Марат Сафин

Потребителски аватар
safin_fan
Мнения: 195
Регистриран на: 18 апр 2006, 11:35
Местоположение: Хасково

Мнениеот safin_fan » 10 яну 2007, 16:39

Снимки от тренировката:

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
http://msafin.16.forumer.com/

Потребителски аватар
safin_fan
Мнения: 195
Регистриран на: 18 апр 2006, 11:35
Местоположение: Хасково

Мнениеот safin_fan » 10 яну 2007, 16:40

И още в близост с Федерер: :lol:

Изображение

Изображение
http://msafin.16.forumer.com/

Потребителски аватар
Lolo`
Мнения: 71
Регистриран на: 19 ное 2006, 19:57

Мнениеот Lolo` » 10 яну 2007, 16:56

Двамката май доста си допадат :lol: и нещо интересно :wink:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 10 яну 2007, 17:22

Как пък всички попадаме на едно и също! Айде да отменя Вени, че я чака тежка нощ! :D :D :D

"Пресконференцията започна към 11,15 ч. Играчите влязоха в залата. Роджър беше пръв и седна в средата. Мисля, че Сафин беше последен. Но когато седна до Роджър, не спря да говори с него. Дори се наведе зад него и му зашепна на ушенце. А Роджър изобщо не се опита да се измъкне. Беше толкова интимно. Не знам какво му беше на Сафин, но беше много смешно. Те продължиха “да си хапят ушите” доста дълго време пред очите на цяла зала, пълна с журналисти.

Пресконференцията беше много непринудена и присъстващите често избухваха в смях, най-вече под влияние на Сафин. Той наистина беше много забавен. Трябва да призная, че без него атмосферата щеше да бъде съвсем различна. Роджър пък се прояви като най-тактичен и отговорен. Често не ставаше ясно към кого е насочен въпросът на журналиста и винаги Роджър беше този, който питаше: “Към кого е този въпрос?” Не мога да пропусна един момент, много беше смешно. Журналист зададе въпрос на Сафин, но никой не чу към кого се обръща. Роджър отново попита. Журналистът отговори, към Марат. Но Сафин си седеше, без изобщо да реагира, камо ли да отговори, очевидно се беше размечтал. Роджър се обърна към него и го повика, дори го сръга леко, сякаш искаше да му каже: “Ей, човече, теб питат, събуди се.” Тогава Сафин пусна своята маратовска усмивка и се наведе към микрофона... Беше много весело. Едва се удържах да не се разкикотя на глас... Марат беше много смешен.

Родик, Роджър и Сафин седяха един до друг и разговаряха много помежду си, особено Роджър и Сафин."

За какво ли е мечтаел Марат? :shock: :shock: :shock:
Плашим сеееееее! :D
Изображение

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 10 яну 2007, 20:14

Мерито е златна, не знам как ще й се отблагодарявам после! Изображение

Най-сетне да се добера и аз да изкажа мнение за мача. Изображение Изображение Изображение Изключително много се радвам че започнахме сезона с победа! Дано така да ни върви през цялата година. Въпреки хубавия резултат, доста се изнервих първия сет. Не мога да повярвам че така му го подари, без бой! Изображение

Тази нощ ни чака страхотен мач. Изображение Изображение Изображение Чакам го с нетърпение. Въпреки че е демонстративен, мачовете между Фед и Марат имат голям заряд! Изображение
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
Къдрокоска
Мнения: 2
Регистриран на: 28 юни 2006, 23:17

Мнениеот Къдрокоска » 10 яну 2007, 21:19

Честита да ни е първата победа - много сладка, много зареждаща, много позитивна по отношение на понататъшното представяне на любимеца. :lol:
Стискам му палци и дано продължи в този дух, защото страшно ми липсва присъствието му на корта.

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 10 яну 2007, 22:05

Айде, разкритията продължават: :D
... След това се върнах в залата за пресконференцията на Сафин. Имаше много малко журналисти, така че пак успях да задам въпрос. Интересуваше ме само историята между него и Роджър, така че го питах какво е усещането за играе пак срещу него след онзи феноменален мач през 2005. Той отново се усмихна по маратски и през цялото време докато ми отговаряше се смееше. Не се усмихваше така на нито един от другите въпроси. Чудя се дали темата за Роджър го накара да реагира така или пък това, че една млада дама му задава въпроси ... хахаха Един от моите приятели ми каза, че след този турнир вече ще съм фенка на Сафин ... хаха. Но просто обожавам уникалната му усмивка, а и той е толкова чаровен.

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 10 яну 2007, 23:33

Първо Фед, сега и феновете му.... :roll: :D :D :D Опасен е нашия Маратик, ей! :lol: Изображение
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 10 яну 2007, 23:38

Изображение

Той няма да спезе и да ти спечели мача....като пропиля първия сет ще се мъчиш 3 сета в тази жега! :roll:

Изображение

Знам, Марат, знам.....следващия път ще стане! :wink:
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 10 яну 2007, 23:44

Изображение

Тук думите са излишни! Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 11 яну 2007, 02:03

Алексито отново се е погрижила за нас! :D Хайлайтс от мача с Налби:

http://www.youtube.com/watch?v=urb1gE2d7YQ
Don't play games with a girl that can play better...

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 11 яну 2007, 18:17

Тази загуба не бива да ни притеснява. Хубавото е, че Марат ще поставен на АО и няма да играе веднага със силен противник. Определено съм оптимист.

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 11 яну 2007, 18:51

Най-сетне да се добера да изкажа мнение за мача. :wink:

Хареса ми. Въпреки загубата, Марат навлиза във форма. Изображение Изображение Изображение Още е далеч от 2005, но бавно и сигурно вървим натам. Изображение Темпото беше лежерно, вятърът силен. Роджи игра на доста по-високо ниво в сравнение мача срещу Мр Хингис. Направи някои подаръци, но Марат беше доста по-дашен в това отношение Изображение , както си личи от резилтата! Имаше някои уникални разигравания, който е пропуснал мача има за какво да съжалява. Изображение
Don't play games with a girl that can play better...

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 11 яну 2007, 18:57

Ако се срещнат на АО, Фед може да си помисли, че ще му е по-лесно след тази победа и това може да е големият шанс на Марат. Поне да се надяваме, че ще бъде така. :wink: :P

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 11 яну 2007, 18:57

Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Don't play games with a girl that can play better...


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта

cron