Големият шлем 4

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Големият шлем 4

Мнениеот blazev1992 » 16 яну 2014, 20:45

Егати шундата е тоя дел Потро. :x :x Това му се явява 4-ти пореден турнир, в който отпада в пети сет. :x Във формат 3/5 сета след контузията си е повече от жалък. Повече от 3 сета на ниво едва изкарва. Да не говорим ква гавра е да отпаднеш от тоя испански турист, същото стана и в САЩ, само че там беше пенсионерът Хюит. Върхът на сладоледа е, че това е втори пореден турнир, в който отпада, след като е водел с 2-1 сета. #-o И защо, по дяволите, ходи да играе 2 дни преди турнир от Шлема, като се вижда, че физическата му подготовка е по-лоша от тая на футболист на Левски. #-o Е затова винаги ще си остане добър тенисист, но нищо повече. Човек, който може да избухне на някой турнир от Шлема, но не и да го спечели. (това за след травмата става дума)
Сега пътят на Надал до полуфинала е параден. Дано на полуфинала да срещне Мъри, че след завръщането си Надал не го е срещал, а много ми е интересен подобен двубой. Иначе....Джокович, Надал, Мъри и Ферер са с пълните аматьори в първите си 4-5 мача, това вече кой пореден турнир. #-o

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 16 яну 2014, 21:02

Шунди Мъри ми хареса как сам реши да си направи интересен мача ..... в третия сет пусна на франсето 1:5, че и сетбол му даде при негов сервис .... и оттам като го подкара - 6 поредни гейма, като последните 4 или 5 всичките бяха все на 0 ... 23 поредни точки му направи. :shock: :shock:

Йелена Янкович пък само с японки блъска :shock: , в първи кръг - японка, във втори - японка, сега в трети ..... пак. :qipag:

Анчето и Саманта утре очаквам да направят здрав мач, като първата е без загуба от началото на годината. Но все пак си мисля, че австралийската лесбийка ще спечели.

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Ich_Will_ » 16 яну 2014, 22:14

Обикновено така се получава, когато се надценява даден играч. Във формата на живота си бил, ала бала портокала. Без да му следя кариерата отблизо и да гледам негов мач успях да позная, че ще се издъни на този турнир. Днес беше поредното доказателство, че когато най-много се очаква от него, тогава се дъни най-здраво.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 16 яну 2014, 22:15

Аз не знам кой е очаквал от него нещо голямо ..... пак ли някой псевдо-специалист се е изцепил преди турнира, в жалък опит да блесне като някакъв капацитет ??

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Ich_Will_ » 16 яну 2014, 22:22

Да, същият този псевдо-специалист тръгна да ми обяснява как през 2013 година е бил във формата на живота си :qipag: и че съм лаик да твърдя, че 2009 година е била по-добра за него :qipbj: Изключително забавни са ми тези твърдения.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 16 яну 2014, 22:47

Никой не може да спори на тема тенис с мен! Дел Потро играе най-добрия тенис в живота си. :wink: Това че в даден мач играе слабо и няма ден, не значи, че през 2009 г. е бил по-добър. Ich Will, и ти ли си блондинка? Това би обяснило упорството ти!

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Ich_Will_ » 16 яну 2014, 22:55

Разбира се, че с теб никой не може да спори на тема тенис. Упорит си като магаре и прогнозите ти са толкова точни, колкото и познанията ми по китайски :qipbj: :qipbj: Продължавай да твърдиш, че Дел Потро е във формата на живота си, въпреки че резултатите сочат обратното :qipbm: Имаш ли обяснение защо на най-силните турнири показва най-слаби резултати? Единствено на Уимбълдън беше силен.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 16 яну 2014, 23:11

Прогнозите са ми са с изключителна точност и прецизност. :wink: Разбира се, че е в формата на живота си! Почти сигурно след AO....ще изскочи на трето място в ранглистата. Това ще е негов личен рекорд. Игровото му израстване от 2009 г. е чудовищно.
Защо на най-силните турнири показва слаби резултати? Трябва да ти пиша поне 30 реда, а нямам толкова време и нерви....а и накрая пак ще си кажеш, че 2009 г. бил в по-добра форма. Какъв е смисъла? :qipag:

Май се отказа от битката с аватарите? :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Delija » 16 яну 2014, 23:16

Ich_Will_ написа:Да, същият този псевдо-специалист тръгна да ми обяснява как през 2013 година е бил във формата на живота си :qipag: и че съм лаик да твърдя, че 2009 година е била по-добра за него :qipbj: Изключително забавни са ми тези твърдения.


Нямах предвид форумния ни самохвалко :qipag: , а някой по-широко известен. Като Матс Виландер, например ?! :roll: :roll: Да не би някой такъв да се е изцепил ??!

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Ich_Will_ » 16 яну 2014, 23:23

Не съм се отказала от битката за аватарите, просто продължаваш да дрънкаш глупости наляво надясно. И нямам нищо против 30-те реда обяснения, ще се радвам да ми ги сервираш. Дори и титла от сериите Мастърс все още няма, ако мислиш, че турнирите от сериите 250 и 500 са с по-голяма стойност, значи трябва да ти търся психиатър. Точността и прецизността ти в прогнозите ми покарват поредните коремни болки от смях.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 16 яну 2014, 23:28

Ich Will си ме е харесала още от първото ми мнение. :qipag: Няма как да спорим с теб! Щом развитието в играта на даден тенисист...зависи от това дали е спечелил титла от ГШ, а не като цяло от компонентите изграждащи играта му.....пиша ти слаб 2 по тенис....и те оставям да си мечтаеш за мен. :qipag:

http://vbox7.com/play:bffbd610

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 16 яну 2014, 23:34

Вил, много си права , но загубата му има оправдание.Дел Потро допусна грешка с участието си в Сидни! Това е и една от причините за падането му днес. Гледах малко от повторението на мача. Той стоеше да рекламните пана и нямаше сили за игра на мрежата и движението му на корта беше лошо. Беше физически изтощен. Никой от големите не играе на АО без малка почивка преди това, защото условията там са убийствени. Тази горещина в Мелбърн всяка година е тежка за тенисистите. Потро има щаб, който би трябвало да му прави разумна програма. Иначе казано си е силен тенисист

Потребителски аватар
saretta_
Мнения: 1477
Регистриран на: 01 ное 2013, 16:59

Re: Големият шлем 4

Мнениеот saretta_ » 16 яну 2014, 23:39

Веселке, пак ли четеш мнението на "специалистите" в тенискафе? Нищо общо няма турнира в Сидни...с днешната загуба на аржентинеца. :wink:
В тенискафе най-реномираните тенис експерти са :

1.winner
2.saretta69
3.Martin Uzunoff
4.diavolo

Всичко друго е....втора редица. :wink:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Големият шлем 4

Мнениеот blazev1992 » 16 яну 2014, 23:46

Delija написа:Аз не знам кой е очаквал от него нещо голямо ..... пак ли някой псевдо-специалист се е изцепил преди турнира, в жалък опит да блесне като някакъв капацитет ??

Никой, разбира се. Просто се очакваше да достигне до мач с Надал и там я измъкне нещо, я не.
Аз се чудя как може някой, освен Веселка, която си пада по новия гост във форума, да му чете мненията, че и да му отговаря сериозно. :shock: #-o
Иначе за дел Потро е ясно. След травмата си той наистина е по-добър..... но в 2/3-сета, в ГШ е жалко подобие отпреди. Просто няма силици горкичкият да издържи по-дълъг мач.
А иначе Анчето не бих я отписал, Стоусър в Австралия е гола вода, да не говорим, че Анчето я би в София преди 2 месеца.

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: Големият шлем 4

Мнениеот Vesela Taneva » 16 яну 2014, 23:52

Не съм чела нищо от никого в кафето! Не съм съгласна с теб. Потро стоеше зле на корта и причината е физическата му умора. Испанецът беше много по-свеж и така успя да спечели мача на живота си. Случва се и на добрите! Нима смяташ испанеца за по-добър и загубата на Коня за нормална? Има си щаб да мисли за най-оптимална програма, но явно не са се справили добре!
Последна промяна от Vesela Taneva на 16 яну 2014, 23:55, променено общо 1 път.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта

cron