Ким Клайстерс

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 12 яну 2007, 12:31

:?

Може би защото ще го повтарят! 6:4 за Янкович :D

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 12 яну 2007, 12:43

ШШШШШШШТ. Тогава няма да пишеш резултата. armataz_01_35

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 12 яну 2007, 12:46

По-добре тогава да не го знаеш и във вторият сет :? 4:2 за Янкович

Хубаво, ще те зарадвам с малко нови снимки от Австралия:

Изображение
Изображение
Изображение

:roll:

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 12 яну 2007, 13:06

Диво диване, как ме кара да не влизам в темата. armataz_01_35 armataz_01_35 armataz_01_35

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 12 яну 2007, 13:38

:? Вечно недоволен! Влизай където си поискаш само не флуди! :wink:

Вторият сет нямам думи – пробив след пробив. Ким не може да си вземе сервис гейма, защото прави неприсъщи за нея грешки – няколко топки аут, другите пък забити в мрежата. Янкович пък само се нерви и протестира срещу съдийските отсъждания и не може да направи едно разиграване.Нервите взеха превес, но имаше и чудесни топки!
В крайна сметка Kим показа класа в тайбрека и го спечели. Мисля, че Ким ще спечели и мача! :roll:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Мнениеот Samp » 12 яну 2007, 13:50

Янкович май се предаде след края на втория сет :roll:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 12 яну 2007, 14:12

Честито на Ким! Успя да се стегне! :D
Изображение

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 12 яну 2007, 15:20

Ким Конг с титлата:) Заслужена победа! Браво! =D>

Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 12 яну 2007, 20:14

Фенове на Ким,честита титла в Сидни!Доста труден втори сет,но тайбрека беше супер!
Успех на АО!

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 12 яну 2007, 20:34

И от мен едно честито на MooNChilD за титлата на Ким, щото като виждам той най-здраво си я подкрепя тук.
Всъщност според жребия Цветито, ако мине първия кръг с нея ли трябва да играе, нещо такова ми се чу, че казаха по тв-то.
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 12 яну 2007, 23:02

Много добър мач се получи, поздравления за добрата игра на Янкович, дори имаше и мачбол, но Ким го отрази.

Честита титла на Ким, титлата от Мелбърн я зове. :P


annysy написа:И от мен едно честито на MooNChilD за титлата на Ким, щото като виждам той най-здраво си я подкрепя тук.

:P

annysy написа:Всъщност според жребия Цветито, ако мине първия кръг с нея ли трябва да играе, нещо такова ми се чу, че казаха по тв-то.

Да, ако го дават мача по ТВ, аз няма да го гледам. :?

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 12 яну 2007, 23:02

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 13 яну 2007, 01:36

MooNChilD написа:
Да, ако го дават мача по ТВ, аз няма да го гледам. :?

Аз пък ще го гледам и ще викам за Цвети! :P
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 15 яну 2007, 13:05

ТЪЖЕН МОМЕНТ ЗА КЛАЙСТЕРС
Люк Бутигиг
Неделя, 14 януари


Изображение
Любимката на австралийските фенове Ким Клайстерс ще се сбогува с Австралия през 2007


Ким Клайстерс признава с лека тъга, че отива на АО 2007, знаейки, че това е последното й посещение в Мелбърн парк като състезателка. 23-годишната белгийка ще се омъжи за американския баскетболист Браян Линч по-късно тази година и ще се оттегли в края на сезона, за да ражда деца. Така че финалистката от 2004-та се подготвя за последната си кампания, знаейки, че емоциите й ще играят голяма роля в нея.
“Това е нещо изключително”, каза Клайстерс в неделя. “В такъв момент го оценяваш още повече. Не само подкрепата, но и подробностите. Пътуванията, прекрасните места, които посещаваш, като Мелбърн и Сидни. Когато знаеш, че в края на турнира се сбогуваш с тях, ти става още по-тежко. Винаги очакваш да се върнеш и да видиш всички тези хора отново, да се запознаеш с доброволците. Мисля, че това ще е най-трудното, да не се виждам с приятелите и всички хора, с които съм се запознала през годините.”

Но по въпроса за самия турнир, Клайстерс казва, че подготовката й е минала по-добре, отколкото се е надявала и тя ще се опита да се представи по-добре, отколкото когато беше победена в три сета от сънародничката си Жустин Енен-Арден преди три години. Клйстерс стигна до полуфиналите в Мелбърн Парк три пъти, но беше победена от бъдещата шампионка, когато американката Дженифър Каприяти я победи по пътя към трофея през 2002 г.
12 месеца по-късно Клайстерс спечели само първия сет срещу Серена Уилямс, а след като пропусна АО 2005 заради сериозна контузия на китката, която заплашваше кариерата й, Клайстерс отново спечели първия сет, но беше принудена да се оттегли от мача с французойката Амели Моресмо миналата година.
Но дни след като спечели титлата в Сидни за втори път в три тежки сета срещу сръбкинята Йелена Янкович, Клайстерс е уверена, че и тук ще се представи силно. “По-добре съм, отколкото очаквам”, каза тя. “Много съм доволна от начина, по който играх. А още по-доволна съм, че в началото на турнира не играех добре, но усещах подобрение в сравнение с Хонконг. На финала започнах да усещам топката много по-добре. Беше хубаво да чувствам как подобрявам играта си с всеки мач.”
Клайстерс спомена и другите причини да се откаже от спорта на такава млада възраст, 24 часа, след като руската №1 Мария Шарапова каза, че тя също може би ще се откаже от спорта много по-рано, отколкото другите очакват.
“И двете с Мария започнахме много млади”, каза Клайстерс. “Изиграли сме много мачове. Мисля, че това е седмата или осмата ми година в WTA. През годините, когато бях във форма, съм изиграла много мачове – и индивидуални, и на двойки. Мисля, че това много натоварва тялото. След известно време, през последните две години усетих, че тялото ми физически не може да издържи повече. Ужасно е когато осъзнаеш това. Знам колко добре се чувствах, когато играех отлично. но сега не винаги успявам и това ме натъжава. Така че е разбираемо да се оттегля.”
Подкрепяна като “осиновена” австралийка през последните няколко години на първия за сезона турнир от Големия шлем, Клайстерс много би искала да прибави титлата от него към тази от USO 2005 и ще развълнува местните фенове, ако успее да го направи.
Изображение

Потребителски аватар
blizna4kite
Мнения: 32
Регистриран на: 14 дек 2006, 21:01

Мнениеот blizna4kite » 16 яну 2007, 11:54

Честита победа на Ким срещу Бардина 6-0 6-0
Летящ старт за белгийката на AO`07
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron