Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ 5

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 06 яну 2007, 20:14

Фридъл и Колман са били вчера двойката на Малис. Днес няма друг мач на двойки, тогава трябва да са те. :roll:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 06 яну 2007, 20:16

лоретка написа:Кажете нещо за двойките, травма ли е получил Рафа, че така старателно е масажиран?
Мери, не разбрах това за Томеу?


НЕ знам, ще преразгледам вамоските, щото някой се помоли, и му пуснаха снимките.

А за Томеу - понеже си падаш по Рафа и Моя, смяташ, че като си се върнала, си им донесла лош късмет. Ама Томеу се е отървал! :D :D :D

Нещо не разбирам, я някой да погледне програмата в ченайския сайт за вчера. Според мен пише, че Фридъл и Колман са победили, ама вамоските пишат, че Рафа и Томеу ще играят на двойки пак срещу Малис и някой си... :shock:
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 06 яну 2007, 20:34

Ето ви го жребия може да го намерите в този сайт:
http://www.medibankinternational.com/

и след това в DRAWS

Ако на някой не му се отваря накратко с две думи.При победа ще играе с Мелцер или Санторо.Евентуално в Четвърфинал идва Бердрих и на полуфинал Блейк(шампион тук миналата година) или Турсунов.По интересните двойки в първия кръг са:
Блейк-Малис
Грожан-Вердаско
Бенето-Гаске
и други

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 06 яну 2007, 20:35

maryan unfaitful написа:
лоретка написа:Кажете нещо за двойките, травма ли е получил Рафа, че така старателно е масажиран?
Мери, не разбрах това за Томеу?


НЕ знам, ще преразгледам вамоските, щото някой се помоли, и му пуснаха снимките.

А за Томеу - понеже си падаш по Рафа и Моя, смяташ, че като си се върнала, си им донесла лош късмет. Ама Томеу се е отървал! :D :D :D

Нещо не разбирам, я някой да погледне програмата в ченайския сайт за вчера. Според мен пише, че Фридъл и Колман са победили, ама вамоските пишат, че Рафа и Томеу ще играят на двойки пак срещу Малис и някой си... :shock:


И в livescore.com пише че играят с Малис и Норман

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 06 яну 2007, 20:39

Мерси, Марто, супер си!
По време на мача с двойки (комарджиите са го давали, ама аз бях толкова сгрухана, че не го пуснах!!! :evil: :evil: :evil: ) Рафа е получил някакъв проблем с гърба, та тогава са го масажирали. Имаше и снимка на загрижения поглед на Томеу, ама тоз ми е много бебешки и я пропуснах. Ако има заявки, казвайте, че друг път да не го пропускам.

Изображение Изображение Изображение
Изображение

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 06 яну 2007, 20:42

10x за снимките!Мерси и на тебе Марто за инфото! :lol: Скоро ще има Фенклуб №6! :lol:

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 06 яну 2007, 20:45

zlatibs написа:10x за снимките!Мерси и на тебе Марто за инфото! :lol: Скоро ще има Фенклуб №6! :lol:


Утре тъкмо да си честитиме първата титла за сезона макар и на двойки :wink:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 06 яну 2007, 20:47

Данооооооооооооо!

Изображение Изображение
Изображение

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 06 яну 2007, 20:53

Вижте ги къв готин отбор са... :lol: Как няма да спечелят! :lol:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 06 яну 2007, 21:00

Понеже знам, че повечето в таз тема сме крайно (безкрайно :D ) лудички по Рафо, сигурно ще изгледате това клипче, в което той не присъства, но показват бухалката за крикет с негов автограф и на онзи капитан, дето го учеше, която в петък на благотворителен търг била център на вниманието. Сраааааааааааааааам! :D

http://www.ibnlive.com/videos/30494/che ... ction.html
http://rapidshare.com/files/10519927/ch ... a.wmv.html
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 06 яну 2007, 21:01

maryan unfaitful написа:Понеже знам, че повечето в таз тема сме крайно (безкрайно :D ) лудички по Рафо, сигурно ще изгледате това клипче, в което той не присъства, но показват бухалката за крикет с негов автограф и на онзи капитан, дето го учеше, която в петък на благотворителен търг била център на вниманието. Сраааааааааааааааам! :D

http://www.ibnlive.com/videos/30494/che ... ction.html
http://rapidshare.com/files/10519927/ch ... a.wmv.html


10х Мери за готините клипчета.

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 06 яну 2007, 21:02

Незнам за вас ама за мене жребия в Сидни никак не е лек

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 06 яну 2007, 21:24

Както виждам се настройваме на вълна АО, добре :D
Аз хвърлих по едно око набързо, така че благодарско на всички ви за цялата информация и снимките :wink: , Мери...ще ни караш и при вамоските да се ровим, а - егоистка, скрила си си снимката за себе си :lol:
Най-важното е, че победиха с Томеоу.

А аз мога да споделя вината с Лоретка, щото и аз за първи път днес излезнах преди да е почнал мачът и...абе знаете си. :cry:

иии, онази снимка я има голяма :)
Изображение
поне е утеха :wink:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 06 яну 2007, 21:25

Тази част е по-скоро описателна, но девойчето така се е старало, че ми домъчня да го съкратя. :D :D :D Но веднага след това ви обещавам третата - ще паднете!

ФЕНСКИ ПРЕЖИВЯВАНИЯ – 2

Забравих да ви кажа една дребна подробност. Стоях във фоайето и много ми се искаше да вляза в ресторанта и да го потърся, но не можех. Бях много притеснена, защото хората ме гледаха. Както и да е, стоях си там с камера в ръката, надявайки се да го видя, когато един мъж с вързана коса мина покрай мен с ракета Баболат в ръката. Беше облечен в бяла фланелка и черни шорти. Беше Моя, който влезе в ресторанта. Сега вече бях сигурна, че Рафа е вътре, защото Моя, Рафа и Томеу бяха винаги заедно, като най-добри приятели. Затова влязох. Останалото вече ви писах.

1 януари, 15,00 ч.
Може би защото го видях и го снимах, бях много изнервена, че нямам билети за днешния мач и ми беше тъжно. Взехме такси и отидохме на стадиона. Там ни дадоха билети за задните редове. Бяха евтини, но естествено, не се виждаше много добре (както си и мислех). Беше ми тъпо, но от друга страна се чувствах облекчена, че все пак имам билети и всичко ще се оправи... Когато се върнахме в хотела, видях черен мерцедес, в който седеше момче с дълги кестеняви къдрици и търсеше нещо в сака си. Естествено, беше Рафа... Той си имаше лична кола и когато тя беше паркирана отпред, това означаваше, че е в хотела. Беше тръгнал рано заради церемонията по откриването в 16,30, но аз се чудех защо толкова рано. Нямах представа, че ще отпразнуват рождения ден на Налбандян, иначе щях да отида да гледам.. Бях толкова изморена, че спах 2 часа и към 17,30 се озовахме на стадиона.

Отидохме на централния корт, който беше почти празен, защото мачът на Рафа не беше започнал, така че вместо да седнем отзад, седнахме отпред, откъдето се виждаше чудесно... След около час мачът свърши и Рафа се появи, готов за първия мач от сезона заедно с най-добри си приятел. И двамата изглеждаха добре и публиката зарева, което беше много забавно... Рафа започна мача много ентусиазирано и с обичайната си агресивност... Вероятно сте го гледали, затова няма да го преразказвам, макар че беше хубаво да видиш запазените му марки като скачане, подреждане на бутилките и пр. Забелязах още нещо – непрекъснато си бъркаше в джоба (това и аз го видях, онези идиоти са сгафили с кройката или е понадебелял). Нашите хора спечелиха мача и бяха много щастливи, така че аз също бях щастлива.. След мача отидохме в мола и аз потърсих картичка за Рафа, но магазинът беше затворен и това много ме разочарова. Вечеряхме навън, а на мен не ми се хапваше, защото още ме беше яд за картичката. Знаех, че ми остава само един ден в Ченай и ми се плачеше...

Помолиха ме все пак да опиша мача, така и правя...
Както си седяхме, стадионът гръмна и двамата се появиха. Рафа беше в екип в бяло и сребристо... Рафа вдигна ракетата си и поздрави публиката като гладиатор с меча си, кимайки за поздрав... Докато теглеха жребия, той подскачаше както обикновено. Много хора не разбираха защо. След като избраха, той хукна към основната линия така бързо, че майка ми помисли, че ще падне. Мачът започна и Рафа беше най-добрият от четиримата, дори Томеу не се представяше зле... Рафа играеше много енергично и точно... В един момент тичаше с пълна скорост и срита едно от момчетата, които подаваха топки, което седеше до мрежата. Беше много смешно, но Рафа му се извини много мило... Мажоретките здраво се напъваха, за да му привлекат вниманието. Отначало той сякаш не ги забелязваше, но по едно време здраво се загледа. Казвам ви, той си е едно непослушно момче. После обаче рязко отмести поглед, сигурно се е сетил за Циска. Повече не ги и погледна. Публиката аплодираше Рафа и Томеу направо невероятно, дори те бяха впечатлени... След мача Чару Шарма взе интервю от Рафа и той говори толкова красиво и сладко, че както и на корта, не можех да откъсна очи от него. Мачът беше страхотен, а после отново отидохме в мола.
Изображение

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 06 яну 2007, 21:29

Мерси!Ето още снимчици!


Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 93 госта

cron