Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ 12

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 21 авг 2007, 00:22

е тези гащи нямат ли сменяне :D

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 21 авг 2007, 00:24

Ам` скоро май не са ги събирали пак в къщичката на "Найк" :lol: Не знам, тия дни не съм била с него :lol: :lol: :lol: ...това го откраднах от ОФ.
Можеше поне жълта лентичка да му дадат, макар мен тази разновидност на жалтото да не ме кефи много.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 21 авг 2007, 00:32

Ужасен е този екип - както вече писах, прилича ми на жълтък на твърдосварено яйце. :lol:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 21 авг 2007, 01:43

http://www.usopen.org/en_US/index.html
Пускам линк към сайта на USOpen. Утре вероятно ще отваряме нова тема, тъй че се разберете кой ще го направи?
(дано екипът да е поне с друга блузка) :D
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 21 авг 2007, 10:47

Аз отдавна съм монополизирала правото над отварянето на 13-тата тема!

Ей ви чудни снимчици от Синсимини, където Рафа изобщо не флиртува и не си показва нарочно шоколадчето, през ум да не ви минава!

Рафа си говори с момичетата зад оградата

Изображение Изображение Изображение

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение Изображение Изображение
(Мисля, че погледна към мен. Сигурно се чудеше какво толкова интересно има в начина, по който пие вода, че го снимам като луда! )


Фели се отби с пуканки и преведе на Рафа какво го питат дечицата

Изображение Изображение ИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 21 авг 2007, 11:10

Из блога на Синсимини:

Току-що съзряхме за последен път обекта на желанието си, преди утре да си тръгнем.

РАФА СЕ УПРАЖНЯВАШЕ В СПОРТНАТА ЗАЛА!

Благодарение на пушенето на Лола, което я принуждава няколко пъти на ден да излиза навън – и винаги улучва подходящ момент!

Сега мога да умра щастлива!

Дами, на път съм за Финикс и днес успешно пристигнах в Мемфис. Реших да пропусна финала – добра преценка от моя страна. Щях да се спукам от прозевки
Знам, че си умирате да видите снимки от тренировката в залата, но повярвайте ми, нямаше начин да снимам. Чувствах се като натрапница и само затова, че седя в тъмното навън и хвърлям погледи. Ще ви кажа само, че ако Лола умре от рак на белите дробове, аз ще съм виновна, защото я окуражавах да пали цигара от цигара, само и само да останем малко повече.
Рафа беше на пътеката, когато слязох и правеше някакви смешни на вид упражнения с подскачане (тичаше назад и настрани и веднъж за малко не падна). Освен това се разтягаше и правеше лицеви опори, поне доколкото видяхме, защото беше легнал на пода и от време на време зървахме по някой лакът или ръка.
Рафа Маймо и Рой също бяха там, както и Сиска, Бенито и синчето на Рой (много е сладко). Всички изглеждаха много спокойни!
Рафа беше само по бели шорти и на гърдите му имаше някаква черна лента, вероятно му измерваха сърдечния ритъм. А, носеше и бяла ръкавица на едната си ръка... изглеждаше доста глупаво, но сигурно е било с важна научна цел. Точно преди да си тръгнем (не искахме охраната да открие, че воайорстваме), Рафа ни направи услуга – коремни преси на пейка!
Дълго време няма да забравя тази гледка!
Изображение

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Мнениеот blond » 21 авг 2007, 12:07

Мери мерси за превода! Дано числото 13 да ни донесе много късмет и титличка :lol:
Еххх и аз искам да гледам на живо Рафа да прави коремни пресичкии :oops: Дано момчето ни е вече добре!!!

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 21 авг 2007, 12:59

USO ВЪВЕЖДА НОВА ТЕНИС ТОПКА! ФЕДЕРЕР ВИКА “ДОЛУ!”

Жан Льофет
20 август


Изображение

Нова топка ще забави тениса на Флъшин Медоуз. Организаторите на USO днес съобщиха за радикална промяна в тазгодишния турнир в Ню Йорк. През годините топката се промени от бяла на жълта, но може би най-радикалната промяна би била “кожата” или “пуха”, има различни топки, които турнирите могат да използват, за да направят леки промени в отскока и реакцията й спрямо настилката. Но нито една от тези промени не е била толкова радикална, както замисляната за Флъшин Медоуз тази година.

Новата гумирана топка “Полъх” накара и мъже, и жени да настръхнат. “Това вече не е тенис”, каза Лейтън Хюит. “Ако играем с това, ще е все едно... даже не мога да го опиша! Обявявам бойкот!”

“Тази топка отскача и се отклонява, както не съм виждал досега”, каза Роджър Федерер. “Едва ли повечето от нас ще могат да изиграят свестен мач с нея, тя ще ни причини травми. Вчера играх със Сафин и той е готов да я завре... сещате се къде. Това е най-лошата идея след пускането на рокпарчета между точките.”

“Тази идея има нужда от шанс”, каза Джон Макенроу, който е бил консултант при разработването на топката. “Тя може да помогне тенисът отново да се превърне в по-нюансирана игра, а не само силови удари.”

“Тя може да ни помогне да се пенсионираме рано”, каза Надал. “Тази топка може да отскочи на 90 градуса, някой ще пострада, докато се опитва да я върне.”

Предстои обсъждане дали ще се приеме топката. Резултатът ще стане известен в петък.



(ако не сте загряли от вида на топката, тази статийка е шегичка)
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 21 авг 2007, 13:03

Хотелчето, където е отседнал Рафа в Ню Йорк.

http://images.google.bg/imgres?imgurl=h ... g%26sa%3DN
Изображение

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 21 авг 2007, 13:06

armataz_01_14 Слава богу, че се бях притеснила за Сафин :D

Потребителски аватар
papi_rnp
Мнения: 474
Регистриран на: 14 юни 2007, 19:04
Местоположение: Dryanovo

Мнениеот papi_rnp » 21 авг 2007, 13:56

Май повечето тенисисти са го приели досто навътре!? :shock: :lol:
Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 21 авг 2007, 14:06

Абе, шегичка, шегичка, ама доста ясно показва, че организаторите на турнирите си правят каквото искат с настилката и топките, без да им пука за играчите, и че звездите, които рекламират подобни нововъведения често имат личен интерес в цялата работа. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 21 авг 2007, 14:30

На тая топка, ако и слажат нещо вътре и може успешно да изпълнява ролята на бебешка дрънкалка :lol: :lol: :lol:

"...Това е най-лошата идея след пускането на рокпарчета между точките.” А с това мнение на Фед - хич не съм съгласна armataz_01_27 Мен пърчетата ми харесват - пускат и Бон Джоуви :lol:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 21 авг 2007, 14:32

:lol: :lol: :lol: Ани, не се лютИ, и репликите на тенисистите са измислени.
Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Мнениеот rafaaydin » 21 авг 2007, 14:34

Ееее супер е хотела ...

Ай време е за нова тема :twisted:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 65 госта

cron