Ришар Гаске

Потребителски аватар
Allez Richard
Мнения: 109
Регистриран на: 09 дек 2006, 17:54

Мнениеот Allez Richard » 11 ное 2007, 14:31

е да не искаш да ми кажеш,че е известен тактик или какво...едно си баба знае,едно си баба бае...
"Най-важната точка е следващата!"

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 11 ное 2007, 14:32

Allez Richard написа: и както вече се каза това е тема за Ришар, а той днес заслужава едно голямо БРАВО!!!


С това съм съгласна, всички поздравихме Гаске за чудесната игра днес.
Аз лично нямам проблем с това, че някой не харесва Надал. Няма как всички да го харесват, нормално е. Имам против обидните квалификации тип "Тарзан" и т.н, от които не лъха нищо друго освен омраза и злоба.
Това за мен си е чист израз на безсилие.
Но хайде стига вече, защото Гаске е много качествен тенисист и заслужава в тази тема да се пише наистина за него.

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 ное 2007, 14:33

Само човек, който си затваря очите, не би забелязал промяната в играта му последната година, новите елементи, новите подходи. Не, не е бележит тактик, но очевидно може и в движение да намери тактика, с която да победи Гаске, което пък не говори много добре и за способностите на въпросния Гаске в това отношение - след като видя, че почнаха да го хващат, нищо не промени.
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 11 ное 2007, 14:46

Не съм гледала мача, но не виждам за какво има да се дракате. :shock: Определението за играта на Надал може и беше сравнително вярно преди няколко години, но в момента (за съжаление :lol: ) наистина звучи нелепо. Много по-зрял е в техническо и тактическо отношение, вече има ударите, с които да превключва на план Б, когато се налага. Което, разбира се, съвсем не значи, че играта му е започнала да ми харесва повече. :wink:

Колкото до Гаске, според мен той притежава всичките удари на Федерер, с тази разлика, че бекхендът му е по-добър от този на Роджър. И говоря съвсем сериозно. Така че само мога да му пожелая повече постоянство и по-силна психика, защото наистина има сили да постигне много повече.
Изображение

Потребителски аватар
Allez Richard
Мнения: 109
Регистриран на: 09 дек 2006, 17:54

Мнениеот Allez Richard » 11 ное 2007, 14:49

мерси,Neo,напално споделям мнението ти и се надявам в близките години да се докосне до постиженията на Фед, за мен той е Богът на тениса
не искам повече да коментирам надал,имате си тема за него и там си говорете, на мен не ми е симпатичен и не ме интересува!
"Най-важната точка е следващата!"

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 11 ное 2007, 14:58

Ето затова уважавам Нео, защото се старае да е обективна и не отрича очевидното! :D
Въпреки че открито си признава, ЧЕ НЕ ХАРЕСВА Рафа, винаги ще ценя нейното мнение, защото е безпристрастно и уважаващо противника!
Нека това мнение послужи за пример и на други хора! :wink:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 ное 2007, 15:06

Аз пък се чудя защо изведнъж Allez Richard взе да плюе Рафа, доколкото помня, когато отвори темата за Гаске, даже пускаше и в нашата снимки на двамата. Естествено е да преживяваш тежко загубата, но да омаловажаваш или отричаш качествата на съперника означава да подценяваш и своя любимец.

Или е просто, защото не бяха играли досега един срещу друг?

Както и да е, успех на Гаске на МК!
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 11 ное 2007, 15:07

Cveti написа:Ето затова уважавам Нео, защото се старае да е обективна и не отрича очевидното! :D
Въпреки че открито си признава, ЧЕ НЕ ХАРЕСВА Рафа, винаги ще ценя нейното мнение, защото е безпристрастно и уважаващо противника!
Нека това мнение послужи за пример и на други хора! :wink:
Изображение

:wink:
Изображение

Потребителски аватар
...Zlaty
Мнения: 16
Регистриран на: 06 яну 2007, 23:37
Местоположение: 'somewhere'
Контакти:

Мнениеот ...Zlaty » 11 ное 2007, 15:11

Такам...стига сте се дрънкали!
Гаске игра невероятно.Личи си ,че тактически е порастнал.Но още не мога да разбера защо всички го сравнявате с Надал и неговата кариера.ОСТАВЕТЕ ГАСКЕ НАМИРА! Той е личност и си има свой живот,свой път и своя кариера.Днес един е победител,утре - друг.Никой не е вечен,не се вманиячавайте!
Това,което са постигнали някои по-рано,други постигат по-късно.
И не е защото им липсва нещо огромно...просто на всеки му идва времето все някога.Федерер не е бил но 2 на 19,но е успял да зацементира но 1 на 22.Любичич се разви на 25...
Всеки има свой живот и никой не е константа,всеки се променя,оставете Ришар намира с безкрайните си сравнения,просто коментирайте обективно случилото се!

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 ное 2007, 15:13

Че ние коментирахме обективно и го поздравихме за играта! :wink:

Други правиха сравненията.

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Allez Richard
Мнения: 109
Регистриран на: 09 дек 2006, 17:54

Мнениеот Allez Richard » 11 ное 2007, 15:15

maryan unfaitful написа:Аз пък се чудя защо изведнъж Allez Richard взе да плюе Рафа, доколкото помня, когато отвори темата за Гаске, даже пускаше и в нашата снимки на двамата. Естествено е да преживяваш тежко загубата, но да омаловажаваш или отричаш качествата на съперника означава да подценяваш и своя любимец.

Или е просто, защото не бяха играли досега един срещу друг?

Както и да е, успех на Гаске на МК!


не приемам тежко загубата!както казах за мен това не е загуба и съм адски доволна от днешния мач,защото ришар показа много!
колкото до надал никога не съм го харесвала,просто ми е бил по-малко антипатичен
пак си се въртиме в кръг и това си е...
"Най-важната точка е следващата!"

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 ное 2007, 15:20

Е, не по врат, а по шия! :lol: :lol: :lol:

Естествено, че не е задължително да го харесваш, но също тъй естествено е да реагираме, когато го оплюват несправедливо, както и ти би направила за Ришар.

Ако си припомниш началото на тази тема, ще видиш, че всички, които писахме тук (рафафенки) следим с интерес мачовете на Гаске и му симпатизираме. Това не е причина ТИ да харесваш Рафа, разбира се, но наистина бях изненадана от тези изблици и описания.
Изображение

Потребителски аватар
Allez Richard
Мнения: 109
Регистриран на: 09 дек 2006, 17:54

Мнениеот Allez Richard » 11 ное 2007, 15:27

подразниха ме някои коментари и си излях всичко...
това е
the end.
"Най-важната точка е следващата!"

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 ное 2007, 15:29

Прието.
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 11 ное 2007, 17:09

Май трябваше да оставим тая тема да мухляса.Поздравихме Гаске за играта ,но........ :lol: :lol: :lol:
До тук съм с добрите намерения! :P


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron