РОДЖЪР ФЕДЕРЕР

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 09 юни 2007, 22:09

Утре ще ти кажа. :lol:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 09 юни 2007, 22:24

maryan unfaitful написа:А, фенове си имате, спор няма. Особено днес си пролича. :lol:


Не просто фенове. Поклонници. :lol: :oops:

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 10 юни 2007, 14:41

За подгряване (или по-скоро успокояване)

http://www.youtube.com/watch?v=rjtnXJ88rJs&mode=related&search=
http://www.youtube.com/watch?v=tLqcNv7kkpI
http://www.roger.federer.youaremighty.com/

УСПЕХ!!!!!!!!!!!
Изображение

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 10 юни 2007, 15:44

АЙДЕ РОЖЕ,МАЧКАЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙЙ 8)
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 10 юни 2007, 15:46

Мачка, мачка.... :wink:

Потребителски аватар
otto
FRG President
Мнения: 26567
Регистриран на: 18 мар 2005, 17:21
Местоположение: СУПЕРШАМПИОН х 3
Контакти:

Мнениеот otto » 10 юни 2007, 19:11

ПАК НА ''КУЦИЯ КОН'' ЗАЛОЖИХ :?
Изображение
сертифицираният идиот на България :> http://www.youtube.com/watch?v=B6ff1ashF_4 // http://vbox7.com/play:5c5a6ccd

Потребителски аватар
лоретка
Мнения: 845
Регистриран на: 07 мар 2006, 16:44
Местоположение: София

Мнениеот лоретка » 10 юни 2007, 19:12

Lunar Wayfarer написа:Мачка, мачка.... :wink:


По-скоро мачка с погачка!!! :lol: :lol: :lol:
сори, с поднос за погачка!

PS Това е лично, но не срещу Фед & Neo :wink:
Последна промяна от лоретка на 10 юни 2007, 19:22, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
valka
Мнения: 1204
Регистриран на: 10 ное 2006, 16:03

Мнениеот valka » 10 юни 2007, 19:16

яд ме е за Фед,но какво да се прави :roll: и на двата финала загубиха моите фаворити :?

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 10 юни 2007, 19:18

otto написа:ПАК НА ''КУЦИЯ КОН'' ЗАЛОЖИХ :?

Абе, Отто, и вчера, и днес нещо не ти върви :lol: От др може и да разбираш, ама от тенис не особено. :lol:


Нека Нео си каже мнението, но този път Рафа надигра Фед, в началото нашият почна плахо, но след 5 ли кой там гейм взе преднината, макар Фед да реализираше такива точки, които са обичайни за Рафа, т.е. да вземаше мн от дългите разигравания, в крайна сметка нашето игра по-добре май.
Изображение

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 10 юни 2007, 19:30

Рафа успя да надиграе Роджър, след като е спечелил мача, спор няма. Но първия сет според мен Роджър го загуби от самия себе си, не може да имаш толкова много възможности и да бъркаш точно най-важните точки, все едно, че за първи път играеш финал. Като цяло и нивото на мача не ми хареса кой знае колко, може би имах прекалено големи очаквания, но ми се искаше да гледам мач с по-малко грешки. Моят човек естествено има доста по-голям принос за това. :wink: Последния сет ми се струва, че Роджър играеше прекалено апатично, нямаше ясна стратегия, бъркаше много от ретур, не се настройваше за някои удари и съответно забиваше не толкова трудни топки в мрежата.
Е, разбира се със същата тази объркана игра щеше да е спечелил срещу всеки друг. :wink:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 10 юни 2007, 19:54

Нео, ти си изпълни обещанието за което ти благодарим.Ако беше спечелил Фед ние щяхме да изпълним нашето. Фед е голям тенисист,но Рафа е човекът ,който владее клея.Това е !
Жалко,че Фед няма да успее да направи ГШ,но той си е №1 и има още време пред себе си.

Потребителски аватар
Neo
Мнения: 3590
Регистриран на: 28 авг 2006, 16:26

Мнениеот Neo » 10 юни 2007, 20:12

Не виждам нищо по-нормално от това да поздравиш победителя (независимо дали го харесваш или не), ако не уважаваш противниците си няма как да уважаваш самия себе си и собствените си успехи срещу тях. А и да се отбележи, днес за първи път от всичките им директни мачове Рафа не ме подразни с абсолютно нищо, чак се притесних, че ми има нещо. :lol:

Изображение
Изображение
Беше ужасно тъжен накрая, тук все едно ще се разплаче всеки момент. :(
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 10 юни 2007, 20:27

Как няма да е тъжен, пропусна голяма възможност. Но каквито и да ги приказват журналистите, не смятам, че като я е пропуснал сега, няма да има друга.

И на мен мачът не ми хареса - много беше муден, тежък, приличаше по-скоро на война на нерви и то май така си беше.

Колкото до поздравленията, това всеки си го решава, неприятното е, че ако Рафа беше загубил, онези, дето скачаха, викаха и цапаха по темите, щяха да ни скъсат от подигравки - нещо, което за мен изглежда винаги ще си остане необяснимо. Освен ако не е свързано с определени личностни качества.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 10 юни 2007, 20:36

Ебати позора, как може най-добрият да загуби от вечновтория :? :?

п.п. Мери, сега вече ще ми кажеш ли това което не пожела вчера :?: Ето оказа се права май :?

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 10 юни 2007, 20:42

Не знам доколко моето мнение ще бъде прието като безпристрастно и компетентно :oops: но Роджър може само да се гордее с представянето си днес. На моменти беше напълно равностоен на Рафа и дори във втория сет успя да наложи волята си. В третия и четвъртия сет обаче Надал вдигна още повече нивото на играта си, усили и качеството на сервиза и се видя, че Роджър няма отговор. Би могъл да има, но ако бе безгрешен, а той все пак е човек, не робот.

В интерес на истината Федерер имаше шанс да вкара мача в пети сет, но пропусна възможност за пробив в началото на четвъртия сет, след което доста леко сдаде гейма, в който сервираше. Направи според мен нетипично много грешки от форхенд, но аз имам обяснение за това, не знам дали Нео ще се съгласи - всеки, който играе срещу Надал, дори и Федерер, се вижда принуден да влага максимална сила във форхенда, дори когата не е нужно, защото знае, че ако просто прати топката в полето на Рафа, прошка няма. Това е психическият натиск, който допълнително обременява противниците на Надал, поне това е мое лично наблюдение. Не знам, ако беше вкарал тези няколко форхенда, може би мачът би се развил и по друг начин, но особено в последния сет се видя, че Роджър просто няма шанс да пробие Надал.

Въпреки това Роджър показа страхотни неща, страхотни отигравания на мрежата, които в началото му носеха успех, но след това Рафаел бе във вихъра си и направи магически минаващи удари. Хубав мач, който показа, че за да може да спечели Роджър срещу Рафа, трябва да играе просто безгрешно, да му върви цял мач сервизът, а Рафа да не направи най-добрия мач в живота си. Такива са реалностите, правилно отчетени от Мери и погрешно от мен. :oops:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 68 госта

cron