Ким Клайстерс

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 27 яну 2007, 17:44

Любо, като фен на Кимчето, може ли да споделиш защо е решила да се отказва? Та тя е набор 83! :shock: Не че я харесвам, но така или иначе е една от най-добрите тенисистки в момента и тенисът ще загуби доста от нейното оттегляне. Освен това нейното отсъствие ще бъде добро дошло за амбиции като Амели Моресмо например, а това определено ме натъжава. :roll:

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 27 яну 2007, 18:19

Иска да създаде семейство, деца, и най-вече заради проблемите с контузиите които има отдавна. :(

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 10 фев 2007, 11:46

Клайстерс пропуска Индиън Уелс, под въпрос за "Ролан Гарос"

Шампионката от Откритото първенство на САЩ 2005 Ким Клайстерс може да пропусне втория турнир от Големия шлем за година "Ролан Гарос". Причината е, че четвъртата в света белгийка иска да играе в по-малко, но по-важни за нея, турнири в последния си сезон в професионалния тенис. Тя пропусна състезането "Газ дьо Франс" в Париж тази седмица поради контузия в бедрото, като целта й е да бъде напълно възстановена за турнира в Антверпен следващата седмица.

Клайстерс заяви, че няма да участва на големия турнир "Пасифик Лайф Оупън" в Индиън Уелс, Калифорния, който се провежда между 5 и 18 март, за да е готова да играе в Маями. "Трябва да си дам повече почивка след всеки турнир. Това означава, че ще пропусна Индиън Уелс, за да имам три седмици почивка преди Маями, заяви Ким. - Възможно е да пропусна и
"Ролан Гарос", за да съм във форма за Ийстбърн и "Уимбълдън" през юни.

23-годишната Клайстерс два пъти е играла на финал на "Ролан Гарос". През 2001 г. губи битката за титлата след драма срещу Дженифър Каприати, а през 2003 г. е победена от сънародничката си Жустин Енен. През този сезон Ким взе участие в два турнира. В началото на годината тя стигна до 34-ата си титла в кариерата в Сидни, а след това игра на полуфинал на Откритото първенство на Австралия, където загуби от Мария Шарапова. След като се възстанови от травмата се очаква днес Клайстерс да поднови нормални тренировки.

Потребителски аватар
betina_bambina
Мнения: 4660
Регистриран на: 20 мар 2005, 20:51
Местоположение: кривата нива

Мнениеот betina_bambina » 18 фев 2007, 19:00

Амели Моресмо спечели тенис турнира в Антверпен, Белгия след като на финала се наложи над Ким Клайстерс с 6:4, 7:6.

Поставената под номер едно в основната схема Моресмо получи и голямата награда на състезанието – ракета, покрита с диаманти, на стойност 1 милион евро. Французойката заслужи специалния приз, след като грабна титлата за трети пореден път.

Това беше последен мач за Клайстерс пред родна публика, след като тя обяви, че ще сложи край на професионалната си кариера в края на сезона

http://www.gong.bg
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 20 фев 2007, 02:23

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Ким официално е отказала участие на гадните мръсни кортове на Ролан Гарос.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 21 фев 2007, 09:28

Изображение
Наистина Ким обича хард :wink: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 22 фев 2007, 18:44

Хаха, готини снимки Веси, ако намериш още мятай насам. :lol:





:(
Ким обяви датата на сватбата си.

Белгийската тенисистка Ким Клaйстерс обяви, че сватбата й с американския баскетболист Брайън Линч, който играе в отбора на белгийския град Брее, ще се състои на 14 юли. “Ще се оженим на 14 юли, веднага след турнира “Уимбълдън”.

В близките няколко седмици вниманието ми също ще бъде концентрирано върху това събитие”, съобщи тенисистката на своя уебсайт. Клaйстерс обяви още в края на ноември миналата година, че смята през 2007 г. да се омъжи и да напусне големия спорт.

Тогава тя съобщи, че Линч е нейният избранник. На въпрос кога точно смята да се оттегли от тениса 23-годишната Клaйстерс отговори, че засега не може да посочи точна дата, но се готви да играе на “Уимбълдън” и чак след това да вдига сватба. За годежа си двамата спортисти обявиха през април 2006 г., а са започнали да се срещат през пролетта на 2005 г.

Клaйстерс бе сгодена за австралийската тенис-звезда Лейтън Хюит през 2003 г., но до сватба не се стигна. В професионалната си кариера, често прекъсвана от сериозни травми, тенисистката е спечелила над 30 турнира от веригата на Женската тенис асоциация. Тя е получила над 14 млн. долара от наградни фондове.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 25 фев 2007, 12:58

ИзображениеИзображение
Някога беше Хюит,но сега баскетболистът ще спечели!

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 27 фев 2007, 01:53

Белгия без Енен и Клайстерс във Фед Къп.

Жустин Енен и Ким Клайстерс няма да играят за Белгия в двубоя с САЩ в първия кръг на турнира за Федкъп (неофициално световно отборно първенство) на 21 и 22 април във Флорида.

И двете тенисистки изтъкнаха като причина претоварената си програма, съобщиха от белгийската федерация по тенис.


Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 09 мар 2007, 19:05

Изображение
Ким м/у баща си и този заради когото ще се откаже!

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 20 мар 2007, 16:55

:(

Клайстерс може да пропусне US Open.

Бившата лидерка в световната ранглиста Ким Клайстерс може да пропусне тазгодишното Открито първенство на САЩ, което ще се проведе през август, като причина за това ще бъде меденият й месец. Както е известно, белгийката ще прекрати кариерата си след края на сезона, а освен това на 14 юли ще мине под венчилото с американския баскетболист Браян Линч.

“Наистина не знам какво точно ми предстои и дали ще мога да съм максимално концентрирана за US Open”, заяви шампионката от надпреварата през 2005 г.

В момента номер 5 в световната ранглиста е в Маями, където тази седмица започва турнирът Sony Ericsson. “Още само няколко състезания, след което започва една нова част от живота ми, призна още Ким. – Най-сетне ще мога да обърна повече внимание на хората, които обичам – на близките и приятелите ми. Искам да имам щастлив семеен живот и да загърбя проблемите с контузиите, които ме тормозеха през последните години.”

Очаква се последният официален турнир в кариерата на Клайстерс да бъде този в Юутгарт в началото на октомври.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 21 мар 2007, 13:41

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Ким в Маями. Като реклама играла тенис с Хелио Кастроневес, двукратен шампион но Инди 500, каквото и да е това (явно е някаква електронна игра), а после двамата "карали" тез виртуални колици.
Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 22 мар 2007, 18:15

8)

Изображение

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 25 мар 2007, 01:14

Маями, снимки от мача с Моригами 4:6 6:0 6:0:
8)
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 25 мар 2007, 01:17

Първия сет вчера онемях, но после ми стана двойно благо. :lol:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron