КУПА ДЕЙВИС

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот dgeorgiew » 08 мар 2010, 18:39

vill_1 написа:
vill_1 написа:Испания що с червено написана,а другите с черно? :roll:


Вилка,нещо май не те ебават... :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот yarra777 » 08 мар 2010, 20:12

Я да се покефя малко, че още един наш чуждоземен любимец победи днес и класира Чили за четвъртфинала. :qipbp:
R4 - F. GONZALEZ (CHI) def. D. SELA (ISR): 6-4, 6-4, 6-3


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

P.S. Хорхе Агилар победи Леви със 7-6(3), 6-1.
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот rafaelis » 11 мар 2010, 09:15

rkk, допускам, че ако защитавахме за трета поредна година купата (българският отбор), щяхме да напълним темата с коментари само за един кръг. :qipad:

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот rkk » 11 мар 2010, 21:18

rafaelis написа:rkk, допускам, че ако защитавахме за трета поредна година купата (българският отбор), щяхме да напълним темата с коментари само за един кръг. :qipad:


Допускам, че сме българи и не е нормално при победа (най-малкото се случва рядко) да има 1-2 снимки (МАКСИМУМ), а за победата на Испания да има 30 :roll:

Очаквам скоро някой да говори за Испания от първо лице...
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот annysy » 11 мар 2010, 21:22

Ми ти като ходи, що не снима, за да сложиш да видим снимки #-o

Вероятно има хора, които са ходили на другите мачове и са постнали снимки някъде, та благодарение на Яра и/или други момичета и ние гледаме.

Пък и едва ли някой тук не се радва на успеха на българите.
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот marto » 11 мар 2010, 21:26

Споровете, които водите са глупави :idea:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот rafaaydin » 11 мар 2010, 21:33

:-$

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот maryan unfaitful » 11 мар 2010, 23:23

rkk написа:
Допускам, че сме българи и не е нормално при победа (най-малкото се случва рядко) да има 1-2 снимки (МАКСИМУМ), а за победата на Испания да има 30 :roll:

Очаквам скоро някой да говори за Испания от първо лице...


Че пусни снимки, някой да те е спирал?

И не е нужно да ми доказваш колко комплексиран е българинът, знам. Щом си толкоз подпален, направи някоя партийка, проведи митинг, дай на истинските българи фитила и словото, кво се мъчиш с нас, дето сме само "допустими", еле в спортен форум, дето кат бръкнеш в тема футбол...
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот rafaelis » 12 мар 2010, 10:42

rkk, според мен се вторачваш в несъществуващ проблем. А и все пак нетът е свободно място, в което всеки пише каквото му се иска, а не каквото му е наредила пионерската/комсомолската организация и под строй. Момичетата, които постват снимки на испанския отбор (и в частност на Рафа в нашата си тема), са си намерили начини да ги намират и да са първи във всяко едно нещо, в сравнение с много други места, които подават инфо. Какво пречи ти, като един фен на българския отбор по тенис, да правиш същото? Те не са длъжни да правят всичко за всички, нали така? :qipad:

А и освен това, няма какво да се гордеем с нашите, дори да станат неизменен номер едно. Човек може да се гордее само със собствените си постижения и отчасти с постиженията на своите деца, доколкото са продукт на неговото възпитание.
На всичко останало може да се радва и да го оценява.

пп. Между другото, Марти беше постнал снимки и то доста. Не бяха с качествата на елитен холивудски фотограф, но си бяха от наше момче и си имаха атмосфера. :qipad:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот vill_1 » 27 юни 2010, 11:20

Скивай сега,кво става!
Лидерът в световната ранглиста Рафаел Надал обяви, че няма да играе за Испания в турнира за "Купа Дейвис". Причината е болки в дясното коляно, като Надал иска да е напълно здрав за четвъртия турнир от "Големия шлем" за годината - Откритото първенство на САЩ. Състезанието в Ню Йорк е единственото от четирите най-силни, което левичарят от Майорка не е печелил :!:

Защитаващият титлата си испански тим ще срещне Франция на четвъртфиналите следващия месец - 9-11 юли. Надал никога не отказва да играе в турнира, освен ако няма травма. Капитанът на тима Алберт Коста има огромен избор, като най-вероятно ще заложи на Давид Ферер, Николас Алмагро и двойката Фернандо Вердаско-Фелисиано Лопес.

Личното е много по-важно от отборното.Значи ,аз да спечеля,но не и да деля с други в името на родината!
Изображение

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот rkk » 27 юни 2010, 11:35

Вилка, да не си очаквал нещо друго :roll:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот yarra777 » 27 юни 2010, 11:39

Вил, май ти е много скучно тази сутрин, а? Явно нищо не знаеш за Надал и "в името на родината", така че по-добре си трай.
И много обичам, когато излизат "новини" на български, които са били преведени от английски превод на испанско интервю.

rkk написа:Вилка, да не си очаквал нещо друго :roll:

Айде, още един умник се появи.
Последна промяна от yarra777 на 27 юни 2010, 11:40, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот vill_1 » 27 юни 2010, 11:39

Ами това примерно във футбола изглежда много грозно.Все едно някой играч да каже"аз няма да играя за националния отбор,за да не контузя,понеже мачовете в клубния ми отбор са много по-важни и искам да стана шампион,а не да помогна на нац.отбор да се класира на финала".Който,каквото да ми каже,за мен това е супер грозно! :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот yarra777 » 27 юни 2010, 11:44

vill_1 написа:Ами това примерно във футбола изглежда много грозно.Все едно някой играч да каже"аз няма да играя за националния отбор,за да не контузя,понеже мачовете в клубния ми отбор са много по-важни и искам да стана шампион,а не да помогна на нац.отбор да се класира на финала".Който,каквото да ми каже,за мен това е супер грозно! :qipbl:

Пропускаш малката подробност, че футболът е отборен спорт, а тенисът - индивидуален. И че Надал каза, че след Уимбълдън ще си лекува дясното коляно с едно ново лечение, за което е нужно време. Никъде не е казал, че няма да играе, за да не се контузи. Пак са избрали 2-3 изречения от цялото му изказване, за да предизвикат сензация и май са успели. И квалификации си позволяваш, чул - недочул - недоразбрал. Аман.
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: КУПА ДЕЙВИС

Мнениеот vill_1 » 27 юни 2010, 11:46

yarra777 написа:Вил, май ти е много скучно тази сутрин, а? Явно нищо не знаеш за Надал и "в името на родината", така че по-добре си трай.
И много обичам, когато излизат "новини" на български, които са били преведени от английски превод на испанско интервю.

1.Не ми е скучно,чакам една мадама да правим секс,че след малко почва Ф1,после мач,после волейбол и пак мач.
2.Какво знам и какво не знам е друга тема.Факта си е факт-Рафа отказа на Испания.
3.Обаче не пропускаш да се изтъкнеш за превода.Както и да са преведени новините,става ясно за какво става въпрос.

И че Надал каза, че след Уимбълдън ще си лекува дясното коляно с едно ново лечение, за което е нужно време.

а не може ли да пропусне У или УСА,а да играе на Дейвис примерно,щом контузията е коварна и иска време да отнмине,да избере обратния вариант? :roll:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron