Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ 5

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 06 яну 2007, 21:34

Да вярно,че никак няма да е лесно :roll: Бердих и за капак Блейк :shock: Шлем е това естествено ,че се събират най-добрите.Другото неприятно нещо е ,че настилката щяла да бъде много по-бърза от всичко до сега.Изрично желание на Хюит!Това каза Драгиев в коментар.Не ги обичам тия пинг-понг настилки ,но те са по вкуса на асаджиите
Е,дано вземе титлата на двойките!
Последна промяна от Vesela Taneva на 06 яну 2007, 21:36, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 06 яну 2007, 21:36

Vesela Taneva написа:Да вярно,че никак няма да е лесно :roll: Бердих и за капак Блейк :shock: Шлем е това естествено ,че се събират най-добрите.Другото неприятно нещо е ,че настилката щяла да бъде много по-бърза от всичко до сега.Изрично желание на Хюит!Това каза Драгиев в коментар.Не ги обичам тия пинг-понг настилки ,но те са по вкуса на асаджиите


Хюит може би няма да участва \:D/

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 06 яну 2007, 21:38

Каквооооооо??Та нали искал бърза настилка!Вярвам ти Марто.Ти си винаги с точно инфо
Хей,наближаваме края на темата!Забелязвате ли? :lol:

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 06 яну 2007, 21:41

Дам... :lol: А причина защо Хюйт няма да участва? :roll:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 06 яну 2007, 21:43

Vesela Taneva написа:Каквооооооо??Та нали искал бърза настилка!Вярвам ти Марто.Ти си винаги с точно инфо
Хей,наближаваме края на темата!Забелязвате ли? :lol:


Лейтън Хюит отказа участие на турнира в Сидни


Австралийската тенис звезда Лейтън Хюит се отказа от участие на турнира в Синди, който ще се проведе следващата седмица. Бившият номер 1 обяви, че няма да играе на състезанието, като се оправда с контузия в прасеца. Хюит взе това решение само часове, след като се раздели с треньора си Роджър Рашийд. Наставникът работи с Лейтън от средата на 2003 г., като мотивира решението, обяснявайки, че целите, които си били поставили с възпитаника му, са неосъществими. 25-годишният тенисист, който спечели само една титла през миналия сезон, за последно спечели турнир от Големия шлем преди 4,5 години. Той не крие желанието си да триумфира в родината си на Откритото първенство на Австралия, но най-близо до това бе преди две години, когато загуби от Марат Сафин на финала. Хюит винаги досега е използвал турнира в Сидни, където има четири титли, като подготовка за Australian Open.



SORRY че го пуснах в тая тема

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 06 яну 2007, 21:46

Няма нищо Марто,напротив.Инфото за противниците е важно! :lol:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 06 яну 2007, 21:55

Ама разни хора писаха, че настилката не била толкоз бърза - такива, дето са ходили сега, след смяната и са разпитвали играчи, които тренирали. Даже единият беше казал, че Хюит нямало да е доволен. Обаче и без него си имаме Бердих :evil: :evil: :evil: и Блейк...

ФЕНСКИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ-3

Беше ми малко тъжно, че скоро ще си замина, но след като видях това, което ще ви разкажа сега, се почувствах ужасно щастлива. А вие ще паднете от смях...
Върнахме се в хотела и аз пак чаках Рафа във фоайето, защото брат ми искаше да се снима с него. (сигурна съм, че е било само заради това) Той пак ядеше, но след малко видях Налбандян да слиза с асансьора и да поглежда в ресторанта, но така, че да не го видят. Аз стоях близо до рецепцията и бях включила камерата, защото приятелите на Рафа бяха излезли и чаках и той да се появи всеки момент. Фоайето внезапно се беше напълнило с тенисисти, които сякаш очакваха нещо. Аз бях единственият външен човек между тези високи мъже, които явно поглеждаха към ресторанта в очакване някой да излезе. След известно време Рафа и Томеу се появиха и всички закрещяха” Айе, Ррррафа, Ррррафа”. Беше много смешно. Рафа слезе по няколкото стъпала към фоайето, кимна и се усмихна очарователно. После тръгна към мен... Харесвам как върви и го зяпах почти с отворена уста, защото когато се усмихне, прилича на малко момченце, което някой гъделичка... Носеше зелена фланелка Найк, белите пиратки и бели маратонки. Отмина ме и спря, оглеждайки се за Томеу, който скоро застана до него. Двамата се спогледаха безпомощно, докато аз се чудех какво става... И после видях световния номер 2 и най-добрият му приятел да коленичат на пода и – о, боже, не можех да повярвам на очите си – да пълзят на четири крака до главния вход. Това че бях абсолютно шокирана не ми попречи да изпадна в див пристъп на смях. Сигурно си представяте какво е да видиш любимеца си да пълзи по пода и да изглежда ужасно готин, макар да е в такова идиотско положение... След като изпълзя до входа, той се изправи и прати въздушна целувка на публиката. После се върнаха при приятелите си. Тенисистите са под голямо напрежение, но умеят да се веселят. Имах чувството, че съм попаднала в друг свят. Никога не съм го виждала толкова щастлив, а и останалите се смееха безгрижно. Не знам защо го направиха – дали са загубили бас или е било подарък за рождения ден на Налбандян, но докато съм жива няма да забравя тази гледка. Тези хора бяха далеч от дома си и от хората, които обичат в новогодишния ден, но се смееха от сърце, а Рафа беше един от тях... Брат ми успя да се сдобие със снимка, а аз запечатах една от най-хубавите усмивки на Рафа... Бях много щастлива и се смях по целия път до стаята си, дори родителите ми се смяха... Заради шума във фоайето много хора от ресторанта бяха излезли навън и Рафа набързо се прибра в стаята си. Забелязах нещо – той се държи съвсем естествено, никога не демонстрира, че е номер две в света или звезда, но изглежда страхотно и винаги се държи чудесно с почитателите си, дори когато е под напрежение. Ето и снимките от случката:
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Изображение

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 06 яну 2007, 22:50

Злати пак ни е снабдила със снимки - супер.
Мери, това последното наистина ме развесели днес :lol:

Утре кога е мачът?
А, виждам, че имаме нова поредна тема, така че ще се видим там :wink:

Какво за Хюит, наистина той напъваше за настилката и сега ..нямало да играе, не, че ще плача...
Изображение

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 06 яну 2007, 22:53

Мери 10х за снимките!Айде чао на тази темичка! :lol:

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 07 яну 2007, 00:02

Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 78 госта

cron