WTA

Коя от тенисистките е най-красива:

Ана Иванович
33
38%
Даниела Хантухова
3
3%
Елизе Корне
3
3%
Мария Кириленко
14
16%
Мария Шарапова
23
27%
Мартина Хигинс
1
1%
Никол Вайдишова
3
3%
друга ...
6
7%
 
Общо гласове: 86

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 07 ное 2006, 08:50

Е, айде сега, чак четири. Представи си ако и Ким беше минала през същия магазин, щяха да са с десет отгоре. :lol: :oops:
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 07 ное 2006, 09:57

Дементиева се оплака от манекените подавачи в Мадрид

Рускинята Елена Дементиева призова младите мъже, които са ангажирани като подавачи на топките на тенис турнира в Мадрид тази седмица, да не се заглеждат в състезателките и да не се разсейват.

"Имахме тренировка и според мен подавачите не разбираха какво става на корта, защото твърде много се заглеждаха по нас. Ще видим как ще е на мачове, но според мен те се разсейват твърде много и не си вършат работата. Те едва ли разбират в какво участват и трябва да бъдат много внимателни какво вършат на корта.

Играчите са невероятно концентрирани и понякога се вбесяват именно на подавачите на топки", предупреди Дементиева. Организаторите на финалния за сезона турнир решиха да използват млади модни модели за подавачи на топките, тъй като на мъжкия турнир в Мадрид бяха ангажирани манекенки.

Белгийката Ким Клайстерс, която спечели надпреварат през 2002 и 2003 година, разкри, че мъжете манекени са сред основните теми на разговор на тенисистките.

"Говорих с Мария Шарапова в таксито и тя каза, че според нея подавачите на топки изглеждат добре. На мен идеята ми харесва, но е малко странно. Стига да си вършат работата, проблеми няма да има", смята Клайстерс.

Белгийката Жюстин Енен-Арден, която е сред фаворитите за спечелването на турнира, се пошегува, че съпругът й я е предупредил да внимава как се държи по време на мачовете. "Приятно е с толкова красиви мъже край теб, но съм омъжена, така че мога само да гледам", засмя се Енен-Арден.
Изображение

Потребителски аватар
wimbly
Мнения: 1029
Регистриран на: 04 май 2006, 00:55

Мнениеот wimbly » 07 ное 2006, 10:20

Neo написа:
Дементиева се оплака от манекените подавачи в Мадрид

"Говорих с Мария Шарапова в таксито и тя каза, че според нея подавачите на топки изглеждат добре.


Естествено, че Шарапова така ще каже - нали тя ги избра :wink:


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 07 ное 2006, 20:26

Леле Амелито изглеждаше като детенце в сравнение с Надето. :shock: В Мадрид трябва да се замислят за нивото на лайнсмените, направо е безобразие. Безобразията продължават и след мъжкия турнир. :x :x :x Успех на Лена след малко! :D :D :D
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 07 ное 2006, 20:56

Дано Елена да бие, а мача който чакам с интерес тази вечер е този между Жустин и Мартина. :D

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 07 ное 2006, 21:01

По-слабите винаги се нуждаят от такава подкрепа :D


Мария е в чудесна форма и е много мотивирана да завърши като номер едно. \:D/


Go, Masha :D

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 07 ное 2006, 21:22

А ти ЩО я подкрепяш Мария, а? :roll:

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 07 ное 2006, 22:50

Лена е страхотен борец, но с тоя начален удар просто няма шанс. :cry: :cry: :cry: Успех на Мартина след малко. 8)
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 07 ное 2006, 22:50

MooNChilD написа:А ти ЩО я подкрепяш Мария, а? :roll:



Що за въпрос?! Най-общо казано, защото знае какво иска и как да го постигне. Притежава много качества, които не е нужно да изброявам сега! Те са видими с просто око. За разлика от някоя на която всичко около нея и е виновно. Първо виковете на съперничката, после подавачите и съдиите. Eдинственото, което прави е да хленчи и да се оплаква. Но така е, много от рускините завиждат на Шарапова!


Давай, Мартина :D

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 07 ное 2006, 23:01

Виковете на Маша са доста смущаващи, поставете се на мястото на съперничките й. :? Лена е голям борец, и го е доказвала многократно. :wink: Честно казано, аз не мога да възприема Шарапова като жена. (това си е мое мнение :!:) :shock: Хубавата и външност не може да компенсира това изцяло мъжко излъчване. Злобата направо струи от нея, в ударите и дрижението й няма нищо женствено. Не смятам че рускините й завиждат. Не я приемат за една от тях, защото тя не дава пет пари за родината си, дори не говори руски. На турнира в Москва се отказа поради контузия :roll: от която се възтанови изненадващо бързо. Нямаше как да изпусне премията за участие в престижен турнир като този в Москва. А знаем кое играе водеща роля при нея. За това колкото и добре да играе, никога няма да й симпатизирам. :D
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 07 ное 2006, 23:11

kuniochi написа:Виковете на Маша са доста смущаващи, поставете се на мястото на съперничките й. :? Лена е голям борец, и го е доказвала многократно. :wink: Честно казано, аз не мога да възприема Шарапова като жена. (това си е мое мнение :!:) :shock: Хубавата и външност не може да компенсира това изцяло мъжко излъчване. Злобата направо струи от нея, в ударите и дрижението й няма нищо женствено. Не смятам че рускините й завиждат. Не я приемат за една от тях, защото тя не дава пет пари за родината си, дори не говори руски. На турнира в Москва се отказа поради контузия :roll: от която се възтанови изненадващо бързо. Нямаше как да изпусне премията за участие в престижен турнир като този в Москва. А знаем кое играе водеща роля при нея. За това колкото и добре да играе, никога няма да й симпатизирам. :D

По-точно не мога да го кажа. :D
С единствената разлика, че даже и като външност не ми харесва. Е, естествено на фона на Моресмо, Надя Петрова, Кузнецова и т.н. изглежда невероятно. Но съотношението торс - крака определено не е от най-перфектните, а и в лице една Цвети Пиронкова например е много по-красива. :P Лично мнение, не искам никой да се обижда.
Изображение

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 07 ное 2006, 23:17

Вени, Шарапова говори руски! През 2007 година ще участва в отбора на Русия за Фед Къп. Така, че мисля е малко пресилено да казваш, че не дава и пет пари за родината си.
Колкото до злобата, хубаво е да се прави разлика между спортната злоба и злоба. По-добре ли е да се хили като Хингис за най-дребни неща?!
Движението и е напълно нормално за човек висок 1.88, а ударите на Дементиева днес определено бяха по-силни от тези на Маша.
А колкото до зависта, то е ясно. И е по-красива, и е по-добра :D

п.п. Къде я видя тази борбеност?! В нестабилната й психика или в 3 сетовите мачове с тенисистки извън топ 100 :twisted:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 07 ное 2006, 23:40

Neo написа:По-точно не мога да го кажа. :D
С единствената разлика, че даже и като външност не ми харесва. Е, естествено на фона на Моресмо, Надя Петрова, Кузнецова и т.н. изглежда невероятно. Но съотношението торс - крака определено не е от най-перфектните, а и в лице една Цвети Пиронкова например е много по-красива. :P Лично мнение, не искам никой да се обижда.


Абсолютно. Това мнение изчерпва темата, няма какво повече да добавя. Цвети Пиронкова не е някаква супер красавица, но е много по-женствена и нежна от Шарапов(а). :)

П.П. Ваня, от мнението ти лъха лошо прикрита пристрастност. :wink: Ясно е, че за двуметров мъж 188-сантиметрова жена може и да изглежда секси... ама колко мъже са такива... :roll: Тези, които въздишат по неявсъщност въздишат по телевизионния й образ... ако я видят на живо надали ще са толкова впечатлени. :wink:

А да и още нещо. Това, че Кишишев играе с фланелката на националния отбор на България гаранция ли е, че му пука за родината му. :wink:

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 08 ное 2006, 00:06

vviva написа:Вени, Шарапова говори руски! През 2007 година ще участва в отбора на Русия за Фед Къп. Така, че мисля е малко пресилено да казваш, че не дава и пет пари за родината си.
Колкото до злобата, хубаво е да се прави разлика между спортната злоба и злоба. По-добре ли е да се хили като Хингис за най-дребни неща?!


Има разлика в това да обявиш че ще отидеш и в това да отидеш. :roll: Не следя много от близко фед къп, но четох някакво интервю на Тарпи, който казваше че на нея не могат да разчитат, защото често се е отказвала в последния момент. Това, което казвам за Русия са думи на самата Мария, която много пъти е казвала че чувства Америка като своя родина. Така го чустват и хората в отбора, имало е коментари на Миша и Дима че ги подминавала без въобще да ги погледне. :oops: За злобата не съм съвсем сигурна дали е само спортна, но с баща като Юри я оправдавам напълно! Мартина се държи приятелски, и определено е симпатична. В нея между другото има страшно много спортна злоба. :D
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 08 ное 2006, 00:15

Вени, Шарапова винаги е казвала, че е рускиня и е горда от този факт. Аз лично не съм чела интервю в което да е твърдяла, че чувства Америка като своя родина :roll:
Какво пък му е на Юри? Това, че е малко по-избухлив и емоционален не мисля, че е толкова лошо. Пък сега е доста по-сдържан от преди :wink:
Поведението на Хингис определено дразни, защото усмивката и е много иронична.

А, и за Боби - Всеки има право да няма вкус :P


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 81 госта

cron