Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ 11

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ 11

Мнениеот annysy » 25 юни 2007, 19:10

Турнирът, в който ще участва Рафа 16-22.07.2007
http://www.mercedescup.de/


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
mms://wmlive-acl.bbc.co.uk/wms/sport/sport2auk_s1
линк за гледане он-лайн :wink:


Злати, сори, че не те изчакахме, но има доста неща за постване и затова отварям нова тема, дано да е на късмет...
Последна промяна от annysy на 09 юли 2007, 13:36, променено общо 2 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Мнениеот rafaaydin » 25 юни 2007, 19:12

Честита ни нова тема :-)

Днес много прекъснати мачове а този N.Lapentti
A. Murray е отложен

Потребителски аватар
FiRsT_KiSs_
Мнения: 365
Регистриран на: 26 май 2007, 18:07
Местоположение: BuRGaS
Контакти:

Мнениеот FiRsT_KiSs_ » 25 юни 2007, 19:13

Ще може ли някога и аз да пусна темичка :D
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 25 юни 2007, 19:13

Честита нова тема! Хаирлия да е!

Изображение
Последна промяна от maryan unfaitful на 25 юни 2007, 19:19, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 25 юни 2007, 19:14

w00w кога стигнахме до 11 тема :shock:

айде честито,в първият ден от Уимбли супер :wink:


п.п. first_kiss_ ест че ще може :D

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Мнениеот blond » 25 юни 2007, 19:24

Айде честита нова тема и от мен :D Дано в тази тема се поздравим с поне още 2 нови титли :wink: :wink: :wink:

Злати никаква е няма.....Надявам се, че се черпи някъде, доволна от решението на задачките си :lol: :lol: :lol:

п.п. Мери, сори ама късно видях съобщението...... :wink:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 25 юни 2007, 19:41

Цял ден точа лиги да преведа първия пост на Рафа, хеле доживях. :lol: (затова напирах, Блонди)

ИЗ БЛОГА НА РАФА ОТ УИМБЪЛДЪН
Понеделник, 25 Юни

Здравейте, всички!

Помолиха ме пак да пиша блог и съм много доволен, че ще го правя. Знам, че вече имам много почитатели в Обединеното кралство и, повярвайте ми, много се вълнува, че ще се занимавам с това, докато участвам на Уимбълдън.

Първото, което сигурно ще попитате или кажете, навярно е: “Леле, колко му е добър английският!” Особено след като повечето от вас знаят, че не говоря толкова добре. Не че внезапно съм научил перфектен английски, а пиша този блог на испански – после го превеждат. Може би някой ден ще го знам достатъчно добре, за да пиша сам на английски, но в момента не е така.

Както казах, радвам се, че съм в Лондон, всъщност в Уимбълдън и с нетърпение очаквам турнирът да започне. Това е Турнирът с главно “Т” и всички са запалени да се представят добре. Винаги съм казвал, че това Е турнирът, който бих искал да спечеля, но знам, че и точно него ще ми бъде най-трудно да спечеля. Но аз се опитвам и ще се опитвам да го направя, доколкото мога. Този турнир е мечта. Обичам да играя на трева. Знам, че ми е трудно, че трябва да променя много неща в играта си, но все пак ми харесва. Обичам усещането да стъпвам на трева и да удрям топката по различен начин. Повярвайте ми, наистина ми харесва, макар да знам, че е много трудно.

Може би знаете, че пристигнах в Лондон направо от Париж след Ролан Гарос. Нямах време за почивка, нито за отпразнуваме, но мисля, че така беше най-добре за подготовката ми за Умбълдън. Миналата година също пристигнах направо тук и мисля, че си струваше. И тази година постъпих така, но този път не изпуснах влака. Играх добре в Куинс и съм доволен как се адаптирам към “новата” настилка.

След като загубих на четвъртфинала, се върнах в петак у дома, но още в неделя скочих в самолета за Мадрид, за да гледам последния мач от първенството на лигата на Реал Мадрид. Изкарах си чудесно. Сега, когато съм в Англия, всички ме питат какво мисля за това, че Бекъм напусна Реал. Не съм в състояние да преценя, нито пък да давам мнение дали е трябвало или не да остане в Мадрид. Знам, че играеше чудесно и винаги се опитваше да бъде на 110 процента, а това е много важно.

Както казах, изкарах чудесно в неделя с баща ми и чичо Рафаел. На следващия ден бях в кралския дворец, за да получа наградата за Спортист на годината, която се връчва от края. Цялото кралско семейство беше там и беше много красиво.

Но предполагам, че повече ви интересуват други неща, тъй като в пресата вече писаха какво съм правил там.

Пристигнах в Лондон в сряда и съм отседнал в Уимбълдън. С Фелисиано Лопес си наехме апартамент. По-удобно е и го правим за втора година. Фелисиано е тук с треньора си, физиотерапевта и още един гост, а аз съм с чичо Тони, моя физиотерапевт Рафел Маймо и друг гост.

Няма да се впускам в подробности за днешния ден, но си прекарахме добре, освен това сме съвсем близо до кортовете – може да се стигне пеша. Честно казано, така е по-удобно и за мен, и за Фели, отколкото да сме в града. Вчера беше типичен пример,защото валя почти цял ден и аз тренирах само 30 минути, после чаках там, вършейки други неща, дали ще мога да потренирам още. Но си останах с този половин час, през останалото време играх карти в апартамента.

Имах и рекламни ангажименти. Снимки за Плейстейшън (дойдохме си на думата) с един познат фотограф. Агентът ми каза да си тръгна след 15 минути. Фотографът успя да свърши навреме.

Утре ще ви пиша повече, защото сега трябва да тръгвам. Ще вечерям в “Ел Камбио де Терсио”, испанския ресторант, където обикновено се храним. Днес празнуват 12 години от откриването му и обещах на собственика да вечерям там.

Утре ще пусна снимки, които ще направя днес.

Освен това ще отговоря на някои въпроси, които сте ми изпратили.

Довиждане, утре пак ще ви пиша

Рафа


Предполагам, че е писан в неделя
Въпросите си можете да пуснете тук
http://timesonline.typepad.com/rafael_nadal/
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 25 юни 2007, 20:09

Единият гост май ни е известен :wink: :lol: , само се чудя дали и на Фели е такъв?
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 25 юни 2007, 20:13

Вероятно, той и миналата година май е бил с гост, доколкото помня от коментарите на вамоските. Пак казва много момчето, не можеш да му се разсърдиш. Като си помисля какъв тормоз са му тези вечни разпити, въпроси, клюки и обсъждания - а той си призна, че е сдържан и дори техните не знаят какво мисли в много случаи - представям си! От друга страна това, според мен, е от огромно знчение за способността да се съсредоточаваш. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 25 юни 2007, 20:14

Честита тема Рафаелци!Да празнуваме много победи на Рафа тука!
ппЗлати купонясва щото и свършиха изпитите! :lol: :lol: :lol: :lol:
Споко,за всеки фен ще има по няколко теми да отваря ,само да сме живи и здрави! :D

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 25 юни 2007, 20:19

Честита нова тема и от мен!
Сори,че никаква ме нямаше ама аз днес почти не съм сядала.Някоя друга ще отворя аз! :wink: Може би след като пак минете всички,защото все пак аз изпуснах моя ред! :wink:

Благодаря ви за всички преводи и снимки и дано Рафа успее на Уимбълдън! :D

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 25 юни 2007, 20:21

Ти кажи за изпита! 12-тата тема си е за теб, щото аз 13-тата не си я давам!
Изображение

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 25 юни 2007, 20:24

Добре аз си заплювам тема №12! :twisted:

А за изпита нз как се справих просто задачите не бяха от най-лесните.Аз реших доста от задачите,но нз дали са верни и сега се надявам на оценка разбична от 2,защото иначе ще има бб Испанска! :cry:

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Мнениеот rafaaydin » 25 юни 2007, 20:27

Доколкото разбрах сте суеверни и не давате момче да пуска тема, така че аз се отписвам от колонката armataz_01_12 Път на дамите :P

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Мнениеот rafaaydin » 25 юни 2007, 20:28

zlatibs написа:Добре аз си заплювам тема №12! :twisted:

А за изпита нз как се справих просто задачите не бяха от най-лесните.Аз реших доста от задачите,но нз дали са верни и сега се надявам на оценка разбична от 2,защото иначе ще има бб Испанска! :cry:


Я стига с тия глупости за 2-ки :evil:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта

cron