Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ

Мнениеот hakunecA » 03 юли 2005, 17:48

Голям фен съм на този. Супер играч. Може би единственият, който не може да рухне психически срещу току-що спечелилия Wimbledon Федерер. Млад, талантлив, супер мощно тяло, бърз и какво ли още не. Какво повече да се иска от един тенисист освен купите, които той вече започна да печели. Още един голям испанец! :D Сега остава да е фен на Реал Мадрид- как да е иначе като Зидан му връчи наградата на Роланд Гарос... Е, може да не ме привлича като Мимето , ама ми е най-симпатичният тенесист. Представям си двамата 18годишни ако се съберат каква двойка ще са :D

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 04 юли 2005, 15:35

Включвам се във фенклуба на секундата! Рафа е пич и играе с лявата ръка (като мен), което още повече го издига в очите ми.

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Мнениеот hakunecA » 04 юли 2005, 15:38

Ти играеш тенис или по принцип е като теб? Иначе страшно много го уважавам това момче. Виждам голям талант в него. Сега дълги години ще е на върха и ако съществува тоя форум (дано) още много време, по - нататък ще си говорим...

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 04 юли 2005, 15:45

hakunecA написа:Ти играеш тенис или по принцип е като теб? Иначе страшно много го уважавам това момче. Виждам голям талант в него. Сега дълги години ще е на върха и ако съществува тоя форум (дано) още много време, по - нататък ще си говорим...


С удоволствие ще си говорим за Рафа. Трудно някой ще го бие на Ролан Гарос. А иначе, да играя тенис, но много рядко за съжаление, иначе това е любимият ми спор за практикуване. Не знам, още от малък свикнах с лявата ръка (и футбол ритам с левия крак, сигурно затова съм левак и половина). :lol:

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Мнениеот hakunecA » 04 юли 2005, 15:58

Mike Bibby написа:С удоволствие ще си говорим за Рафа. Трудно някой ще го бие на Ролан Гарос. А иначе, да играя тенис, но много рядко за съжаление, иначе това е любимият ми спор за практикуване. Не знам, още от малък свикнах с лявата ръка (и футбол ритам с левия крак, сигурно затова съм левак и половина). :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: е недей така бе. Важното е на турнира на форумете да ги хващаш пък ако ще със третия крак :wink:

jermaine
Мнения: 220
Регистриран на: 19 мар 2005, 20:38
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Мнениеот jermaine » 09 юли 2005, 18:04

Амии,най- великият е Пиит Сампрас,а за Рафата,мии бива го,но само толкова,Роже Федерер мноо повече ме кефи

Потребителски аватар
hakunecA
Мнения: 769
Регистриран на: 31 мар 2005, 23:57
Местоположение: Santiago Bernabeu
Контакти:

Мнениеот hakunecA » 09 юли 2005, 20:57

А как са им директните сблъсъци а?

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 09 юли 2005, 21:24

jermaine написа:Амии,най- великият е Пиит Сампрас,а за Рафата,мии бива го,но само толкова,Роже Федерер мноо повече ме кефи


Федерер е жива класика, няма място за сравнение между двамата, както и между Федерер и който и да е в момента. Просто швейцарецът е наследник на Сампрас, а може би ще го надмине, нищо чудно да направи Голям шлем един ден. Но пък Рафа си е Рафа, много е печен.

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 09 юли 2005, 21:28

Федерер е просто терминатор. Много ме беше яд за Родик на финала. Но в Надал има доста хляб, определено ме кефи
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
BML
Мнения: 268
Регистриран на: 11 апр 2005, 15:37
Местоположение: София

Мнениеот BML » 15 юли 2005, 17:03

И двамата ме кефят (Федерер и Надал). Но в директните сблъсаци съм за Надал.
И Ришар Гаске също ме кефи, как играе.
Последна промяна от BML на 19 сеп 2005, 14:15, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
MARTO_CSKA
Мнения: 4
Регистриран на: 04 авг 2005, 10:46

Мнениеот MARTO_CSKA » 12 авг 2005, 13:06

wondertree написа:Федерер е просто боклук и половина. Много ме беше яд за Родик на финала. Но в Надал има доста хляб, определено ме кефи

И мен Много ме кефи Рафа.Голям талант е.Попринцип не играя тенис,но
гледам по телевизията.Най-много ме кефят Рафаел Надал,Анди Родик и Лейтън Хюит,но в директните сблъсъци съм за Рафа.В целия спорт най-много ме дразни Федерер.Голям нещастник е.Срещу който и да играе Федерер винаги съм против него.Искам да загуби и да бъде унижен
пред собствена публика от някой невероятно слаб тенисит,който за пръв път играе в професионалния Тенис.
RED OR DEAD
***

свалям мацки с тухла четворка у главата

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 12 авг 2005, 22:20

Е що такава злоба към Федерер. момчето е жива легенда вече, удоволствие е да го наблюдава човек. Супер техничен, супер красив тенис играе, освен това не се държи като животно на корта. Единственият му недостатък е, че не играе с лявата ръка. :twisted:

bezrodnik
Мнения: 1
Регистриран на: 01 сеп 2005, 23:10
Местоположение: Йотебори

Мнениеот bezrodnik » 02 сеп 2005, 22:07

MARTO_CSKA написа:
wondertree написа:Федерер е просто боклук и половина. Много ме беше яд за Родик на финала. Но в Надал има доста хляб, определено ме кефи

И мен Много ме кефи Рафа.Голям талант е.Попринцип не играя тенис,но
гледам по телевизията.Най-много ме кефят Рафаел Надал,Анди Родик и Лейтън Хюит,но в директните сблъсъци съм за Рафа.В целия спорт най-много ме дразни Федерер.Голям нещастник е.Срещу който и да играе Федерер винаги съм против него.Искам да загуби и да бъде унижен
пред собствена публика от някой невероятно слаб тенисит,който за пръв път играе в професионалния Тенис.


ти си ебаси смешника, честно :lol:
за твое сведение: Фед е най-добрият, а ти си най-големият лаик ;)

hakunecA, чичото на Надал е известният халф на Барса Мигел Анхел Надал, така че едва ли е мадридиста
Томето да се извини на "Шалом"!!

Потребителски аватар
wondertree
Модератор
Мнения: 3439
Регистриран на: 12 апр 2005, 16:49

Мнениеот wondertree » 03 сеп 2005, 00:43

Че Мигел Анхел Надал беше известен - известен беше, обаче не беше халф, а защитник.
НЕ ОБИЖДАЙТЕ ОСТАНАЛИТЕ ПОСЕТИТЕЛИ НА ФОРУМА!!!
Има правила, така че можеш да се запознаеш с тях.
ИзображениеИзображение

chelsea
Мнения: 10
Регистриран на: 30 мар 2005, 10:29
Местоположение: Stamford Bridge

Мнениеот chelsea » 24 сеп 2005, 21:15

Надал да духа супата (Федерер също) Само Сафин - това е най-големия талант в тениса!


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron