Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 11 авг 2006, 18:22

Ама това е само тенис! Аз ако така приемах загубите на моите любимци вече да съм в лудницата. :lol:
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Мнениеот ROO8 » 11 авг 2006, 18:24

maryan unfaitful написа:
kuniochi написа:Леле колко сте злобни? :shock: :shock: :shock: Бива ли така?


Бива, бива. Ама аз и без вчерашния мач пак щях да си викам за Гаске. Много ми хареса онова, което показа досега.

Гаске е един от най-талантливите млади играчи.След Марат,той ми е любимия от доста време...обожавам стила му на игра,поведението и тн

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 авг 2006, 18:26

Да, хубаво е, че се оформя цяло поколение 19-20 годишни добри играчи, които ще ни радват тепърва.
Изображение

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 11 авг 2006, 18:26

ROO8 написа:
maryan unfaitful написа:
kuniochi написа:Леле колко сте злобни? :shock: :shock: :shock: Бива ли така?


Бива, бива. Ама аз и без вчерашния мач пак щях да си викам за Гаске. Много ми хареса онова, което показа досега.

Гаске е един от най-талантливите млади играчи.След Марат,той ми е любимия от доста време...обожавам стила му на игра,поведението и тн


Съгласна съм. На мен ми беше все едно кой ще победи, тък като симпатизирам и на двамата.

офтопик: още си сломням мача между Ричи и Марат за купа Дейвис. Наслада за окото! 8)
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 11 авг 2006, 18:33

Aбе има едно момче от Чехия, май Томас Бердих се казва, да вземете да му пуснете един мейл да не ви бие любимеца!!! :lol:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
MaH4o
Мнения: 62
Регистриран на: 08 авг 2006, 22:31

Мнениеот MaH4o » 11 авг 2006, 18:35

Бай Иван написа:Aбе има едно момче от Чехия, май Томас Бердих се казва, да вземете да му пуснете един мейл да не ви бие любимеца!!! :lol:

ха-ха-ха :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 11 авг 2006, 18:40

Бай Иван написа:Aбе има едно момче от Чехия, май Томас Бердих се казва, да вземете да му пуснете един мейл да не ви бие любимеца!!! :lol:


Едва ли му е на Бердих до мейли точно сега! Мислеше си, че е хванал голямата риба, ама друго се оказа. Откритото самодоволство винаги се е наказвало...

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 авг 2006, 18:44

Бай Иван написа:Aбе има едно момче от Чехия, май Томас Бердих се казва, да вземете да му пуснете един мейл да не ви бие любимеца!!! :lol:


Моя мейл Рафа ще му го предаде директно следващия път! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 2818
Регистриран на: 01 сеп 2005, 14:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Мнениеот Бай Иван » 11 авг 2006, 18:45

Поживем, увидем!!! :lol:
Понякога не вярвам, че промяната е невъзможна.

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 11 авг 2006, 18:46

maryan unfaitful написа:
Бай Иван написа:Aбе има едно момче от Чехия, май Томас Бердих се казва, да вземете да му пуснете един мейл да не ви бие любимеца!!! :lol:


Моя мейл Рафа ще му го предаде директно следващия път! :lol:
Ахахах, браво, Mery. :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 11 авг 2006, 19:22

Радвам се на победата на Гаске :P Честно да ви кажа той беше първият ми любимец.Харесах го на Монте Карло 2005 когато като квалификант натупа яко Фед :wink: След това се появи Рафа и от тогава няма място за друг в сърцето ми :lol: :lol: Двамата играха прекрасен мач на тинейджърите в същия турнир. Тенис и половина!
Рафаелчици,ние сме отмъстени :lol:

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Мнениеот Cveti » 11 авг 2006, 19:24

Vesela Taneva написа:Рафаелчици,ние сме отмъстени :lol:

:P :P :P

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 авг 2006, 19:28

Сладко отмъщение. Ммм... :lol:

А сега, въпреки че недолюбвате Фед, си позволих да извадя цитат от едно от първите му интервюта в Торонто от линка, който Цвети пусна и за който пропуснах да й благодаря. Не се ядосвайте, не можах да се въздържа, след като коментаторите така сладко разказваха как Фед гони Рафа, за да си играйкат. :wink:

В: Смяташ ли, че съперничеството ти с Рафаел прекалено се коментира или е полезно за тениса при мъжете?
Р.Ф. Мисля, че заслужава цялото това внимание, защото през последната година и половина играем много добре. Е, аз от по-отдавна. Но той напредна много бързо след Откритото първенство на Франция през 2005 г. Успя да се наложи на клей, а след това за мен е явно, че подобри играта си на твърда настилка и трева. Вече няма толкова голяма разлика. Мачовете не свършват бързо.Той е толкова добър играч, че може спокойно да стигне до няколко поредни финала.
Тази година двамата играхме на много финали и мисля, че това е добре за спорта. Ние си поделихме последните Големи шлемове и Мастърс серии. Мисля, че именно факта да играем един до друг на поредицата от финали води до това изразяване на силите. Освен това той е номер 2 в света. Успя да ме бие повече пъти, отколкото аз него. А това не ми се беше случвало дълго време, откакто станах номер 1. Затова и вниманието към нашите мачове е толкова голямо. Както казах, смятам, че това е заслужено.
Изображение

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 11 авг 2006, 19:56

Много Благодаря на всички за инфото.Много се радвам,че Гаске отмъсти за Рафа! :lol: :lol: Сега да видим кой е най-добрия мач през сезона на Бердих. :wink:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 11 авг 2006, 21:02

Ей, някой чу ли (или знае ли) това, което казаха за участието на тенисисти в олимпийските игри, че хванах само последното изречение с точките, които се зачитат?
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта

cron