/watch?v=j4bSeOiY8Rs
http://www.megaupload.com/?d=ZB3BOEFW
http://rapidshare.com/files/62818997/IB3_.wmv.html
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 16 окт 2007, 11:26

Изображение

Май не било яке, а по-дълго. Имало снимка в Марка, но изобщо не мога да я открия. :cry: [/img]
Изображение

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 16 окт 2007, 12:12

Някой случайно да знае в кой турнир последно е играл Маркос и как се е представил? Дано Рафа бързо влезе в игрови ритъм, щото Бъгито не е най-добрият жребий за първи кръг при положение, че не си се състезавал от дълго време. :?

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Мнениеот blond » 16 окт 2007, 12:29

Абе не знам, ама искам да го бием с много тоз Багдатис :twisted: Откакто играха кипърците с-у нашите на Дейвис Къп и домакините(кипърците) се държаха ужасно вулгарно!!!! Особено персоната Багдатис....Доколкото си спомням дори налитна на бой :roll:
Така че искам чиста и безапелационна победа за Рафа :wink:
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
G.Coria
Мнения: 213
Регистриран на: 24 юни 2007, 11:05
Местоположение: България

Мнениеот G.Coria » 16 окт 2007, 12:32

Само Рафа ! Дано да размаже тоя Багдатис. :twisted:
Лесно е да се продаваш,трудно е да не се предаваш :)

Потребителски аватар
Sexy_tenisist4eto
Мнения: 10
Регистриран на: 14 окт 2007, 19:16

Мнениеот Sexy_tenisist4eto » 16 окт 2007, 14:24

тои федерер е в мадрид и не знам как ще е на финала срещу него дано но го бие рафа само рафа!!!!!!!Но не съм сигурна щом не е на клей :shock: :?
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 16 окт 2007, 14:25

Не знам, ама явно не се е представял добре в последните, щото в АТР справката пише само това: ATP & Grand Slam W: Zagreb F: Marseille, Halle SF: Munich QF: Sydney, Doha, Wimbledon, Beijing
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 16 окт 2007, 14:27

Sexy_tenisist4eto написа:тои федерер е в мадрид и не знам как ще е на финала срещу него дано но го бие рафа само рафа!!!!!!!Но не съм сигурна щом не е на клей :shock: :?


Ехо, при вас освен учителите да не стачкуват и главните букви, точките и запетаите? :shock:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 16 окт 2007, 14:31

maryan unfaitful написа:
Sexy_tenisist4eto написа:тои федерер е в мадрид и не знам как ще е на финала срещу него дано но го бие рафа само рафа!!!!!!!Но не съм сигурна щом не е на клей :shock: :?


Ехо, при вас освен учителите да не стачкуват и главните букви, точките и запетаите? :shock:

Боже, колко си лоша, все пак пише на кирилица детето! :lol: :lol: :lol:

Бъгито хич го няма, ама мен ме е страх да го напиша и да мисля дори за лесни победи, че накрая все лоша шега ми изиграват подобни мисли. :?

За двойките нещо за гледане без пари няма ли? :cry:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 16 окт 2007, 14:41

Детето да не бърка "чат" с "форум". Мързи го да натисне "шифт" ли? На всички ни ще е по-лесно да пишем така, това е израз на уважение и към събеседника, и към собствените ти мисли.

За нищо безплатно не се чува, има намеци, че по Тенис чанъл може да се гледа поне част от мача, ама не се знае, пък и аз вече го нямам.

А за Багито - ясно е, че в тази форма Рафа е уязвим, но Багито страда от мисълта, че не може да бие "големите", сам го е казвал. То е ясно, че ако види срещу себе си грешки, ще скача като млада хиена, ама Рафа обикновено го мачка с психика, тъй че се надявам да го бие.
Изображение

Потребителски аватар
u998077
Мнения: 31
Регистриран на: 27 сеп 2007, 10:46
Местоположение: Sofia

Мнениеот u998077 » 16 окт 2007, 15:38

maryan unfaitful написа:Не знам, ама явно не се е представял добре в последните, щото в АТР справката пише само това: ATP & Grand Slam W: Zagreb F: Marseille, Halle SF: Munich QF: Sydney, Doha, Wimbledon, Beijing


http://www.atptennis.com/3/en/players/p ... layer=B837

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Мнениеот blazev1992 » 16 окт 2007, 16:04

maryan unfaitful написа:
Sexy_tenisist4eto написа:тои федерер е в мадрид и не знам как ще е на финала срещу него дано но го бие рафа само рафа!!!!!!!Но не съм сигурна щом не е на клей :shock: :?


Ехо, при вас освен учителите да не стачкуват и главните букви, точките и запетаите? :shock:

Ами правилно.Вероятно момичето не е чувало за знаци :wink: Тук не е чат.
Марто,че какво е лошото на испанския.

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 16 окт 2007, 16:14

Еми нищо оправих се горе долу. 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта

cron