ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот yarra777 » 04 сеп 2010, 18:57

maryan unfaitful написа:Имам два довода. Блейки му е по-стара любов, пък и има по-голяма нужда от победа. А и казва "ще поразчисти СХЕМАТА", не "тронната зала". :qipag:

Но може и да греша и Вожда да е превзел сърцето му, а Блейки затуй да е в спад. :(
Мисля, че скоро ще разберем истината. :qipag:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 сеп 2010, 19:42

1. Федерер няма нужда от външна помощ.
2. Ако се стигне до мач между Федерер и Блейк (което едва ли ще стане), ще съм за Джеймс, разбира се. Бях за него и в Пекин, когато тресна Фед в два сета. И между другото, в мача Кириленко - Кузнецова съм за Кириленко. :qipap:

П.П. Между другото от интервютата на Блейк напоследък имам усещането, че той е един от най-здраво работещите играчи в тура. Човекът няма таланта на Федерер, но дава всичко от себе си, за да подобрява играта си. И сега, в последната си ПК казва, че си кара с един и същи стил открай време, защото навремето е опитвал да бъде по-разнообразен, да играе по различен начин и все е падал в първите кръгове на Чаланджърите. И мисля, че след като е побеждавал Фед вече веднъж и то на голямо състезание, няма да излезе на корта срещу него като обречен. Но, честно казано, мисля, че Джокович ще бъде непреодолимо препятствие за него.

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот yarra777 » 04 сеп 2010, 20:00

Благодаря за изчерпателния отговор, Биби. :qipaz: Но с първа точка не мога да се съглася. Фед винаги е имал нужда от много външна помощ. :mrgreen:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 сеп 2010, 20:06

Тази външна помощ всъщност е просто част от голямата конспирация срещу Надал, която, между другото, започва през 1998 година. :qipap:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 04 сеп 2010, 20:08

В това за усърдната работа никога не съм се съмнявала, след като разбрах за проблемите с гърба и възстановяването му. Явно, че е нужна много воля и труд.
Колкото до стила му, на мен винаги ми е харесвал, защото е различен. И винаги съм се чудела защо не може да бие Фед. Онзи път много се накефих.
Благодаря за пояснението на чия страна си в мача Кузи-Кириленко. Нивгиш нямаше да се сетя. :qipag:

Колкото до външната помощ, Скиавоне изигра лош номер на Федя, докарвайки "гениалния" хотдог до категорията "забавно, но не уникално." Ех, тази палава Скиавоне! :qipaz:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 сеп 2010, 20:26

Тънката подробност обаче е, че Фед и в двата случая спечели точката ДИРЕКТНО. :qipad: А срещу Ноле на всичкото отгоре беше в решаващ момент в третия сет и му донесе три поредни мачбола и то на полуфинална фаза. Но и на Мауро Каморанези изпълнението си го биваше, разбира се, особено след такова дълго разиграване. :qipab: Така че Роджър едва ли си е счупил телевизора от яд... виж, за Мирка вече имам известни съмнения, макар че тя си има достатъчно грижи в момента. :qipap:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 04 сеп 2010, 20:30

Така е, спечели я директно и в двата случая, но мисля, че решаващият елемент за това беше изненадата на съперниците му, които изобщо не реагираха, защото бяха отписали тази възможност. В това отношение жените са много по-недоверчиви. :qipag:

И в случая не се ебавам с Роджър, а с коментаторите, които изрекоха такива суперлативи, че се съдрах от смях. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот yarra777 » 04 сеп 2010, 20:34

Хаха, на Фед винаги всичко е по-по-най. :qipbj:
Мери, не само коментаторите се размазаха, а и самият Фед на пресконференцията. Както винаги. :qipad:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 сеп 2010, 20:46

Хаха, е какво можеше да направи Джоко, като беше на мрежата? Как да реагира, просто беше разминат по уникален начин. Факт. И на Скиавоне си беше много ефектно и то след маратонско разиграване, аз това не го отричам, но беше в обсега на Альонка. И не виждам защо всичко свързвате с Фед... самият факт, че го направи отново показва, че онова срещу Джоко не е било случайност. Освен това, както вече написах, едно е да го направиш на полуфинал срещу Джокович в такъв решаващ момент, друго е... просто да го направиш. И двете, тоест и трите изпълнения бяха супер зрелищни, Надал също има уникални удари-банани и т.н., всеки тенисист сигурно е имал по някакъв невероятен удар в кариерата си. Но при Фед уникалността се състои в това, че го направи за втори път и отново му донесе ДИРЕКТНА точка - просто ги хвана в крачка противниците - не видяхте ли къде отиде топката в случая с Дабул... ще ви дам жокер - в ъгълчето. :qipad: Един вид, става си нещо като специалитет на Роджър, като запазена марка. Пък и той е първи, Скиавоне сто процента го е гледала в YouTube преди да го изпълни. :qipad: Пък може и на живо да го е видяла, знам ли. :qipap: Много негативна енергия държите в себе си заради Роджър, а не виждам причини за това. :qipab:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 04 сеп 2010, 20:52

Кво й е негативното? Забавлявам се. Дабул изобщо не мръдна, а каквото и да си говорим, тоя хотдог не беше със светлинна скорост, затова ти казвам, че не вярваше да стане. Джо също ич не се опита да реагира, общо взето, рядко се бележат точки от такива удари, тъй че е нормално да не се засилиш. А Скиавоне сто процента е тренирала цял ден за тоя удар, след като го е видяла по тубата, убедена съм. :qipbj:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 сеп 2010, 20:55

И Джо и Дабул не са мръднали, защото предварително са се наговорили с Фед, всичко е ясно. :qipap: Леваци. :qipag:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 04 сеп 2010, 21:01

Е, това ти го каза. :qipag: Аз помня погледите им. И двамата бяха адски учудени, че топката намери корта.
Изображение

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот yarra777 » 04 сеп 2010, 21:12

Mike Bibby написа: Един вид, става си нещо като специалитет на Роджър, като запазена марка. Пък и той е първи, Скиавоне сто процента го е гледала в YouTube преди да го изпълни. :qipad: Пък може и на живо да го е видяла, знам ли. :qipap: Много негативна енергия държите в себе си заради Роджър, а не виждам причини за това. :qipab:
:qipbj: :qipbj: :qipbj: Първи е бил Гийермо Вилас и затова ударът е кръстен на него. http://es.wikipedia.org/wiki/Gran_Willy Не всичко е измислено от Фед, да не кажа, че всъщност нищо не е измислено от него. :mrgreen:
Колкото до негативната енергия, дори не подозираш колко си далеч от истината и че се забавляваме като се гъбаркаме с него, защото това заслужава. :qipag:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот Mike Bibby » 04 сеп 2010, 21:19

ОК, де, аз не твърдя, че е измислен от него. Все пак, не всичко е измислено от него, но му се превръща в нещо като специалитет. Колкото до негативната енергия, не знам как го прави, но по някакъв начин Федерер просто ви смущава съня, мисля, че е очевидно. :qipap:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ДЖЕЙМС БЛЕЙК

Мнениеот maryan unfaitful » 04 сеп 2010, 21:24

Хаха, имам си далеч по-приятни обекти за сънища, едва ли някога ще има достъп там. :qipag:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron