Лафове на коментаторите

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот maryan unfaitful » 10 юни 2010, 16:51

rkk написа:Той не е казал, че е грозна, а който каже, че играта на Федерер е грозна трябва директно да се гръмне три пъти в главата :mrgreen:


Да бе, щото е свещената крава ли? :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот yarra777 » 10 юни 2010, 17:18

rkk написа:Той не е казал, че е грозна, а който каже, че играта на Федерер е грозна трябва директно да се гръмне три пъти в главата :mrgreen:

Красотата е субективно понятие, тя е в очите на гледащия. По-скоро досадниците, които са убедени, че мисията им в живота е да обърнат в правата вяра всички неверници, трябва да се замислят за предложеното лечение. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Your new lover
Мнения: 2613
Регистриран на: 13 мар 2008, 15:31

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот Your new lover » 31 авг 2010, 23:39

Чешанков : Троицки реагира като ранено животно! :qipay: :qipay:
    Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот rafaelis » 01 сеп 2010, 08:06

"Геймове на нула е диетата, на която Надал държи руснака от час насам." :qipag:
"Надал разхвърля Габашвили по всички кътчета на неговия корт."

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот Vesela Taneva » 03 сеп 2010, 08:03

Данчо Божинов:"Монуклеозата е известна като болест ,която засяга мъже ходещи по чужди жени.Миналата година и Федерер беше болен от нея!" :shock:
Същият на мача Родик /Типсаревич:"Видяхте ли какво стана на мрежата?Викна го и го размина!" :qipap:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот Ich_Will_ » 03 сеп 2010, 11:22

Къса му е паметта на Данчо. Роджър се разболя от мононуклеоза преди 2 години :qipag:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот maryan unfaitful » 06 сеп 2010, 02:23

Тези дни Данчо е истинска радост за ухото. След "лъскавия задник" на Венерка, днес в мача Южни-Иснър: "В цялата суматоха Иснър забрави да покаже на Южни, че играят с нови топки. Беше прекалено вглъбен в собствената си пещера." :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот maryan unfaitful » 06 сеп 2010, 02:45

И продължава: "За такива искания на Ястребово око, трябва да се налагат санкции. Защото операторът трябва да работи вместо да си пафка тревата. Като оня миналата година на Уимбълдън, дето го уволниха, защото го хванаха с марихуана." :qipag:

Бе как ще пречите на оператора да си пуши тревата, ей! :qipbp:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот vill_1 » 06 сеп 2010, 19:51

Джокович: Имам нещо друго между краката, но няма да ви го показвам сега (бисерите от първата седмица на US Open)! :qipag:

Първата седмица на Откритото първенство на САЩ роди доста бисери, а над всички отново бе Новак Джокович. Той говори за това, което има между краката, и сравни захлаждането в горещ ден със секс. Шампионката от "Ролан Гарос" Франческа Скиавоне също се изяви с крилати фрази, а гологлавият Иван Любичич коментира козметиката за коса.

"Привличам ги, защото съм красива".
Шампионката от "Ролан Гарос" Франческа Скиавоне обяснява защо е любимка на феновете.

"Нямам спонсор, така че слагам родината си на екипите. Аз си купувам фланелките, а майка ми слага флаговете върху тях".
Маркос Багдатис разкрива защо целият му екип е покрит с флага на Кипър.

"Това беше усещане подобно на това да спя с приятелката си".
Новак Джокович описва усещането от появилата се сянка в края на мача му, който премина под страхотна жега и парещо слънце.

"Опитвах се да не мисля за възрастта й. Това ти влияе. Много я уважавам за това, че се върна на корта, но се надявам, че на 40 аз ще си бъда вкъщи".
Светлана Кузнецова не смята да последва съперничката си в първия кръг Кимико Дате Крум, която навършва 40 в края на септември.

"Понякога, когато погледна от другата страна на корта, си казвам: "Тази прилича на дъщеря ми", но все още се държа изправена".
Кимико Дате има различен поглед в сравнение с останалите тенисистки.

"Беше толкова горещо. В първия сет се чувствах добре, но във втория имах чувството, че умирам".
Китайката На Ли е поредната жертва на жегата в Ню Йорк.

"Сякаш всеки път, когато се отваряше възможност, тя отговаряше с мощен сервис. Предполагам сега разбрах какво е да играеш срещу мен".
Винъс Уилямс прави комлимент на съперничката си във втория кръг Ребека Марино.

"Забелязах, че по едно време тя започна да пъхти доста силно и си казах: "Уау, тука става сериозно".
Марино отговаря на Винъс.

"Отново имам усещането за скоростта на корта, за публиката, за вятъра. Играх един вечерен мач, един през деня. След два мача вече имам отговорите на всички въпроси".
Роджър Федерер не страда от липса на увереност по пътя си към шеста титла на US Open.

"Сякаш играх срещу стена. Тя е много постоянна и не ти дава никакви точки, не допуска грешки. Да, тя е стена".
Кай-Чен Чан след загубата си с 0:6, 0:6 от Каролин Вожняцки.

"Атмосферата беше приятна, като изключим това, че 99,9 процента от хората викаха против мен".
Сергей Стаховски коментира мача си с американеца Райън Харисън, който спечели в пет сета.

"Не съм го планирала. Това е инстинкт. Това е изкуство".
Франческа Скиавоне дава мнението си за удара между краката, който направи срещу Альона Бондаренко.

"Какво мога да кажа за испанския тенис? Винаги е бил тук. От 1520 години насам печелим всичко възможно, нали? Преди бяхме най-добри на клей, сега печелим на трева, навсякъде".
Фелисиано Лопес коментира успехите на испанците на US Open.

"Бях в микробус със снимката на Роджър, която беше от двете страни на микробуса, и се возих в такъв поне 15 пъти от началото на турнира".
Рафаел Надал отговаря на спекулациите, че е отказал да се качи във возило с лика на Федерер.

"След този US Open напълно си сменям ракетите. Просто сега изхвърлям всички стари ракети в кофата за буклук".
Двукратният полуфиналист в Ню Йорк Николай Давиденко обяснява как ще се вдигне на крака след загубата си от Ришар Гаске.

"Имах наистина, наистина скапан ден. Надявам се, че вашият е бил по-добър".
Ан Киотавонг от Великобритания след отпадането си от турнира.

"Не, аз имам нещо друго между краката, но не се притеснявайте, няма да ви го показвам тази вечер".
Новак Джокович отговаря на въпрос дали има в репертоара си удар между краката, като този, който направи Федерер.

"Поздравления. Сега, ако можеш, разкажи ни историята на живота си".
Въпрос към младата американка Беатрис Капра за начало на пресконференцията.

"Да, това определено е сериозен проблем".
Иван Любичич, който е плешив от години, отговаря на въпрос дали играчите използват повече гел за коса последните години.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот maryan unfaitful » 06 сеп 2010, 20:15

Умрам си за буквалисти и неграмотници. Преводът е най-смешното тук. Е, и лафа на Джо, който си беше на място.
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот rafaelis » 07 сеп 2010, 09:48

Абе Матс и компания доживотен ангажимент ли имат в тая телевизия??? Изображение Ако е така, мисълта за 2012-та ми носи известно облекчение. :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот Vesela Taneva » 07 сеп 2010, 16:21

Бай Матс правеше такива калпави прогнози на РГ и на УИ ,че....... :qipag: Каквото кажеше ,ставаше баш обратното!Ха и сега така! :qipad:
пп За 2012 много ми хареса! :qipap:

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот rkk » 07 сеп 2010, 23:19

Чешо: "Може да не прави много аса."

Чешо, а попове и валета?
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот rafaelis » 08 сеп 2010, 07:51

Шведова, разбира се, не е от Швеция, а от Русия, но играе за Казахстан.

Това е ритуалното самоубийство на Сам Стоусър.

Розовата пантера имаше повече аргументи (за Винъс).

Надал мина през родилни мъки :shock: този гейм.

Скоро ще стане сряда ( в НЙ - б.м.). У нас това се случи отдавна. :qipag:

Надал е като кукловод, а Лопес просто изпълнява неговите команди.

Този път беше (Лопес) спътник, без никакъв шанс да се съпротивлява.

Потребителски аватар
dimitrova
Мнения: 81
Регистриран на: 31 мар 2010, 10:41

Re: Лафове на коментаторите

Мнениеот dimitrova » 09 сеп 2010, 11:46

Вчера в мача Джококович-Монфис (Ники или Иво Братонов, не си споням за съжаление) изцепи след яко псуване от страна на Новак, че "сърбите имат талант в изразяването на разочарованието си" :shock:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта