Големият шлем 4

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 17 яну 2014, 19:17

Delija написа:
saretta_ написа: Как пък не ви видях веднъж да направите спортно-технически анализ на дадена среща или даден тенисист? Само плюване по Григор


Правили сме много пъти, ама толкова си и чел явно .... а Григорчо мен лично въобще не ме вълнува толкова, колкото се опитваш да втълпяваш. Нито се радвам като бие, нито пък като пада. Излез малко от филма, в който си се вкарал.


saretta_ написа: ....Ама пък как добре ви го слага, за чудо и приказ. Неслучайно не пишете в кафето, просто нямате никакви тенис аргументи. Тук е лесно да се правите на разбирачи пред девойките.


Явно за да си тенис-разбирач, трябва да пишеш в някакво кафе. Иначе не важиш. :qipag: :qipag: :qipag:


И за какво да правя задълбочени тенис анализи в ФРГ форум? За Веселка и Ich Will? :qipag: Погледни в тенискафе, там ще ми видиш анализи за дадени мачове и тенисисти. :wink: Отделен въпрос е, че явно ви дразни самочувствието ми. Какво да направя, такъв съм и в живота. Дали е тенис, футбол, икономика или жени...навсякъде съм се доказал и самочувствието ми е във високи стойности. :wink:

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 17 яну 2014, 19:24

Delija написа:
saretta_ написа:На т.нар. от вас "Дришко", не сте достойни и чадъра да му държите по време на паузите. Това което прави за България...вие цял живот няма да достигнете и 2 % от направеното от него. :wink:


И какво прави за България, нещо фондация ли е учредил, която да помага, какво по-точно прави ??

Ето, Бербатов прави, не го харесвам, но му го признавам. Има различни инициативи. Докато малкият келеш дори не си прави труда да пише на родния си език ....


Магическата дума се нарича....УВАЖЕНИЕ! В България е национален спорт оплюването и охулването...на всички успели млади хора извън страната.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Ich_Will_ » 17 яну 2014, 20:03

Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 17 яну 2014, 20:15

Вил, всяка година има проблеми на АО заради високите температури, но тази играят на над 40 градуса. Дали е изключение или обичайно за този сезон не мога да кажа! Родик се е изцепил направо. Какво като им плащат? Няма да си рискуват здравето я!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 17 яну 2014, 21:31

saretta_ написа:Отделен въпрос е, че явно ви дразни самочувствието ми. Какво да направя, такъв съм и в живота. Дали е тенис, футбол, икономика или жени...навсякъде съм се доказал и самочувствието ми е във високи стойности. :wink:


"Самочувствието" ти не дразни никого, напротив - всички ти се смеят. Смеят ти се как се перчиш постоянно колко разбираш, а в същото време прогнозите ти стават на пух и прах. Последната такава - с Дел Потро.

Аз лично не се изживявам като супер спец - интересувам се от тенис, но нямам претенциите да ми е ясно абсолютно всичко. За разлика от теб.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 17 яну 2014, 21:33

saretta_ написа:
Магическата дума се нарича....УВАЖЕНИЕ! В България е национален спорт оплюването и охулването...на всички успели млади хора извън страната.


Кубрат някой плюе ли го ??

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 17 яну 2014, 21:39

Delija написа:
saretta_ написа:Отделен въпрос е, че явно ви дразни самочувствието ми. Какво да направя, такъв съм и в живота. Дали е тенис, футбол, икономика или жени...навсякъде съм се доказал и самочувствието ми е във високи стойности. :wink:


"Самочувствието" ти не дразни никого, напротив - всички ти се смеят. Смеят ти се как се перчиш постоянно колко разбираш, а в същото време прогнозите ти стават на пух и прах. Последната такава - с Дел Потро.

Аз лично не се изживявам като супер спец - интересувам се от тенис, но нямам претенциите да ми е ясно абсолютно всичко. За разлика от теб.


Пеле е феномен, но прогнозите му са покъртително неточни? Значи ли, че не разбира от футбол?
Прогнозите ми са в поне 80 % точни! Другото са комплексарски изпълнения на феновете на перуанеца в тенискафе. :wink: Не се перча, а показвам енциклопедични познания на тема тенис.
Аз пък имам претенциите, че съм на ТОП ниво в тази тематика!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 17 яну 2014, 21:41

Delija написа:
saretta_ написа:
Магическата дума се нарича....УВАЖЕНИЕ! В България е национален спорт оплюването и охулването...на всички успели млади хора извън страната.


Кубрат някой плюе ли го ??


Разбира се! Пълно е с злобни подмятания из интернет пространството. И не само там....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 18 яну 2014, 20:24

saretta_ написа:вие цял живот няма да достигнете и 2 % от направеното. :wink:


А ти, супер разбирачо, колко процента от постигнатото от Рафаел Надал ще достигнеш в целия си живот, че си позволяваш да го плюеш всекидневно по всякакви форуми ??!

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 18 яну 2014, 21:37

Delija написа:
saretta_ написа:вие цял живот няма да достигнете и 2 % от направеното. :wink:


А ти, супер разбирачо, колко процента от постигнатото от Рафаел Надал ще достигнеш в целия си живот, че си позволяваш да го плюеш всекидневно по всякакви форуми ??!


Правиш ли разлика между сънародник и чужденец? Явно нe!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 19 яну 2014, 00:27

Аха, ясно. Щом е чужденец, можем да го плюем и обиждаме колкото си искаме, всичко е на шест, но за Дришко е срамно ..... при все, че никой тук не обижда Григорчо така, както ти обиждаш всекидневно Надал.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 19 яну 2014, 00:42

Delija написа:Аха, ясно. Щом е чужденец, можем да го плюем и обиждаме колкото си искаме, всичко е на шест, но за Дришко е срамно ..... при все, че никой тук не обижда Григорчо така, както ти обиждаш всекидневно Надал.


Какво си се загрижил толкова за испанския анабол? Някаква странна теза се опитваш да прокараш...ама твой си е проблема. Избираш да си злобен и завистлив! Григор тепърва ще наказва из световните кортове. Ще бъде абсолютен доминатор в периода 2016-2020 г. :wink: Така че....тежки години се задават за завиждачи като теб.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 19 яну 2014, 02:44

Никакви тези не прокарвам, просто ми е смешно точно ти, който всекидневно се занимаваш с това да плюеш злобно и да обиждаш Надал, да ми говориш за завиждачи и злобари. :qipag: :qipag: :qipag:

По-голям завиждач и злобар от теб надали има тук.

saretta_ написа:Ще бъде абсолютен доминатор в периода 2016-2020 г. :wink:


Само да не стане като с прогнозите ти за Дел Потро и Монфис ?!?! :qipag: :qipag:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Големият шлем 4

Мнениеот blazev1992 » 19 яну 2014, 20:26

Айде, честита титла на Азарьонка. Онзи ден точно си мислех, че тя ще спечели, но очаквах на финала да бие Серина, а то какво стана. Евала на Анчето, за първи път от 2008-ма я виждам да успява да устои на напрежението. 2008-ма за първи път победи "черния си дявол" Винъс, сега успя и другия си дявол да победи, дали не е знак от съдбата? :) Но да не избързваме, щото и Бушар, и китайката могат да я изхвърлят, ако пак почне със старите номера.
А не знам кой тегли жребия, ама Бердих и Андерсон играят за 5ти път в турнир от Шлема за последните 2 години. #-o И, разбира се, Бердих всеки път печели.
При мъжете...Надалчо ще е единият финалист. В страшна форма е, едва ли някой ще го спре, единствено би ми било интересен мач с Мъри (не заради друго, ами защото е единственият от първите в ранклистата, с който не е играл от "завръщането си от травмата"). Утре очаквам Федерер да изхвърли Цонга от турнира. Франсето нещо след травмата си миналото лято е бледя сянка на себе си, а Федерер се е позасилил в последно време.
Прогнозирам и....Аустиста-Каратист да изхвърли господин Димитров от турнира. :shock: Тегав противник му е, есента го преби като мръсно куче, а на тоя турнир изхвърли доста солидни играчи.
Джоката и той изглежда изключително солиден. Ако ще има затруднения до финала, то ще е сега с Вавринка, през Мишока и Бердих ще мине лесно, докато швейцарецът може да му вземе сет-два.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 19 яну 2014, 23:10

Интересното е, че Бъбринка стигна 1/4-финал с ...... 2 мача.

В първия кръг съперникът му се отказа след сет и половина, а в третия дори и мач не игра.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта