Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 01 юни 2006, 12:18

Според мен не зависимо дали Федерер е №1 Рафа има по-добра игра от Федерер.Не го казвам само защото съм му фенка.Просто това е мое мнение.Рафа е много скромен докато Федерер започва много да се надува от това,че е няколко години начело в ранклистата.Спомням си как на финала в Рим на награждаването как Федерер веднъж не се усмихна.

Потребителски аватар
лоретка
Мнения: 845
Регистриран на: 07 мар 2006, 16:44
Местоположение: София

Мнениеот лоретка » 01 юни 2006, 12:32

Ами може би защото нашето момче е още млад, оптимистично настроен и зареден с енергия, а и парите още не са го направили циник. Да се надяваме, че това изобщо няма да се случи, а ще си остане симпатичният и земен РАФА. :lol:

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 01 юни 2006, 13:05

Не знам, но според мен за сравнение в характерите на двамата не може да става и дума. Федерер е един сухар!
Злати как искаш да се усмихва, като губи?
А “СВРЪХЧОВЕКЪТ” (както го наричат коментаторите от евроспорт) не е свикнал да е губещ.
Дори след този финал, за който казваш, Роже имаше нахалството да каже в едно интервю, че той повече заслужавал да спечели(каква наглост?!!?!?!)
:shock: :shock:
А Рафа, какво прави във всички интервюта казва, че Федерер е номер едно, даже че е по-добър от него, дори сега в последното което прочетох казваше, че швейцарецът е чудесен човек извън корта. Няма база за сравнение между двамата.
Относно играта не мога да кажа, кой има по-добра такава.
Също не мога и да отреча, че Федерер е много добър на трева,
докато Рафа има още какво да усъвършенства(сервиса, волетата и завършващите удари).
Но все пак е на 19(вече почти на 20) и има какво да учи.
На нас ни остава да се радваме на успехите му и да стискаме палци да защити титлата си и после да се представи добре на Wimbledon!

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 01 юни 2006, 13:15

Вярно е,че Рафа не е добър на трева,но на клей е страхотен както и на твърда настилка(това го доказа миналата и през тази година).

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

RAFA is the best!!!

Мнениеот annysy » 01 юни 2006, 16:31

Един ден Рафа ще стане добър и на трева - просто трябва да вярваме повече в него - той има нужните качества според мен
И аз се надявам да се представи добре на Wimbledon и да върви напред
А между другото кога е обявен мачът му с Ким? По евроспорт мине не мине час говорят за Надал, но нищо не казват кога ще играе.
Иначе турнирът е интересен - станаха доста изненади някой от поставените отпаднаха изненадващо, но ме е яд че и нашето момиче си отива, Цветето е готина и ми се щеше да прескочи и този кръг
и тъй като си нямаме представител от Б-я два пъти повече стискам палци за РАФА!
VAMOS!

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Re: RAFA is the best!!!

Мнениеот vviva » 01 юни 2006, 16:45

annysy написа:Един ден Рафа ще стане добър и на трева - просто трябва да вярваме повече в него - той има нужните качества според мен
И аз се надявам да се представи добре на Wimbledon и да върви напред
А между другото кога е обявен мачът му с Ким? По евроспорт мине не мине час говорят за Надал, но нищо не казват кога ще играе.
Иначе турнирът е интересен - станаха доста изненади някой от поставените отпаднаха изненадващо, но ме е яд че и нашето момиче си отива, Цветето е готина и ми се щеше да прескочи и този кръг
и тъй като си нямаме представител от Б-я два пъти повече стискам палци за РАФА!
VAMOS!

Ами и аз чакам цял ден....но сега пък спряха мачовете(вали дъжд)
Най-вероятно след мача на Блейк и Алмагро, но няма да се изненадам ако двубоят на Рафа с Ким остане за утре :? :? :?
И коментаторите нищо не казват по въпроса :twisted: :twisted:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 01 юни 2006, 17:24

Е, най-после открих къде пише в колко часа започват мачовете. в eurosport.com пише, че Надал - Ким трябва да започне в 15:00ч /най-вероятно местно време/, но наистина с този дъжд работата се е омотала. Така че не ни остава нищо друго освен да чакаме...

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 01 юни 2006, 19:50

Мача на Рафа е отложен за утре.... :? :? :?

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 01 юни 2006, 20:15

Нямам търпение да дойде утре!!! :lol: :lol: :lol: VAMOS VAMOS VAMOS РАФАААААААА!!!!!! :D :D :D :D :D :D

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мачът започна!

Мнениеот annysy » 02 юни 2006, 12:52

Мачът на Рафа срещу Ким започна 2-1 гейма за Рафа, но и този Ким не се дава лесно да видим какво ще стане до края
Желая успех на нашето момче!

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 02 юни 2006, 13:19

Резултата е 6:2 първи сет в полза на Рафа.Късмет през целия мач. :lol: :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Мнениеот annysy » 02 юни 2006, 13:40

Просто Рафа влезна в ритъм и успя да се справи както винаги. Във втория сет минава като валяк в/у Ким.
VAMOS RAFAEL!!!

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 02 юни 2006, 13:49

annysy написа:Просто Рафа влезна в ритъм и успя да се справи както винаги. Във втория сет минава като валяк в/у Ким.
VAMOS RAFAEL!!!
Втория сет 6:1 отново за Рафа. :D :D :D Мача е ясен Надал е в трети кръг. :wink: :wink:

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 02 юни 2006, 14:35

Рафа спечели 6:2 6:1 6:4.Следващия,който ще си тръгне ще е Пол Анри Матьо. :P :P :P :P

Потребителски аватар
лоретка
Мнения: 845
Регистриран на: 07 мар 2006, 16:44
Местоположение: София

Мнениеот лоретка » 02 юни 2006, 14:44

Злати, ти си Злато! Благодаря за хубавото постче!
Браво на нашето момче, така трябва - да мачка, без да дава сет!


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron