НОВАК ДЖОКОВИЧ

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Mike Bibby » 30 ное 2011, 09:30

Заслужава си една статия момчето. Пък и аз да си направя малко самореклама. :qipap:

http://tennis.sportal.bg/news.php?news=337411

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Delija » 30 ное 2011, 22:15

И другата година пак да ти се налага да пишеш такава статия за Джоко. :qipbp: :qipaz:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Vesela Taneva » 02 дек 2011, 11:13

Защо никой не се вълнува ,че Джоката е в София?Лично от Сталоун е поканен за участие в "Непобедимите"и вече е пристигнал,па може и да си е заминал ,щото инфото ми е от сряда.
пп Проспахте посещението му. :qipbl: Трябваше да се наредите в шпалир с една китка барем!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Delija » 02 дек 2011, 11:16

Защото ние не сме откачени фанатици тип "почитателките на Рафаел Педал". Не наричаме Джокович "нашето", не следим всеки ден по колко пъти е срал и мастурбирал, не учим сръбски, само защото това е родния език на Новак и т.н., и т.н. сектантски простотии.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот rafaelis » 02 дек 2011, 12:20

Ахъм, даже сте толкова нефанатици, че и мачовете му не гледате, няма и резултатите даже да научите, ако не е да е бил Надал, та да има с какво да се заяждате. :qipag: :qipag: :qipag:

пп. А защо проектираш собствените си действия върху други хора, не знам - това, дето си описал кой какво следи, съм забелязала, го следиш за всеки средностатистически ритнитопковец и съответната певачка :qipag: ма с възмущение :mrgreen: .

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Delija » 02 дек 2011, 14:24

rafaelis написа:Ахъм, даже сте толкова нефанатици, че и мачовете му не гледате, няма и резултатите даже да научите, ако не е да е бил Надал, та да има с какво да се заяждате. :qipag: :qipag: :qipag:


Мисля, че прекалено голямо значение му придаваш на Надал. Ако за теб той е център на Вселената, то за някои може би не е.


rafaelis написа:А защо проектираш собствените си действия върху други хора, не знам - това, дето си описал кой какво следи, съм забелязала, го следиш за всеки средностатистически ритнитопковец


Е, надали ще ме видиш да наричам някой футболист "моето" :qipag: :qipag: , или пък да открия специално някоя тема за въпросния и дружно да изпишем за него 6 197 теми от по 100 страници. :qipag: :qipag:
Тъй, че сбъркала си адреса. [-X :qipae:

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот rafaelis » 02 дек 2011, 14:55

Абе доста неща има още освен Надал в центъра на Вселената ми, но да кажем, че той е едно от нещата, които ме радват ядосват в момента и неговата игра най ми импонира не и в момента.

Delija написа: ... или пък да открия специално някоя тема за въпросния и дружно да изпишем за него 6 197 теми от по 100 страници. :qipag: :qipag:

О, поне толкова ми се струва, че си изписал с едно и също изречение за Бербатов - как вкарвал в маловажните мачове, но не бил лидер, затова не можел да реши важните ... в което има логика, но след 6 197-ото повтаряне ми се струва, че лееекинко подценяваш способността на всички освен теб :mrgreen: да схванат тезата ти.

Оставям последната дума на теб почва ДК :qipap:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Delija » 02 дек 2011, 15:49

rafaelis написа:О, поне толкова ми се струва, че си изписал с едно и също изречение за Бербатов - как вкарвал в маловажните мачове, но не бил лидер, затова не можел да реши важните ... в което има логика, но след 6 197-ото повтаряне ми се струва, че лееекинко подценяваш способността на всички освен теб :mrgreen: да схванат тезата ти.


Повярвай ми, щом го повтарям толкова пъти, явно има такива. :qipag: За да не кажеш, че съм голословен, ето ти един пример - Ицето от Дупеница. :qipag: Той вечно намира кой друг/кои други да обвини за провалите на Бербатов - първо Роналдо и Тевес бяха егоисти и не му подаваха, после, като се махнаха, се оказа, че халфовете на Юнайтед са некадърни и Бербо страдал от това, в националния на България пък всички били некадърни и т.н., и т.н. :qipbo:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Mike Bibby » 02 дек 2011, 19:00

Това, което направи тази година Джокович е изключително. Освен 6-0 срещу Надал (все на финали и на 3 различни настилки), той е и 4-1 срещу Федерер. А видяхме как Федерер завърши годината и че продължава да поддържа едно доста високо ниво. Да постигнеш такова постоянство и такива успехи в ерата на двама от най-великите в историята на тази игра е феноменално. Сега за Джокович започва по-трудната част - да защити поне част от успехите си през 2011 година.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Vesela Taneva » 02 дек 2011, 21:19

Ехоооо,не става дума за "уникалния "сезон на Джоката/ с барокамерата /,а за посещението му в София и снимките му във филма на Сталоун!
ппСашко ,що не поспреш с бисерите?По- готин ще станеш! :qipad:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Mike Bibby » 02 дек 2011, 21:23

Напротив, става дума точно за уникалния (без кавички) сезон на Джокович. :qipab: А иначе, дано скоро пак дойде в София.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Delija » 02 дек 2011, 22:20

Vesela Taneva написа:Ехоооо,не става дума за "уникалния "сезон на Джоката/ с барокамерата


Ти си болна бе, момиче, гледай си там назобания педал и остави Джокович и неговите фалшиви успехи. Разбрахме вече, че победите на Новак са дело на барокамерата и трябва да не се броят. Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Vesela Taneva » 02 дек 2011, 23:25

Какво признание сътвори! :qipap: Абсолютно си прав!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот blazev1992 » 05 дек 2011, 12:31

Освен в Студентски град Джокович е ходил и при Бойко. :lol: :lol:
Новак Джокович пие ракия с Бойко Борисов


Голяма балканска веселба се е разразила във вторник вечерта в полите на Витоша.

Тогава знаменитият тенисист Новак Джокович, който е номер едно в света, погостувал в къщата на премиера Бойко Борисов, пише вестник "7 дни спорт", цитира Sportal.bg.

Сега вече Ноле може да се похвали, че е видял всичко интересно в България.

Без да губи и секунда, Бойко налял първа ракия на Ноле. Двамата метнали чашите като топка за тенис след края на мача и домакинът налял отново. "Върло люта, двойно препеченица!", както се казва на Балканите.

Външни хора не били допуснати, защото нямали работа в такава вечер. Двамата се веселили лудо и истински като децата. Умирали от смях, после викали с пълно гърло. "Велики премиер! Велики премиер!" - повтарял развълнувано Джокович.

На другия ден на въпрос към Бойко Борисов как се вижда да пие ракия с Федерер например, той отговорил:

"Да бе, ракия, най-много да си доведе на въженце някоя крава. Нали техните са лилави". Шегите от вечерта явно още не го били напуснали.

:qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: НОВАК ДЖОКОВИЧ

Мнениеот Vesela Taneva » 06 дек 2011, 20:31

"ДОбро йутро пианицееее....." :qipbo:
http://www.sportal.bg/news.php?news=337815


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron