Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ 9

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 13 май 2007, 09:29

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение



Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 13 май 2007, 09:46

Изображение

Потребителски аватар
chris
Мнения: 252
Регистриран на: 13 ное 2006, 18:45
Местоположение: Бургас

Мнениеот chris » 13 май 2007, 10:00

Гонзо нещо много май се е разприказвал горкия,разбирам го че умира от страха човечеца ама си няма представа кво ще му се случи :lol: Лесна победа за Рафа в 2 сета :-$

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 13 май 2007, 12:19

Надявам се да не ми създавате мн работа, щото съм мързел :lol:
Вив, в момента, в който можеш да се завърнеш за по-дълго във форума - моментално ти отстъпвам мястото ти.
Изображение
Изображение
И аз като Мери се надявам да се е наспал и отпочинал..."и хак да са му за урок тия игри на двойки" - хич не ми допада, но и с мнението на братото май трябва да се съглася :?
Последна промяна от annysy на 13 май 2007, 12:44, променено общо 2 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Мнениеот blond » 13 май 2007, 12:42

Мери мерси за снимките!!!! Надявам се Рафа да е толкова щастлив и днес :biggrin: :biggrin: :biggrin: Дано играе както той си може [-o< [-o< [-o<

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 13 май 2007, 12:46

Рафаелци,мене повече ме притеснява ,че ще играе и в Хамбург.От финала в Рим, та направо на корта :roll: Знам,че с Фед са се нагърбили с мисията да спасяват този турнир от понижение,но........
Ще се преумори за РГ.Това ме тревожи! :cry: #-o

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 13 май 2007, 13:23

Vesela Taneva написа:Рафаелци,мене повече ме притеснява ,че ще играе и в Хамбург.От финала в Рим, та направо на корта :roll: Знам,че с Фед са се нагърбили с мисията да спасяват този турнир от понижение,но........
Ще се преумори за РГ.Това ме тревожи! :cry: #-o


Весе, съгласна съм с теб. Точно същото си мислех днес. Защо е нужно да се преуморява и в Хамбург? Трябва добре да си почине преди РГ, защото това е най-важният турнир на клей!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 13 май 2007, 13:29

Той по тази логика мин година не ходи в Хамбург, но явно тази е решил, че няма да стане отново да им откаже. Все пак може да примисли, нека видим как ще мине днес мачът.
Който пръв намери къде да го гледаме - да пише :wink:
Изображение

Потребителски аватар
rafaEL
Мнения: 224
Регистриран на: 25 мар 2007, 19:11
Контакти:

Мнениеот rafaEL » 13 май 2007, 14:34

Джон Макенроу: Надал е непобедим


Дано ми оставя поне едно върхово постижение, коментира


американецът
На турнира от сериите "Мастърс" в Рим испанецът Рафаел Надал счупи рекорда на легендата Джон Макенроу (на малката снимка) от 75 поредни победи на червени кортове.

Както е известно 20-годишният Надал се класира за финала на надпреварата, постигайки 76-та си поредна победа на червено. За титлата той ще спори с Фернандо Гонзалес.

"Остават ми все по-малко върхови постижения. В момента Надал е непобедим. С играта си той създава усещането, че няма лош ден. Представя се най-високо ниво.

Преди време един от рекордите ми бе подобрен от Федерер, а сега Надал подобри още един. Бих бил щастлив да ми оставят поне едно постижение", коментира Джон Макенроу.

Американецът все още е №1 по процент на победи за сезон (0.965). През 1984 година Макенроу спечели 13 титли, като постигна 82 победи и само 3 загуби. Най-близо до този рекорд до сега е бил Федерер, на когото през 2005 година не достигна само един мач за да изравни постижението.

Потребителски аватар
rafaEL
Мнения: 224
Регистриран на: 25 мар 2007, 19:11
Контакти:

Мнениеот rafaEL » 13 май 2007, 14:39

Накой знае ли къде ще дават мача на жево ? :?: :?:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 13 май 2007, 14:57

ИНТЕРВЮ С РАФАЕЛ НАДАЛ СЛЕД МАЧА С ДАВИДЕНКО
12 чай

В: Беше ли днешният мач физическо изпитание за теб?
Р.Н: Да, и голямо физическо изпитание, но повече психическо.

В: Има ли за теб значение, че счупи рекорда на Макенроу или мислиш само за утрешния финал?
Р.Н: Както винаги. Хубаво е, че направих този рекорд, но утрешният финал е най-важното за мен. Много е важно, че ще играя в него и ще направя всичко възможно, за да спечеля трети път.

В: Значи беше много важен мач за теб.
Р.Н: Да, не беше финален мач, но беше много тежък. Всеки път, когато пробиех, той връщаше пробива и ме пробиваше и следващия път. Сервирах за мача при 5-3 във втория сет. В първия сет на няколко пъти имах 0-30 в моя гейм и това бяха много тежки за мен. Бях много близо до загубата. И не бях психически стабилен през цялото време. Затова победата е много важна за мен.
Обикновено се празнува след финала, но този път беше изключение. Утре ще имам много труден мач, но победата ми днес е много важна.
В: Завърши с няколко страхотни удара, сякаш изведнъж се изпълни със сили. Откъде ги взе? Внезапно в края сякаш силите ти се върнаха.
Р.Н: Не знам. Беше важно да се върна от 0-30 при 2-1 в третия сет. Но аз променях малко тактиката си през целия мач. Играх малко по-агресивно и това е важно. Влизах малко по-навътре в корта. Това се оказа решаващо в края на мача.

В: И при теб, и при Давиденко силните и слаби моменти се редуваха през целия мач. Можеш ли да обясниш защо?
Р.Н: Не бих казал, че съм имал върхове и спадове, защото резултатът е 7-6, 6-7 , 6-4. Мачът беше много труден, но днес се чувствах много по-добре при ретурите, отколкото със сервиса. И двамата играхме на сто процента.
Много съм мотивиран за утрешния мач. То е много важен за мен. Срещу Гонзалес винаги се играе трудно, той е много труден играч, но ще се опитам, както винаги, да контролирам мача. Чувствам се малко уморен, защото днешният мач беше много изморителен, но иначе нищо ми няма. Ще се концентрирам върху утрешния ден.

В: Какво става със замайването и проблемите със стомаха ти?
Р.Н: Добре съм, в 100-процентово здраве. Нямам проблеми.

В: Вчера на двойките имаше проблем с лявото коляно. Още ли те мъчи?
Р.Н: Не, не. Понякога, когато трябва да играя на двойки след мача, е малко по-студено и това е трудно, но няма проблеми. Нико ново.

В: Беше ли днешният мач най-тежкият ти на клей от финала срещу Федерер тук миналата година?
Р.Г: Играх на РГ срещу Матьо. Там също беше трудно. Воландли също можеше да се окаже труден играч.

В: Ще има ли елемент на отмъщение срещу Гонзалес заради Австралия?Р.Н: Никога не мисля за отмъщение. Това е просто още един мач, важен финал за мен. а него също.

В: Какво е важно да правиш срещу Гонзалес, за да успееш да го победиш?
Р.Н: За мен най-важното е да играя най-добрия си тенис. И тогава мога да загубя, но все пак имам шансове.

В: Първите два сета ретурите ти бяха по-къси от обикновено, а сервиса не толкова ефективен, колкото обикновено. На Давиденко ли се дължеше това или проблемът беше у теб.
Р.Н: Не, истината е, че не играх по най-добрия начин днес. Мачът беше много емоционален и хубав.
Истината е, че играх много по-добре вчера и онзи ден. Но пък Давиденко направи страхотен мач, синхронът му беше отличен, влизаше навътре в корта.
Трудно ми беше да хвана ритъма на играта, да имам контрол върху точките. И в двете отношения играх малко по-зле, защото Давиденко игра много добре, а аз играх малко по-зле днес, защото играх по-зле. (смях)

В: Имаше момент, в който видях да тичаш по-бързо от топката. Харесва ли ти, когато хората смятат, че имаш свръхчовешки качества?
Р.Н: Не, аз просто се опитвам да играя по най-добрия начин за всяка точка. Но не смятам, че мога да тичам по-бързо от топката.
Изображение

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 13 май 2007, 15:28

Благодарско за снимките и статиите :D

Охх успех неска на Рафа,че няма да е лесно но той знае как да победи :wink:

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 13 май 2007, 16:04

забравих за това:


VAMOS RAFA!!!!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 13 май 2007, 16:12

rafaEL написа:Накой знае ли къде ще дават мача на жево ? :?: :?:

В биуина го гледаме
https://www.bwin.com/livebets.aspx?eventID=928784
За сега всичко е ОК...ще се сдържа за сега да пиша резултат, някой ако иска да си го гледа после на записа от ТВ, но в края, няма да се сдържа да се израдвам.
Изображение

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 13 май 2007, 16:26

айде честит ви 1рви сет :D


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 98 госта

cron