РОДЖЪР ФЕДЕРЕР 2

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 08 авг 2007, 15:53

:oops: Любопитство бе :lol: (като изчетох всичко за Рафа и бездействам :D ) иначе 10х за инфото!
И той душица милият, Мирка, та Мирка - тия дето Майки си ги мисли, няма да станат (и моето последното е в кръга на шегата) :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Мнениеот Мели » 08 авг 2007, 16:07

С Мирка нещата са сериозни ;) Шегата настрана,тя наистина има важна роля и Роджър със сигурност нямаше да бъде същия без нея.
Пък и сигурно не й е лесно. Ама кой ли би имал нещо против да е на нейно място :lol: :oops:
There's no finish line. Far from done.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 08 авг 2007, 17:39

Мели написа:...Ама кой ли би имал нещо против да е на нейно място :lol: :oops:

Аз, аз! :lol: :lol: :lol:

Ай и някаква снимка изкопах, ама не знам откъде, че само ви спамя в темата:
Изображение
Изображение

Federisita
Мнения: 325
Регистриран на: 07 авг 2007, 12:50

Честит Рожден Ден, Роджър!!!

Мнениеот Federisita » 08 авг 2007, 17:44

Колко се зарадвах само на хубавото послание, което Роджър е написал за феновете като нас :oops:!
С нетърпение чакам началото на мача днес, супер много ще го подкрепяме всички фенове, сигурна съм, за едно достойно начало на турнира!

Честит Рожден Ден!!!

C'mon Roger!!! :arrow:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 08 авг 2007, 23:24

Аз, както обикновено, се бях омотала, че е утре... :oops:

Честит рожден ден, Роджър!

Продължавай да ни караш да се съмняваме дали си човек и какъв човек си и с играта, и с поведението си. Желая ти още много щастливи мигове на корта и извън него и радост на всички твои почитатели!



Статията е чудесна, обръщението към феновете - много мило.
Изображение

Потребителски аватар
me
Мнения: 2859
Регистриран на: 26 окт 2006, 22:22
Местоположение: radio GONG Ovcha kupel

Мнениеот me » 08 авг 2007, 23:26

Пожелавам му за 26-тият му рожден ден победата в Монреал, тъй като я заслужава.
Изображение

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 08 авг 2007, 23:32

Айде и аз да му честитя :D

Нека все така радва феновете си с феноменалната си игра :wink:

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Мнениеот Мели » 09 авг 2007, 07:14

Ето малко снимки от вчерашния рожден ден на корта:
Изображение

Изображение

Между другото,някой случайно видя ли какво точно пише на тортата,че аз нещо не успях да фокусирам :roll:

Изображение


Изображение

Само за информация резултата от мача с Иво Карлович е 7-6 7-6 ;)

Следващия ще е Фабио Фогнини-квалификант,който би Мъри :roll:
There's no finish line. Far from done.

Federisita
Мнения: 325
Регистриран на: 07 авг 2007, 12:50

Победата на Роджър!

Мнениеот Federisita » 09 авг 2007, 10:00

Много се радвам за вчерашната победа и за рождения ден и изобщо за всичко:)))) Честито! Макар резултатът да е 7-6, 7-6, това изобщо не означава, че Роджър се мъчеше да го постигне:просто при безбройните асове няма какво друго да стане... важното е, че при почти всяко разиграване Роджър взимаше точката:)

Потребителски аватар
Мели
Мнения: 1496
Регистриран на: 09 юли 2007, 07:43

Мнениеот Мели » 09 авг 2007, 10:16

armataz_01_34
Нормално е,Pоджър винаги започва малко по-трудно турнирите след по-продължителна почивка(ако това го броим за трудно,де). Да се надяваме нататък всичко да е наред. Тая вечер мача май ще е по нормално време към 8-8 и нещо по моите изчисления трябва да започне.Дано само да не ни прецакат и да дават мача на Джокович и Налбандиан,който е по същото време,че ще хвърчат глави. :twisted: :lol:

Мачът на двойки е 3 часа и половина по-късно?! Тия хора наред ли са? То и за Надал и Хюит е така... :roll:

Ето я програмата за днес.

Изображение
There's no finish line. Far from done.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 09 авг 2007, 17:40

ХА, току-що дадоха Фед. Една закачлива Мирка стоеше зад гърба му, дуднеше му и му рошеше косата. Той се дръпна, но после се усмихна. Май доста са празнували снощи. Беше много сладък, приличаше на уеко сънено коте.
Изображение

Federisita
Мнения: 325
Регистриран на: 07 авг 2007, 12:50

Лесна и яка победа:)

Мнениеот Federisita » 09 авг 2007, 21:29

Мммм, много се радвам за този чудесен резултат: 6-1, 6-1:)))))
Добре беше, разигра се, днес в крайна сметка има още един мач Роджър и то срещу номер 1 при двойките!
Поздравления:)

Federisita
Мнения: 325
Регистриран на: 07 авг 2007, 12:50

Обръщение на Роджър към феновете си!

Мнениеот Federisita » 09 авг 2007, 21:36

Роджър винаги е бил много мил и внимателен към феновете си и обръщението му към феновете по повод рождения му ден само потвърждава този факт:) Тук ще постна моя скромен превод, насладете му се :D :

Скъпи фенове,

Горещи поздрави от Монреал, Канада! Мина още една година и за мен е огромна чест все още да водя в световната ранклиста по тенис, да съм здрав, да имам страхотен екип до себе си и чудесни фенове от цял свят.
Моят рожден ден определено е специален повод, защото аз получавам всички ваши поздравления във формата на писма, рисунки, картички и подаръци от всяко кътче на света. Бих искал да ви благодаря за тези оригинални подаръци на дузини различни езици от все сърце. Едва ли някой би си пожелал по-красиви жестове.
Бяхме се упътили към 80 000 регистрирани потребители на моята web-страница преди точно една година. Днес броячът отчита над 130 000! Благодаря ви за вашия интерес и лоялност през цялата година. Това наистина означава много за мен.
Тази вечер ще празнувам рождения си ден с Мирка и няколко приятели тук, в Монреал. Благодарение на Мирка вече имах удоволствието да празнувам заедно с много приятели и моето семейство в края на миналата седмица. Тя ми беше обещала романтична вечеря само за нас двамата- но се оказа съвсем различно нещо. Когато влязохме в ресторанта, тълпа от над 30 души ни поздравиха с едно силно „Честит Рожден Ден”. Това, което Мирка бе организирала за мен, беше огромна изненада и невероятна вечер, както и сбогуване. Все пак ние сме извън вкъщи за 5 седмици.
Още веднъж огромно `Благодаря` на всички вас, вие хора сте от световна класа!

Ваш, Роджър

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 09 авг 2007, 22:14

Ами Роджър мисли за своите фенове, не е като Марат Сафин. :roll: Проблемът му е, че е обвързан. :lol:

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 10 авг 2007, 00:02

ЧРД, Мели!
Бъди много щастлива, заобиколена от истински приятели, пияна от любов и винаги усмихната!


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта

cron