РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 2

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Мнениеот Мели » 10 авг 2007, 07:15

Изображение

Много ти благодаря,Нео! И за пожеланията, и за тортата,и за картинките-супер са !!! А тази с цифричките на скромната ми възраст :lol: е невероятна-как я направи?! :D
(направо щях да падна като отворих темата :P )


Много благодаря! Изображение

Юхууу ще черпя,станах пълнолетна! :biggrin:

Изображение
There's no finish line. Far from done.

Потребителски аватар
Kylie
Мнения: 40
Регистриран на: 09 юли 2007, 08:57

Мнениеот Kylie » 10 авг 2007, 09:02

Вчера Фед изигра хубав мач, но прекалено лесен. И докато си мисля, че вече почти не останаха рекорди, които да подобрява, се появява нещо ново - за 18 минути спечели първия сет! :lol: БРАВО, Роджър!!!

Честит рожден ден и от мен, Мели! Желая ти здраве, късмет, щастие и всичко най-хубаво! :)

Потребителски аватар
G.Coria
Мнения: 213
Регистриран на: 24 юни 2007, 11:05
Местоположение: България

Мнениеот G.Coria » 10 авг 2007, 09:18

честит рд и от мене мели да си ми жива и здрава да имаш късмет в живота и всичко което си пожелаеш да става :)
Лесно е да се продаваш,трудно е да не се предаваш :)

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 10 авг 2007, 09:46

Мели, ЧРД!

Изображение



Май само в този раздел вс си чеситим празниците в темата на любимеца, щото си я чувстваме някак наша, но като член на форума, аз и тук ще го направя - > http://forum.radiogong.net/viewtopic.php?t=509&start=1095
Изображение

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 10 авг 2007, 11:25

Честит рожден ден и от мен Мели.Аз най-важното ще ти пожелая,да си жива и здрава и мн късмет :D

Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 10 авг 2007, 11:33

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МЕЛИ!

Изображение
Лъвско ухо

Трудно е да се добави нещо към пожеланията на Нео, затова се присъединявам към тях с надеждата да се удвоят.
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Мнениеот Мели » 10 авг 2007, 13:48

Много ви благодаря на всички,много сте милички! :D :D :D

Да си кажа и аз за вчерашния мач-много ми хареса! :lol: А пък 18-те минути на първия сет си бяха направо...абе,нямам думи просто :P
Роджър все така да продължава,радва ме!
Иначе мачът като цяло не беше много интересен,повечето разигравания приключваха бързичко ;)
Обаче имаше някои зрелищни моменти(като във всеки Роджъров мач)

Любимият ми летящ смач:
Изображение

А това беше просто извънземно:
Изображение


Тук някои основни моменти от мача с Карлович+рождения ден.

И интервюто след мача с Фонини(така ли се пише?)


По обясними причини ;) май няма да мога да гледам мача с Хюит довечера…надявам се всичко да е наред-една хубавичка победа би била чудесен подарък. :D Изображение
There's no finish line. Far from done.

Federisita
Мнения: 325
Регистриран на: 07 авг 2007, 12:50

Мнениеот Federisita » 10 авг 2007, 17:40

Честит Рожден Ден!!! Макар и да се познаваме отскоро, мисля, че мога да се присъединя към пожеланията:)
Дано наистина днес Роджър ти направи един чудесен подарък! Аз имам, разбира се, малко притеснения относно мача... Малко ще е сконфузно, знаейки се, че сега Хюит се подготвя при Тони Роуч... Но истински вярвам, че всичко ще е наред и по-късно ще се поздравим с подобаваща победа!

C'mon Roger!!! :arrow:

Federisita
Мнения: 325
Регистриран на: 07 авг 2007, 12:50

Победата над Л. Хюит

Мнениеот Federisita » 11 авг 2007, 00:22

Честито :)))
Супер съм доволна, беше много хубав мач, с интересни разигравания и макар от резулатата изглежда все едно е била лесна победа, това не беше точно така: Хюит игра добре, но Роджър просто рулираше:) Е, имаме малко забележки към процента първи вкаран сервиз, но явно и вторият върши добра работа...
Утре ни очаква Р.Щепанек: само да не се заканва така нагло, както го прави в последните дни след спечелена точка :evil:

Federisita
Мнения: 325
Регистриран на: 07 авг 2007, 12:50

На финал!:)

Мнениеот Federisita » 11 авг 2007, 21:40

Даа:)))
Честито за победата (май всички купонясват някъде, море или рожден ден, но все пак аз да си кажа!)!!! Беше красив мач, който показа кой е Номер 1! В първия сет Щепанек показа на какво е способен, но после се ясно се видя, че няма как да се противопостави на Роджър :D
Всички сме готови и в очакване на титла!!! :arrow:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 11 авг 2007, 21:50

Къде пък го гледахте този мач, то записът сега почва :wink:
Е, резултатът на лайв-скора е ясно, първия сет Щепанек май се е опъвал :roll: ма втория сте го смачкали.
Изображение

Federisita
Мнения: 325
Регистриран на: 07 авг 2007, 12:50

Мнениеот Federisita » 11 авг 2007, 21:59

annysy написа:Къде пък го гледахте този мач, то записът сега почва :wink:
Е, резултатът на лайв-скора е ясно, първия сет Щепанек май се е опъвал :roll: ма втория сте го смачкали.


Да, заради футбола, ми се наложи да го гледам на малкото екранче на bwin, но и така ми беше супер интересно... 8)

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 11 авг 2007, 22:23

Ахааа, значи вашия го пускат на буйна, а когато Рафа играе на двойки ми спират мача по средата, знам си аз, че и там има заговор :lol: :lol: :lol:
Сега поне може на спокойствие да си го изгледате пок, като знаете резултата.
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 12 авг 2007, 01:16

Имам много да наваксвам с материала, ама явно няма да стане точно сега. Важното е, че Роджър се е постарал да му изгледам последния мач, че дотук хванах само откъслечни моменти от мача с Карлович (можеха и повече да се постараят с тортата :wink: ) и 3 гейма от мача с Фонини.

По разкази на очевидци първият сервис доста е куцал днес, особено първия сет, което никак не ми харесва и дано да е било само временно. :roll:

Та така, честит ни финал и дано утре да се поздравим и с Роджърската купа. 8)

И добре дошла на Federisita!

Още веднъж мерси на Мери :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Мнениеот Мели » 12 авг 2007, 11:07

Аз мача с Щефанек не го гледах,ама досега в турнира сервиса ни беше приличен.Мача с Лейтън (изненадващо) го хванах. На него не му вървеше първия сервис,иначе повече проблеми можеше да ни създаде. Иначе дано Джоко довечера не ни препъне,щото това все пак си е Roger’s Cup ;)
Ще стискаме палци довечера (а рафаелчиците да не правят заклинания срещу нас) :wink:

Е това се казва интерес:
Изображение

Изображение

Изображение
There's no finish line. Far from done.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта

cron