ТЕНИС

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС

Мнениеот Vesela Taneva » 10 юни 2013, 10:09

Не ми се влиза в спор какъв мъж е марулята Цоньо.Увяхна точно тогава, когато не трябваше.Всичко направиха организаторите на РГ за него и жребият натаманиха като набутаха Джоко и Рафа в едната половина.На него оставиха Фед и Ферер.Хубаво, би Фед ,но пред "мишката" Ферер направо ...се спаружи.Цяла Франция чакаше да стигне финал.Още по-зле ,че падна от някаква .."мишка"!Френсетата си имат психика на .....не ми идва на ум подходящо сравнение.Малко злобничко от моя страна ,но ми се искаше Цоньо да стигне финала и там да го размаже Рафа както подобава.Фино отмъщение за всички простотии на френското ТВ , на журналята и на публиката.
пп Спирам ,щото знам ,че Цонга ти е тръпка и все разправяш кого и къде "обърнал",но точно когато не трябваше се изложи! :qipbl:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС

Мнениеот Delija » 10 юни 2013, 10:22

Не ми е никаква тръпка Цонга, безразличен ми е. Също както и Дел Потро. Това, че оценявам, че не е страхлива мишка като Ферер, не значи, че му симпатизирам.

А жребият не знам как е бил натаманен за Цонга, та да срещне Федерер още на 1/4-финал, но Мишлер бая добре намаза от жребия, доста по-добре от Цонга. :D

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС

Мнениеот Vesela Taneva » 10 юни 2013, 10:38

Знам,в твоето сърце е само и завинаги Джоко ! :qipag:
За жребият имаше коментар как този път франсетата залагат на двама в двете половини: Цонга и Гаске.Колко е вярно де факто,не знам,а може би е просто анализ на шансовете на френските играчи на този РГ.С тази игра каква заплаха е вече Фед на клей?Никаква и вече напълно преодолим на тази настилка от много тенисисти.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС

Мнениеот Delija » 10 юни 2013, 12:15

Vesela Taneva написа:Знам,в твоето сърце е само и завинаги Джоко ! :qipag:


Е, преди малко Цонга ми бил тръпка, сега пък съм бил отдал завинаги сърцето си на Джоко. :qipag: :qipag:

Vesela Taneva написа:С тази игра каква заплаха е вече Фед на клей?Никаква и вече напълно преодолим на тази настилка от много тенисисти.


Федерер все още си е заплаха за всички други, извън Джокович и Надал.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС

Мнениеот Vesela Taneva » 10 юни 2013, 16:32

Delija написа:
Vesela Taneva написа:Знам,в твоето сърце е само и завинаги Джоко ! :qipag:


Е, преди малко Цонга ми бил тръпка, сега пък съм бил отдал завинаги сърцето си на Джоко. :qipag: :qipag:

Vesela Taneva написа:С тази игра каква заплаха е вече Фед на клей?Никаква и вече напълно преодолим на тази настилка от много тенисисти.


Федерер все още си е заплаха за всички други, извън Джокович и Надал.

За Бога ,нали сам призна ,че Цоньо не ти е на сърце,значи цялото е заето от сърбина! :D
Федерер вече не е заплаха за всички други извън Джокович и Надал!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС

Мнениеот Delija » 10 юни 2013, 17:41

Vesela Taneva написа:За Бога ,нали сам призна ,че Цоньо не ти е на сърце,значи цялото е заето от сърбина! :D


В моето сърце, освен за мен си, за други няма място. Не, че ми е малко сърцето, огромно е, но и любовта към себе си е огромна.
Другото са симпатии, но те не касаят сърдечната сфера.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ТЕНИС

Мнениеот blazev1992 » 10 юни 2013, 21:11

Vesela Taneva написа:Абсолютно съм сигурна ,че не си точно такъв за какъвто ни караш да те мислим! :D

Хубав мач се получи с Ферер.Последният обаче излиза на корта с нагласата ,че ще падне и нищо не може да промени чипа в главата му.Успя да направи прекрасни точки и да върне два пробива на Рафа.Трябваше да строят всички френски тенисисти, особено онази маруля Цоньо, за да гледат как се играе на клей.Дано някога го докарат донякъде на родния си РГ :D

Цонга може и да не е някакъв клей играч, но на миналия Ролан Гарос бе на крачка от победа с 3-1 над Джокович. А и Ферер се съмнявам, че и сет ще вземе. Ако финалист бе Цонга вчера, въобще нямаше да се учудя, ако вземе сет, та и два на Надал. Просто е доказал, че с големите играе като голям, докато Ферер може само да тича и да им гони топките.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС

Мнениеот Ich_Will_ » 10 юни 2013, 21:26

Мен също ме е яд на Цонга, но Ролан Гарос приключи. В заключение мога да кажа само едно - напълно очаквани победители.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ТЕНИС

Мнениеот Vesela Taneva » 11 юни 2013, 08:42

Delija написа:
Vesela Taneva написа:За Бога ,нали сам призна ,че Цоньо не ти е на сърце,значи цялото е заето от сърбина! :D


В моето сърце, освен за мен си, за други няма място. Не, че ми е малко сърцето, огромно е, но и любовта към себе си е огромна.
Другото са симпатии, но те не касаят сърдечната сфера.

Ама ,че лирично отклонение!
Май така беше онзи стих:"Сърцето ми е самотен ловец"Или "бегач" беше? :qipbn:
:D :D

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС

Мнениеот Ich_Will_ » 13 юни 2013, 18:17

http://www.tennis24.bg/g3h4i12j1l15965m12/%D0%93%D0%B0%D0%B5%D0%BB+%D0%9C%D0%BE%D0%BD%D1%84%D0%B8%D1%81+%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0+%D1%83%D1%87%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%B5+%D0%BD%D0%B0+%D0%A3%D0%B8%D0%BC%D0%B1%D1%8A%D0%BB%D0%B4%D1%8A%D0%BD.html

Тази история страшно много ми напомня на една друга. Май не е често явление тенисистите да се отказват от даден турнир поради лични причини. Щом е толкова сериозно мога да си представя какво е :( Дано греша и да не е това, което си мисля. Дано също и медиите не спекулират с това какво може да е то, че нещата вече наистина ще загрубеят. В момента още състезава ли се в Хале или се е отказал и от там?
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС

Мнениеот Delija » 13 юни 2013, 20:30

Ми утре би трябвало да играе 1/4-финал с Хаас. Не знам да се е отказал.

За каква причина пишат медиите, аз знам, че се отказа по лични причини от Уимбълдън, ама не разбрах какви.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС

Мнениеот Ich_Will_ » 13 юни 2013, 21:18

Щом би трябвало да играе утре, значи има вероятност да не е това, което си мисля. Иначе щеше да се откаже и от Хале според мен. А колкото до медиите - също както написа ти, отбелязаха лични причини. За съжаление има немалка вероятност да спекулират за евентуалната причина за неговия отказ, както беше в другия случай. Дано поне него го оставят на мира. Мен ми е много странно как така се отказва от Уимбълдън, но продължава да играе в Хале :roll:
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ТЕНИС

Мнениеот Delija » 13 юни 2013, 22:21

Ми може да има глисти и да не търпи отлагане, да му трябва операция след две седмици, просто тогава да има свободни дати.

Иначе в Нюрнберг голяма идилия - птички чуруликат, гъсеници лазят ... бахти селянията, все едно у Чукурово играят .... нЕма да се учудя и зад трибуните да пасат кози и овце.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ТЕНИС

Мнениеот Ich_Will_ » 14 юни 2013, 16:43

Бердих беше изхвърлен от Чилич :shock: А Федерер не е дал и секунда на Зверев да диша. То бива категорична победа, ама чак пък 2 геврека =D>
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ТЕНИС

Мнениеот blazev1992 » 16 юни 2013, 23:36

Някаква странна тенденция се наблюдава. Надал отсъства сумати време, връща се и засега преди финал не е отпадал. Мъри отсъства от турнир от Шлема, връща се....и още в първия си турнир ступа всички. Ще видим на Уимбълдън какво ще направи, но тия тенис контузии започват сериозно да ме съмняват. :D


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron