ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 сеп 2010, 21:27

Ами... явно си влиза без да пита, хихи. :qipap:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 04 сеп 2010, 21:36

Едва ли, ама и няма значение, щот не съм го ни забелязала, ни запомнила. А той едва ли би се примирил с подобно отношение. :qipag:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 сеп 2010, 21:48

А според мен, помниш отлично всяка запетайчица от неговите ПК, даже помниш по-добре от него какво, къде е казал. :qipap:

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот yarra777 » 04 сеп 2010, 21:52

maryan unfaitful написа:Хаха, имам си далеч по-приятни обекти за сънища, едва ли някога ще има достъп там. :qipag:

+1. :qipaz: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 04 сеп 2010, 21:56

Ма то не е нужно, те се повтарят. Но сигурно има нейде федфенски храм, дето ги наизуставят, не обиждай феновете Му. :qipag:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 сеп 2010, 21:58

Хаха, ами питат го едни и същи неща много ясно. А вие двете с Яри бързате да прочетете с жадни очички. :qipae: :qipap:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 04 сеп 2010, 22:06

Че аз и мачовете му гледам даже за разлика от повечето му фенове, което говори доста за феновете. :qipag:

Само ми е интересно защо ние да сме обсебени от Федя, като ти пълниш темата за Блейк с вълнуващи мнения за него. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот yarra777 » 04 сеп 2010, 22:06

Mike Bibby написа:Хаха, ами питат го едни и същи неща много ясно. А вие двете с Яри бързате да прочетете с жадни очички. :qipae: :qipap:

Нашите очички са естети и са жадни за съвсем други неща. :qipae:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 сеп 2010, 22:15

Еми ви е сте обсебени, разбира се, да не би аз да говоря постоянно за Федерер и неговите ПК и т.н.? И не аз наричам с разни имена най-големия противник на любимеца ми в темата на любимеца ми. Ей, така за идеята.. :qipad: Да не би на мен да ми се привиждат на всяка крачка и на всеки жребий някакви конспирации против Надал. То всичко се вижда. А това пък за феновете и гледането на мачове е толкова повърхностно, ако наистина го мислиш, че нямам думи просто... аз като съм гледал 6 или 7 мача на Кириленко тази година по-малко фен ли съм й? Или на Блейк, дето не съм му гледал и 4 мача сигурно? Ми просто, ти ако имаш възможност да гледаш тенис когато си поискаш и когато ти е удобно, при мен може и да не е така. Или пък аз може да предпочитам да не си губя съня заради някакъв мач на Федерер с Браъйн Дабул или Гийермо Хименес Травер във втория кръг на Синсинати, примерно. А ти очевидно следиш Федерер неотлъчно и денонощно, само дето в тоалетната му сигурно не влизаш. :qipap: Извинявай ама... навсакъде Федере та Федерер, Федерер бил такъв, Федерер бил не знам какъв си... еми.. то се вижда кой от кого и по какъв начин е обсебен. :qipad: Съжалявам, че се поразпалих, ама...

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 04 сеп 2010, 22:26

Това май само ти го виждаш - включително с конспирациите. И, да, извинявам се за нелогичната си мисъл, че ако си фен на някой тенисист, се предполага, че му гледаш мачовете. Явно как Федерер е набрал повечето си фенове - прочели са нейде, че е много велик. :qipag:
Колкото до твоето време и желание да гледаш тенис мачове, мислех, че е задължително поне за спортни журналисти. Но явно това е поредната ми фикция. :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот yarra777 » 04 сеп 2010, 22:30

В момента тече мач на Фед, но на някои фенове пак им е скучно.... Май не заради неудобните часове не гледат. :mrgreen:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 сеп 2010, 23:07

За спортните журналисти, които отразяват САМО или поне ПРЕДИМНО тенис сигурно е задължително. :qipab: Аз обаче не работя в Тенискафе или Tennis.com. А фенството далеч не се състои само в гледане на мачове и не се измерва с броя на гледаните мачове. #-o Истинското фенство е свободно занимание, така че тия задължаващи "изисквания" си ги спазвайте вие с Яра, както вече написах, мен не ме бърка, ако съм пропуснал мача на Федерер с Потито Стараче от втория кръг на турнира в Хале. :qipag:

А колкото до мача с ПАМ, който тече в момента, пардон вече свърши :qipap: - ако искате да ви разкажа как Фед от 0:40 си взе последния гейм на ходом? :qipaz: 15:40 - супер уинър от форхенд, 30:40 мощен сервис, 40:40 - страхотен минаващ от бекхенд, адвантидж (мачбол) - мощен сервис и мач - безумие на мрежата на ПАМ. :qipag: :qipbp:

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот yarra777 » 04 сеп 2010, 23:33

Mike Bibby написа:А фенството далеч не се състои само в гледане на мачове и не се измерва с броя на гледаните мачове. #-o

Не, при феновете на Фед се състои в броене на титли и рецитиране на статистики до припадък. :qipbj:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 сеп 2010, 23:40

При феновете на Федерер се състои в наслада от красивата и печеливша игра на Федерер. :qipaz: И не включва плюене и дребнаво заяждане с вражеския лагер. А статистиките влизат в сила, защото постоянно се налага да бъдат затапвани разни разпалени и заблудени рафаелки. :qipbj:

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот yarra777 » 05 сеп 2010, 00:05

Mike Bibby написа:При феновете на Федерер се състои в наслада от красивата и печеливша игра на Федерер. :qipaz: И не включва плюене и дребнаво заяждане с вражеския лагер. А статистиките влизат в сила, защото постоянно се налага да бъдат затапвани разни разпалени и заблудени рафаелки. :qipbj:

Красива игра? :qipbj: :qipbj: :qipbj: А затапването винаги е било еднопосочно, затова обикновено накрая изчезваш безследно за седмици. :qipae:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron