Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ 11

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Мнениеот Delija » 09 юли 2007, 23:15

annysy написа::lol: :lol: :lol: Не му харесвала..


:? :roll:

п.п. абе ти си голяма драка бе :? :lol: :lol: :lol: :lol:

п.п.2 момичета, аз не съм виновен, че вашият любимец е обречен да е №2. Не си го изкарвайте на мен, просто се опитах да проведа един конструктивен и полезен диалог с вас :lol: :lol: :lol: :lol: Но вие явно сте неспасяем случай :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 09 юли 2007, 23:17

Аз конструктивното го разбрах като молба да ти препоръчаме дали да си сложиш "Роже" или Сампрас на аватара, щото друго нямаше. И ти отговорих веднага. :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 09 юли 2007, 23:45

Delija написа:п.п. абе ти си голяма драка бе :? :lol: :lol: :lol: :lol:

Ти чак сега ли получи прозрението :shock: , чисто си ме обиждаш, ако не си го разбрал по-отрано :lol:

Изображение

И нещо, което се надявам да се прочете преди някой ******(сега ще спестя думата, ама само сега) да се пъне да отваря нова тема:
Следващата тема за Рафа е на Злати :twisted: или на някоя друга от Рафаелчиците, тъй че излишни обекти да не се бутат, където не им е работата, ясно!
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 10 юли 2007, 00:24

Eто ви още една красотичка (не е моя, аз съм го ударила на як мързел :oops: )
Изображение
Изображение

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 10 юли 2007, 01:04

Благодаря,Ани! :D Тапетчетата са супер!
Сега е 2.00 след полунощ и току що се връщам от пътуването,което беше меко казано ужастно.За темата значи аз ще си я отворя! :lol:

petyniq
Мнения: 25
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:56

Мнениеот petyniq » 10 юли 2007, 08:53

според вас как ще се справи Рафа на US Open тази година?Според мен отлично трябва да се представинашия човек. :)

Потребителски аватар
papi_rnp
Мнения: 474
Регистриран на: 14 юни 2007, 19:04
Местоположение: Dryanovo

Мнениеот papi_rnp » 10 юли 2007, 08:59

Зависи какво разбираш под "отлично"! :lol: Минимум ФИНАЛ! :lol:
Изображение ИзображениеИзображение

petyniq
Мнения: 25
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:56

Мнениеот petyniq » 10 юли 2007, 09:11

финал,а като имаш в предвид, че Рафа не е най-добрия на хард.............

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 10 юли 2007, 09:14

Още не сме видели как играе тази година на хард. Не е ли малко раничко да се говори колко е добър? :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 10 юли 2007, 09:54

Рано е! :wink: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
chris
Мнения: 252
Регистриран на: 13 ное 2006, 18:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот chris » 10 юли 2007, 11:16

Ся кой е следващия турнир на който ще се подвизава Надал :?

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 10 юли 2007, 12:00

Май в Щутрарт!

Да ви се похваля

Влязох в ГРЕ "Г.С.Раковски" с Италианки или т.нар. Италианска!Исках в Испанската ама карай! :? Пак съм доволна.Пък довечера ще видим може и да отида на второ класиране! :twisted:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 10 юли 2007, 13:14

ЧЕСТИТО, ЗЛАТИ! БРАВО! СЕГА ЩЕ СИ ПОЧИНЕШ ЗАСЛУЖЕНО! :lol:

ПОСЛЕДЕН ПОСТ ОТ УИМБЪЛДЪН-2007

Здравейте, всички,

Откъде започна? Или как да завърша? Защото това е краят. Краят на този дневник, който водих от началото на Уимбълдън-2007. Можех да го напиша и миналата вечер, но съм сигурен, че разбирате – не ми беше до това.

Много хора ме питаха защо не съм написал последния пост от Париж? Причината е явно: излязохме да празнуваме и нямах време.След края на мача не се спрях, докато купонът не свърши. Тук вчера беше различно.

Няма да навлизам в подробности за чувствата и мислите си, ще кажа само, че си тръгнах с чудесни спомени от тези две седмици. Мисля, че подобрих играта си, научих много неща, играх добри мачове, трудни мачове и отново стигнах до финала. Това, което стана на финала, вече е описвано, анализирано и обсъждано многократно. Ще кажа само, че бях тъжен, много тъжен от загубата, защото мислех, че мога да спечеля. Роджър е най-добрият, всички го знаем, но вчера аз имах своите шансове. Но всичко свърши и за мен е по-добре да не мисля повече за това (ама е трудно!).

Не пиша този пост, за да описвам чувствата си или мача, макар че предполагам точно това бихте искали да знаете. Както казах, бях тъжен, много тъжен веднага след мача, но аз умея да губя и бързо забравям. В живота, в света, в който живеем има много по-тежки и сериозни проблеми. Да загубиш един мач, дори на финала на Турнира е нещо, което засяга само мен. И това е добре. Мога да го преживея. Догодина ще опитам пак и ще работя много върху подобряването на играта си.

Пиша или по-скоро диктувам този пост от къщи тази вечер. Истинския ми дом в Манакор. Миналата вечер хапнахме кротко с чичо Тони, жена му Хоана Мария, чичо Мигел Анхел, Бенито и Тутс. И това беше.

Простичко, тихо, непринудено. По време на вечерята говорихме много, гледахме разни смешки и спортни клипове по youtube. Припомнихме си времето, когато чичо играеше футбол, гледахме голове на велики футболисти и т.н. Нищо особено, както виждате. Може би не беше много радостна вечер, но няма нищо. Баща ми, майка ми и сестра ми, Карлос Коста, леля Мария Магдалена и другите отидоха в къщата на IMG, за да вечерят и да поспят малко. Тръгнахме от Лондон много рано. Така беше планирано.

Независимо дали бях спечелил или загубил, трябваше да летя със семейството си в 6,0 и да пристигна към 9,15, така че излязохме от къщата в 3,30, за да отидем на летището. Нямах много време за сън, но поне бях рано у дома и печеля един ден почивка. Ще си стоя тук и няма да играя тенис поне до петък.

И така за завършек искам да благодаря на хората, които ми помогнаха за този Блог. Бенито, задето ми помагаше всеки ден (очевидно на него дължим безумните преводи). Карлос Коста, мой агент и приятел, затова че ми даваше идеи и ме информираше за коментарите на феновете, на Таймс, задето го публикуваше и ми даде място за писане. Надявам се, че съм бил на нужното ниво. Може би това е вторият ми шанс за кариера в бъдеще. На Нийл и Джеймс от вестника, задето го дооформяха и специално на Джеймс за скаридите, които ни пращаше. чудесните скариди. И много големи и специални благодарности на всички читатели на блога и хората, които ме подкрепят. Разбрах, че много хора са го чели и се радвам. Повярвайте ми, имаше моменти, когато изобщо не ми се пишеше, но правех компромиси, имайте го предвид, ако на моменти ви е било скучно.

Благодаря на всички ви

Рафа Надал
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 10 юли 2007, 14:58

Мила Мери,много 10Х!Чудесно го е написал.Е как да не го обичаме!
Ако нещата се бяха подредили по малко по-добър начин той щеше да е с купата. Не се връзвайте на приказките на Федювците.Те да се благодарят ,че на Рафа коляното поддаде.Каквото и да виждат на корта те си знаят една и съща. :wink:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 10 юли 2007, 16:47

На Злати e un ragazzo bulgaro BRAVISIMO!!!
Само така и в бъдеще!!


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron