Ришар Гаске

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 01 окт 2007, 19:59

Честито на Гаске! Победа в Индия и първа титла за сезона. Е, по-добре късно, отколкото никога.
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 11 ное 2007, 10:37

Фенът на Гаске изчезна и заряза темата! :cry: Хубав тенис игра Ришар,направи смайващ удар! :shock: Много голям талант е ,но не е с шампионската психика на Рафа!Много добър мач направиха!

Потребителски аватар
kranchar
Мнения: 115
Регистриран на: 19 сеп 2006, 17:19

Мнениеот kranchar » 11 ное 2007, 10:38

Ето това е талант!

Потребителски аватар
Allez Richard
Мнения: 109
Регистриран на: 09 дек 2006, 17:54

Мнениеот Allez Richard » 11 ное 2007, 13:12

не съм влизала отдавна тук, но днес имам повод да понапиша нещо!в първия сет на днешния мач просто си пролича, че Ришар не е просто по случайност на този турнир!надал просто изглеждаше жалък...за него това, че е на този турнир е голямо постижение и няма какво да губи и игра страхотно!много съм доволна, защото показа, че има напредък и успехите го чакат!докато за психиката...шампионът е един ФЕДЕРЕР
"Най-важната точка е следващата!"

Потребителски аватар
Lolo`
Мнения: 71
Регистриран на: 19 ное 2006, 19:57

Мнениеот Lolo` » 11 ное 2007, 13:22

фенът на Гаске си има и друга работа, не по цял ден да виси във форумчето... Я само някой да ми каже къде беше шампионската прихика на Надал в мача с/у Налби 6-0 хахахахххахахаха БРАВО ШАМПИОНЕЕЕЕ Изображение
НЕ искам отговор... Надал не ме интересува Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 11 ное 2007, 13:23

Поздравления за страхотната игра на Ришар! Показа, че има огромен потенциал, но все още му е трудно да се овладява в тежки моменти и да довършва започнатото. Игра чудесно в първия сет, но не мисля, че Рафа е изглеждал чак пък жалък. Нека не забравяме, че Надал пръв стигна до точка за пробив все пак. :wink:

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 11 ное 2007, 13:26

Lolo` написа:фенът на Гаске си има и друга работа, не по цял ден да виси във форумчето... Я само някой да ми каже къде беше шампионската прихика на Надал в мача с/у Налби 6-0 хахахахххахахаха БРАВО ШАМПИОНЕЕЕЕ Изображение
НЕ искам отговор... Надал не ме интересува Изображение


Първо питаш, пък не искаш отговор... :?
Всеки има слаби сетове и мачове, което може да се дължи на един куп причини. Не оправдавам Рафа за лошата игра срещу Налбандиян, но мисля, че за шампионската психика на един играч не може да се съди САМО по един отделен мач, а по цялостното му представяне през годините. :wink:

Потребителски аватар
Lolo`
Мнения: 71
Регистриран на: 19 ное 2006, 19:57

Мнениеот Lolo` » 11 ное 2007, 13:27

някой май не е чувал за реторични въпроси.... бай бай
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 ное 2007, 13:32

Реторичните въпроси са добро извинение за онези, които нямат представа за какво пишат, нито къде да го пишат.
Изображение

Потребителски аватар
Allez Richard
Мнения: 109
Регистриран на: 09 дек 2006, 17:54

Мнениеот Allez Richard » 11 ное 2007, 13:59

всеки има правото да си изразява мнението!тука май споделяме всеобщото мнение на хората,без феновете му естествено, че надал не притежава нищо повече от физическа сила, с която не се става шампион трябва и акъл....и защо шампиона ви е 4 години подред на 2-ро място,мястото на шампиона не е ли на върха ??? :roll:
"Най-важната точка е следващата!"

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 ное 2007, 14:04

Не знам кои сте тези всички, аз преброих две с пресилени изказвания, да не кажа, че едното си е чист изблик на злоба, защото погледнато така, първият сет на Рафа срещу Налбандян беше по-силен от целия мач на Гаске срещу него. И ако ще гледаме кой на кое място е, то въпреки оцентата ви за Надал, той е 3 години втори, а Гаске е много далеч от това място, макар да са на едни и същи години. Това не ми пречи да кажа, че днес Гаске игра изключително добре, че беше много мислено върху тактиката и че направи някои забележителни удари. Онова, което пък всички признават за него, е че в играта му има непостоянство, което му пречи да постигне по-стабилни резултати, пък били и те да е номер 2, а не 1 за три години. При всички случаи ще викам за него срещу Джоко. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 11 ное 2007, 14:05

Allez Richard написа:всеки има правото да си изразява мнението!тука май споделяме всеобщото мнение на хората,без феновете му естествено, че надал не притежава нищо повече от физическа сила, с която не се става шампион трябва и акъл....и защо шампиона ви е 4 години подред на 2-ро място,мястото на шампиона не е ли на върха ??? :roll:


Аз предлагам да не навлизаме в безпредметни спорове и то точно в темата за Ришар. Но винаги ме е учудвала омразата към Надал. Защо не можете да приемете качествата му? Не е нужно да го харесвате и да го поддържате, но да твърдите, че притежава само физическа сила, а акъл и техника не, е направо безумно и лаишко твърдение. Извинете за квалификацията, но наистина се дразня от подобни твърдения. А Надал е на второ място, единствено само заради това, че Федерер е наистина феномен. С точките, които има, по всяко друго време, Рафа щеше да е номер 1. Доколкото си спомням има повече точки от Моя и Фереро, които са били номер 1, а едва ли и за тях ще твърдите, че не са шампиони. :wink:

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 11 ное 2007, 14:10

Ехо, няма нужда от злоба. Ришо падна от Надал и това е, не трябва да ви е яд на Рафа! :wink: Иначе Гаске определено игра мн добре и ще видим как ще се справи по-нататък в турнира... :wink:

Потребителски аватар
Allez Richard
Мнения: 109
Регистриран на: 09 дек 2006, 17:54

Мнениеот Allez Richard » 11 ное 2007, 14:25

никой не е злобен,говориме си открито кво ни харесва и кво не ...
това, че не можете да преглътнете, че не харесваме вашия тарзан си е ваш проблем!
и както вече се каза това е тема за Ришар, а той днес заслужава едно голямо БРАВО!!!
"Най-важната точка е следващата!"

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 ное 2007, 14:28

Пет пари не давам дали ще преглъщате моя "Тарзан" или не, но да се твърди, че няма акъл е смешно.
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта

cron