Фенклуб РАФАЕЛ НАДАЛ

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

54

Мнениеот vviva » 29 май 2006, 20:36

Ето че и подобряването на рекорда на Гилермо Вилас от 53 поредни победи на клей вече е факт. Рафа беше безкомпромисен към Робин Содерлинг. Мача продължи малко над два часа и завърши с резултат 2:6 5:7 1:6. Моментните проблясъци на шведа не затрудниха вамосчето, който показа че е във форма с великолепните си сервизи, минаващи удари и волета.
И така…….пред погледа на Вилас, Рафаел Надал остави рекорда му в историята. А срещу статистиката за най-много поредни победи на клей, вече стой името на Рафа, който не е побеждаван от април миналата година на тези настилки.
VAMOS RAFA искаме повторение от миналата година Монте Карло, Барселона, Рим и Париж
ЧЕСТИТО :P

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 29 май 2006, 21:33

ЧЕСТИТА ПОБЕДА НА НАДАЛ И РЕКОРД НА ЧЕРВЕНО!!!ВСЕ НАПРЕД И НАГОРЕ!!! :P :P :P

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 29 май 2006, 21:39

Да се надяваме,че Рафа ще остане в добра форма до края на турнира и накрая на сезона. :roll: :roll: :roll: :roll:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

БРАВО РАФА!

Мнениеот annysy » 29 май 2006, 22:21

Браво на Рафа! Успя за пореден път!
VAMOS!

Потребителски аватар
лоретка
Мнения: 845
Регистриран на: 07 мар 2006, 16:44
Местоположение: София

Мнениеот лоретка » 30 май 2006, 08:16

Браво на момчето Изображение!
Всъщност не съм се и съмнявала :wink: ! Само някой ще каже ли още нещо за мача?

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 30 май 2006, 11:29

http://www.sportni.bg/?tid=40&oid=894739

Който си го може си го може. :wink:

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 30 май 2006, 11:49

лоретка написа:Браво на момчето Изображение!
Всъщност не съм се и съмнявала :wink: ! Само някой ще каже ли още нещо за мача?
Ами аз мога само да ти кажа,че мача не беше много успорван.През целия мач Рафа водеше играта макар че във втория сет щеше да се изложи. :wink: :wink: :wink: :wink:

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

Мнениеот vviva » 30 май 2006, 12:21

zlatibs написа:
лоретка написа:Браво на момчето Изображение!
Всъщност не съм се и съмнявала :wink: ! Само някой ще каже ли още нещо за мача?
Ами аз мога само да ти кажа,че мача не беше много успорван.През целия мач Рафа водеше играта макар че във втория сет щеше да се изложи. :wink: :wink: :wink: :wink:

E, напрежението си каза думата все пак... Пък и както коментатора каза всички тенисисти са много надъхани да спрат рекорда на Рафа и дават всичко от себе си, но........няма да стане така лесно си мисля аз :P :P :P :P

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 30 май 2006, 12:31

vviva написа:
zlatibs написа:
лоретка написа:Браво на момчето Изображение!
Всъщност не съм се и съмнявала :wink: ! Само някой ще каже ли още нещо за мача?
Ами аз мога само да ти кажа,че мача не беше много успорван.През целия мач Рафа водеше играта макар че във втория сет щеше да се изложи. :wink: :wink: :wink: :wink:

E, напрежението си каза думата все пак... Пък и както коментатора каза всички тенисисти са много надъхани да спрат рекорда на Рафа и дават всичко от себе си, но........няма да стане така лесно си мисля аз :P :P :P :P
И аз съм на същото мнение.Сега Рафа се е амбицирал до такава степен,че се бори до край във всеки един мач.(не че преди не се бореше,но сега е някак си по-надъхан от всякога.) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:

Потребителски аватар
Lunar Wayfarer
Мнения: 3337
Регистриран на: 01 май 2006, 18:31
Местоположение: Луната-Земята-Луната

Мнениеот Lunar Wayfarer » 30 май 2006, 14:51

Рекорда наистина е забележителен.
Честито и от мен.

Потребителски аватар
vviva
Мнения: 1950
Регистриран на: 10 май 2006, 11:47
Местоположение: lost-in-translation

?55?

Мнениеот vviva » 31 май 2006, 07:48

Във вторият кръг на турнира Надал среща представителят на USA – Кевин Ким.
Изображение
Като се има предвид, че американецът стигна много мъчително до победата в първи кръг(след два тайбрека)
мисля че няма да има неприятни изненади и Рафа ще запише и поредната 55 победа.ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ?55?

Мнениеот zlatibs » 31 май 2006, 13:27

vviva написа:Във вторият кръг на турнира Надал среща представителят на USA – Кевин Ким.
Изображение
Като се има предвид, че американецът стигна много мъчително до победата в първи кръг(след два тайбрека)
мисля че няма да има неприятни изненади и Рафа ще запише и поредната 55 победа.ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Освен 55 победа Рафа ще се доближава по тови начин и до финал. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 31 май 2006, 13:36

Рафа винаги е бил борец и това се забелязва.
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Потребителски аватар
лоретка
Мнения: 845
Регистриран на: 07 мар 2006, 16:44
Местоположение: София

Мнениеот лоретка » 31 май 2006, 14:11

Изкуших се да ви постна част от интервю на Рафаел, с което доказва, че макар и на 20 години е мъжкар и джентълмен!

"Всеки път той (Федерер) имаше възможност да ме победи. Миналата година, тук на полуфиналите, имахме по един сет. Тази година в Монте Карло, в тайбрека той водеше с 4-1 и с 5-3, а в Рим също водеше с 4-1", заяви испанецът. Последният сблъсък между двамата, на финала в Рим, Надал спаси два мач-бола, за да стигне до успеха след петсетова драма. "Всяка среща е много трудна. В Рим той беше наистина много близо до успеха. Мога да загубя всеки мач от него. Знам, че той е номер едно, той е най-добрият. Роже може да ме победи на всякаква настилка във всеки мач", каза още Надал.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Мнениеот Vesela Taneva » 01 юни 2006, 06:47

Точно заради тези качества на Надал и заради големия му талант той има толкова много фенове! :P За сравнение си припомних интервюто на Федерер на USopan в което говореше с пренебрежение за Агаси. :oops:


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 43 госта

cron