Марат Сафин

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 яну 2007, 18:59

Ако дотогава не си пристанат и не забягнат нейде! :D

Ух, на последната снимка Роджър е като илюстрация към фентъзи. :D
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 11 яну 2007, 19:03

Еми да, Марат яхнал мотора с Фед отзад :oops: а кака Мирка си е сложила син буркан и ги преследва. :lol:

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Мнениеот distilk » 11 яну 2007, 19:05

maryan unfaitful :D
Пазят се вече-няма милване по лицето и дъвчене на ушите :D Минали са само на погледи и многозначителни усмивки

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 11 яну 2007, 19:07

Нали я видяхте Мирка в трибуните колко страшно гледаше! :lol: :lol: :lol: Взела им е страха. :oops:
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 яну 2007, 19:08

distilk написа:maryan unfaitful :D
Пазят се вече-няма милване по лицето и дъвчене на ушите :D Минали са само на погледи и многозначителни усмивки


Това е страшното. Ако не криеха нещо, щяха да се държат свободно. :D
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 яну 2007, 19:54

Как съм го пропуснала? :shock:
Цитат:
"Сафин победи Налбандян. На тенис, не на покер." Изображение
Изображение

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 12 яну 2007, 00:42

Изображение
Изображение
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 12 яну 2007, 00:49

Изображение
Изображение
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 12 яну 2007, 12:10

Жребия можеше да бъде по-добър, но можеше да бъде и далеч по-зле. Явно ще го караме мач за мач. Съперниците в първите два кръга са поносими. Ние обаче си знаем урока и ни е пределно ясно че това не е никаква гаранция. :wink: Аз се надявам все пак да видим Марат - Анди в 3тия кръг. Мотивацията на Марат ще е на ниво, ще е понатрупал самочувствие първите два кръга...и кой знае? 8)

Фед има лесен жребии, пулофинала му е сигурен. Рафа не е извадил този късмет! А какво да кажем за горкия Желя, който първи кръг играе с Гонзо? :evil:
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Мнениеот distilk » 12 яну 2007, 15:26

В първия кръг-Benjamin Becker GER. Оня същият, дето постави точката в кариерата на Агаси. От онези, дето един път в годината правят големи мачове, ама се надявам тази година денят да не е през януари :wink:

Потребителски аватар
safin_fan
Мнения: 195
Регистриран на: 18 апр 2006, 11:35
Местоположение: Хасково

Мнениеот safin_fan » 12 яну 2007, 15:47

Аз се притеснявам за трети кръг,където най-вероятен съперник ще бъде Родик :roll: Но нека първо достигне до там! :wink:
http://msafin.16.forumer.com/

Потребителски аватар
Lolo`
Мнения: 71
Регистриран на: 19 ное 2006, 19:57

Мнениеот Lolo` » 12 яну 2007, 16:42

Айде стига бее...Родик Изображение до кога няма да му върви при жребиите???
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 12 яну 2007, 17:37

Доста труден жребий според мен. :roll: Парадорн не е за подценяване, а и този Бекер малко ме притеснява. Пък и патицата Родик не е от най-приятните съперници. Всичко си зависи от Марат - ако играе своята игра и се движи добре по корта има шансове да стигне далеч. :wink:

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 12 яну 2007, 18:44

Хич не е лесен.....Марат си е карък в това отношение. Практиката обаче показва че при него това не е от решаващо значение! 8) :wink:
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 13 яну 2007, 00:48

Интервюто на Марат след мача с Роджелио. Благодаря на Боби, който преведе половината! Изображение

В. Днес беше малко ветровито, Марат. Беше ли това добър тест за сервиса?

М.С. Може да се каже. Беше ми доста трудно да сервирам и затова изпуснах много първи сервизи. Беше ми трудничко да се надигравам с него от основната линия.

В. Разговаряхме с Роджър и той каза, че сте подобрили играта си в нападение. Мислите ли, че играете по-добре, в сравнение с 2005 година?

М.С. Да. Вярно, отне ми доста време, за да стигна там, където съм сега, но мисля, чепрез миналата година стъпка по стъпка подобрих играта си в известна степен. Беше ми доста трудно на Уимбълдън, с контузията ми в коляното, но наистина съм доволен от начина, по който играта ми се подобри. Мога да играя сервис-воле, мога да играя разнообразно, а това много помага.

В. Винаги е интересно, когато се изправяте един срещу друг с Роджър. Вашите мачове винаги са интересни за гледане отстрани. Въпреки че той е много силен противник, обичате ли да играете срещу него?

М.С. Да, наистина ми харесва. Това е голямо предизвикателство за мен, съвсем различно е като стил на игра, в сравнение с другите играчи, огромно предизвикателство. Харесва ми да играя срещу него, въпреки че не съм го побеждавал много пъти, в няколко случая бях доста близо. В следващите няколко години, в които играя тук, би било прекрасно да му се поопъна, да се възползвам от това, че играем от доста дълго време и да го бия няколко пъти.

В. Вие винаги сте били способни да го победите, но смятате ли, че психологически е добре за вас когато знаете, че някои играчи излизат срещу него с мисълта, че ще им бъде доста трудно, докато вие изглежда...

М.С. Не, въпреки че той е труден за побеждаване, аз обичам да играя срещу него. Просто малко трябва да свикнеш с ритъма му и да играеш, да се бориш още и още. И мисля, че винаги когато имам възможност - го затруднявам, и не му е съвсем лесно да ме побеждава. Ше се опитам повече да не се пречупвам сам, да се пазя от контузии, защото е трудно да вървиш с неговото темпо, когато се връщаш след контузия.

В. Предпочитате ли сезонът да е по-кратък или в сегашния му вид ви устройва?

М.С. Така, както е сега е добре. Но предполагам, че ще играя по-малко, отколкото през миналата година. Нямам избор и трябва да продължа, но предполагам, че ще си взема малко почивка, може би няколко седмици през лятото.

В. Какво правихте миналото лято?

М.С. Ами, взех си една седмица почивка и после отидох в Испания да потренирам.

В. Имаш ли някакви конкретни цели за предстоящия сезон?

М.С. Позицията ми се промени, надявам се да се запазя здрав. Бях контузен 2 от предишните 4 години. Трудно ми е всеки път да започвам от нулата: възтановяване, възвръщане на позиции, на оптимална форма. След такава контузия на крака, каквато имах аз, е много трудно да се движиш със същата скорост, без да имаш едно на ум. Играх добре през последните 4 месеца. Надявам се да продължа по същия начин. Това ще е от голямо значение за 2008, защото ще съм играл постоянно година и половина.

В. Преди малко казахте, че се опитвате да се наранявате повече. Може ли да сте по-конкретен?

М.С. Имам в предвид да не се контузя.

В. Дано.

М.С. Надявам се, защото никога не знаеш. Затова казах, че ще играя на по-малко турнири този сезон. Ще се концентрирам на по-големите. От една година пътувам с доктор, който ме наблюдава.

В. Чустваш ли че играта ти е на необходимото ниво, за да атакуваш титлата на АО, или мислиш че ще ти трябва малко повече време?

М. С. Не мога да променя играта си в следващите четири дни. Сега съм на това ниво и съм доста доволен. Днес изиграх хубав мач. За мен е голямо постижение това, че съм тук сега. Водех с брейк във втория сет и бях близко да спечелването му. Ако успея да се състезавам на това ниво с Федерер, значи съм в добра форма. Много е важно да ти се падне добър жребий в първите няколко кръга. Тогава добиваш увереност и можеш да продължиш с добро представяне и във втората седмица.

В. Това психическо срутване ми беше във втория сет?

М. С. Не. Вятърът се усили и пропуснах възможноста. Първия ми сервис не влизаше. Той направи добри отигравания, аз пропуснах един удар от бекхенд, и това беше. Възможноста си отиде. Няма нищо страшно. Вече не се плаша от нищо. Ако продължа в същия дух и се срещнем някъде по пътя на титлата на АО, мисля че ще бъде доста заплетен мач. Изображение Ще го чакаме с нетърпение, Маратик!
Don't play games with a girl that can play better...


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron