Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ 3

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 07 окт 2006, 16:06

Надал и Макенроу са големите звезди в Стокхолм

/Жребият още не е изтеглен!/

Турнирът в Стокхолм тази година ще бъде много силен. В схемата на сингъл участват тенисистите от топ 20 Рафаел Надал, Джеймс Блейк, Томас Бердих, Давид Ферер и Ярко Ниеминен, които са считани за основни фаворити. В турнира по двойки цялото внимание е насочено към Джон Макенроу.
Надал ще участва за първи път в Стокхолм. 20-годишният испанец е много популярен в Швеция и се очаква публиката да го подкрепя силно. Защитаващият титлата си от миналата година Джеймс Блейк също се радва на обичта на феновете. Американецът води с 2:0 победи срещу Надал и играта му много подхожда на твърдите кортове в залата Роял Тенис Хол. Блейк е в страхотна форма и спечели четвъртата си титла за годината в Банкок.
Томас Бердих също има 2 победи срещу Надал. Младият чех наскоро загуби финала в Мумбай от Дмитрий Турсунов. Заедно с Бердих ще участват и други тенисисти от топ 20 - Ферер и Ниеминен.
Шведите също са опасни у дома - Томас Йохансон, Йонас Бьоркман и Робин Сьодерлинг. Йохансон е последният швед, печелил турнира, след като отстрани на финала Андре Агаси през 2004год.
В турнира по двойки Джон Макенроу прави сензационно завръщане. Американската тенис икона ще играе тандем с Йонас Бьоркман. По-рано през годината опитното дуо спечели титлата в Сан Хосе. Ако Бьоркман/Макенроу спечелят титлата и в Стокхолм, Големият Мак ще стане най-възрастният тенисист, печелил титла в Опън ерата! :P

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 07 окт 2006, 16:17

Ха,да му се не надяваш на големия Джон!Винаги съм го харесвала и му пожелавам успех! :lol:
За другата компания какво да кажа?!Ще има емоции!
Не разбирам защо Евроспорт2 ни дава посредствен женски тенис,а ще пропусне Стокхолм! :twisted:

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 07 окт 2006, 16:36

Ето едно клипче и от мен, което бях пропуснала!
:P
http://www.youtube.com/watch?v=2Ij7rs6fJus&NR

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 07 окт 2006, 16:44

Не искам да ни изчезнат старите теми!! :twisted: Винаги човек може да си ги отвори и да си гледа нещо такова като тези клипове!! :lol:

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 07 окт 2006, 16:52

Благодаря ви Cveti и vviva.Ами ще провяря за още снимки,но засега са тези! :wink:

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 07 окт 2006, 17:28

Изображение

:wink:

Изображение
:twisted:

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 07 окт 2006, 18:12

Благодаря за инфото, Вива!
Слойтер съм го гледала само веднъж - на трева срещу Анчич. Добра игра показа тогава.

Хайде да мачкаме Блейк на финала!!! :twisted:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 07 окт 2006, 18:28

Какви са началните часове на мачовете?Или още е рано и не се знае.Къде да търся лайвскора?

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 07 окт 2006, 18:41

Часа на мача предполагам утре, ще е ясен. :lol:

Лайвскора тук :
http://www.stockholmopen.se/t2.asp?p=350230

Изображение Изображение Изображение

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 07 окт 2006, 18:50

Мерси vviva!

Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 07 окт 2006, 19:40

Ох, че хубаво, ох, че хубаво, ох, че хубавоооооо! :roll:

От клиповете на Вива най-много ми хареса първият, макар че и в другите имаше какво да се види.
В този, дето Цвети го е дала, имаше някои кадри, на които не "сексисирах", ама - въпрос на вкус.

Снимките са чудесни, инфото сочи добър жребий (пу-пу-пу), а въпросът за темата е принципно ясен - и без туй вече я свършваме, нека оставим нещата да си текат естествено. И аз съм "за" Вива да я отвори. :!: :!: :!:

И не знам защо Нео още се заяжда с нас, след като напоследък виси все в нашата тема, а Фед страда ли страда... :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 07 окт 2006, 20:38

НАДАЛ И МОЯ - "ИСТИНСКИ МОТИВИРАНИ" ДА ИГРАЯТ В МАДРИД

Палма, 3 октомври
Тенисистите от Майорка Рафаел Надал, втори в света, и Карлос Моя (32), днес си признаха, че винаги са мотивирани да играят в Мастърс сериите в Мадрид и се надяват да се представят добре и да спечелят важни точки в края на сезона.

Надал и Моя присъстваха на презентацията на майорканските манекенко-подавачки на топки, които ще работят на турнира.

Запитан за "дуела" му с Роджър Федерер, Надал напомни на хората, че Федерер е "нумеро уно" и че ако играе в Мадрид, той ще бъде фаворитът, както винаги.

На въпроса за възможността Федерер да не играе в отбора на Швейцария за ДК другия февруари, Надал заяви: "Да можеше да не играе! Това ще бъде идеално предимство за нас и ние ще сме идиоти, ако не се възползваме."

Моя пък си призна, че е имал много непостоянен сезон, както и че е оптимист "да завърша сезона добре, участвайки в 2 добри турнира", един от които, разбира се, е в Мадрид, където той има покана за специално участие.

Да си призная, когато Цвети ми обясни какво е уайдкард, аз много се вдъхнових, но като гледам съкращението WC в жребия, ме хваща :lol:
Изображение

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 07 окт 2006, 20:45

Мери за пореден път ти благодаря! :D

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 07 окт 2006, 20:45

Ех, Мери!!! Въображението ти работи на max! Какви асоциации правиш само... :oops:

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 07 окт 2006, 20:54

Момичета май е време да започваме да се сбогуваме с тази тема и да кажем Добре дошла на новата скоро ще станат 100 стр! :wink:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 96 госта