ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 10 сеп 2013, 16:33

Драгиев ме хвърли в оркестъра с коментара си ,че "с/у Рафа всички падала на ментално ниво "! :D

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Vesela Taneva » 11 сеп 2013, 19:08

Изображение
=D>

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот rafaelis » 11 сеп 2013, 19:46

Сега, под тая снимчица, няма как да не допълня Изображение (свивам ти емотката)
60 - толкова титли има Надал до момента;
10 - е спечелил тази година;
13 - толкова ГШ има в колекцията си;
22- подред победи на хард и нито една загуба тоя сезон(22-0)!;
12 - финала от 13-те изиграни турнира през сезона (пак по-горе - спечелени десет от тях.);
60 - победи в 63 срещи тая година.

Повече титли от ГШ (засега 8) ) само Сампрас (14) и Федерер (17). Уточнение - у Сампрас титла от РГ - йок.

Следващи мачове - идат ей сегинка, почти тутакси
ДК
13-15 септември
Испания – Украйна: Мадрид. Caja Mágica, клей, открити кортове.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blazev1992 » 11 сеп 2013, 22:13

Надал на корта може да е голям шампион, но извън корта е втрещяващо мрънкало, да не говорим за чичо му, взема ни за тотални баламурници.
Тони Надал: Рафаел вече свикна да играе с болки в коленете
"Положението с коляното е такова, каквото е и мисля, че Рафаел вече свикна да играе с болки. Смятам, че напълно заслужава всичко, което е постигнал на фона на нещата, през които трябваше да премине и цената, която плати", коментира чичото пред испанското радио Cadena Ser.

"Преди шест месеца, когато започна завръщането си на тура, дори не си представяхме, че ще постигне толкова много и че ще е там, където е в момента. Нещата се развиха много по-добре, отколкото очаквахме. Единствено можем да сме щастливи от това и да благодарим на Бог и Майката природа за случващото се", добави Тони по повод невероятното представяне на Рафа при завръщането му - 13 изиграни турнира, 12 финала и 9 титли, а към тях може да добави още една, стига днес да се справи с Джокович.

Рафа: Не е честно, че заключителният Мастърс се провежда винаги в зала
"Да, определено нямам късмет, че заключителният Мастърс се провежда винаги в зала, което е една от най-трудните настилки за мен. Понякога имам чувството, че това не е честно. Осемте най-добри тенисисти се класират за този турнир, играейки на състезания с различни настилки като твърди кортове на открито, твърди кортове в зала, трева и клей, така че защо този турнир трябва да е винаги в зала?", сподели Рафа.

Разбирам, че в момента играем в град, където по това време на годината може да се играе само на закрито, но защо не може всяка година турнирът да бъде на различна настилка? Това би дало равни шансове на тенисистите, които се класират", завърши испанецът, който в цялата си кариера е достигал само веднъж до финала на Мастърса на осемте най-добри.

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот glory » 12 сеп 2013, 01:04

Според мен Рафа не е мрънкало, а е прав, че осемте най-добри са се класирали за финалния Мастърс, печелейки на различни настилки. За това най-справедливо щеше да бъде, ако турнирът се провеждаше на настилка, даваща възможност на нея да играят успешно и тези, които имат атакуващ стил, и тези, които предпочитат да играят предимно от основаната линия. На хард, в зала обаче, няма равнопоставеност, предимство имат само тези, които сервират силно и завършват най-много с два удара разиграването.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот rafaelis » 12 сеп 2013, 09:09

Да заподозреш точно в момента и точно при гореизложените резултати Надал дали му пука на каква настилка играе е повече от смешно.
Иначе предложението звучи разумно.
Блажко, стига мрънкал бе. Как па една дума добра за нещо не каза из някоя от темите. Като те слуша човек, да вземат да го закрият тоя спорт и да се маха. #-o :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 12 сеп 2013, 12:09

glory написа:Според мен Рафа не е мрънкало, а е прав, че осемте най-добри са се класирали за финалния Мастърс, печелейки на различни настилки.


Не се и съмняваме, че е прав ..... като една истинска секта, каквото каже Богът и Гуру, всичко е така и не подлежи на съмнение .....

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот rafaelis » 12 сеп 2013, 12:29

Айде, така неусетно в смешки и закачки, та чак до купата накрая :qipbo:


Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот glory » 12 сеп 2013, 12:43

Delija написа:
glory написа:Според мен Рафа не е мрънкало, а е прав, че осемте най-добри са се класирали за финалния Мастърс, печелейки на различни настилки.


Не се и съмняваме, че е прав ..... като една истинска секта, каквото каже Богът и Гуру, всичко е така и не подлежи на съмнение .....


И, кое те кара да мислиш, че аз не съм способна да оформя собствено мнение, та трябва да чакам някой друг да мисли вместо мен?
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 12 сеп 2013, 12:50

Ми виждам, че Богът винаги право говори, винаги казва истината, никога нямаме различно мнение от Неговото ...... това все пак не е за пръв път, помним и предишни случаи. Той винаги е прав. Да се свети името Му, и да пребъде царството Му - както на корта, така и в живота .... Амин.

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот glory » 12 сеп 2013, 13:09

Ами щом виждаш толкова добре, значи за теб няма да е проблем да извадиш мое мнение и да ми посочиш къде съм говорила като заслепен фен, не зачитащ ничие друго мнение, освен това на Рафа, доказващ сектантското ми мислене. Посочи ми поне един пример, където съм си позволила да обидя друг тенисист или негов фен, само защото мислят различно от мен и друг Рафа-фен да кажем.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот rafaelis » 12 сеп 2013, 13:28

13.09
Мач №2 - Надал - Стаховски
15.09
Мач №1 - Надал - Долгополов

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blazev1992 » 12 сеп 2013, 18:59

glory написа:Според мен Рафа не е мрънкало, а е прав, че осемте най-добри са се класирали за финалния Мастърс, печелейки на различни настилки. За това най-справедливо щеше да бъде, ако турнирът се провеждаше на настилка, даваща възможност на нея да играят успешно и тези, които имат атакуващ стил, и тези, които предпочитат да играят предимно от основаната линия. На хард, в зала обаче, няма равнопоставеност, предимство имат само тези, които сервират силно и завършват най-много с два удара разиграването.

А не смяташ ли, че и Роланд Гарос е несправедлив турнир. Освен Надал всички други са силно затруднени, което го поставя в неравностойно положение спрямо другите. Та нека и там да сменим настилката, за да е всичко равностойно. :roll: :roll: :roll:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот blazev1992 » 12 сеп 2013, 19:01

А чичката на Надал вЕрно е за психиатрията. :qipbj: :qipbj:

Кой е критерият, по който се определя “най-великият тенисист в историята” – брой седмици като №1 в света, титли от Големия Шлем, чисто технически качества или може би нещо друго? Мненията по този въпрос са различни, но болшинството смятат, че ако може да се даде подобно определение, това трябва да е на базата на трофеите от Големия Шлем.

По този показател на първо място е Роджър Федерер със 17, следван от Пийт Сампрас с 14 и след триумфа си на US Open на трета позиция еднолично е Рафаел Надал с 13 и по всичко личи, че испанецът няма никакво намерение да се спира на тази бройка. Това даде повод на журналисти да попитат Тони Надал дали племенникът му има шансове да задмине Федерер и да се смята за най-великия тенисист в историята.

"Рафаел не е далеч от постигането на подобно нещо. Той е много, много близо от това да изравни Роджър и дори да го задмине", смята чичо Тони.

"Рафаел има златен медал от Олимпиадата, а Роджър няма. Рафаел е спечелил четири пъти купа "Дейвис", а Роджър нито веднъж. Да, Роджър има 17 титли от Големия Шлем, но дали това е най-важното?", пита Тони.

"По-важни ли са тези 17 титли от купа "Дейвис" и Олимпиадата? Олимпийските игри са нещо много значимо в нашия спорт. Освен това Рафаел спечели 26 титли на Мастърс турнири, а това е повече отколкото има Роджър. Да не забравяме, че той има положителен баланс в преките двубои. Да, Федерер все още е най-добрият, но Рафаел не е много далеч зад него", добави още Тони Надал.

:qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 33

Мнениеот Delija » 12 сеп 2013, 19:04

glory, не за пръв път когато Блажев или аз си позволим да напишем нещо срещу поредния хленч на Надал, тук се въстава в защита на Него и словото Му ..... за последно, ако не се лъжа, беше когато хленчеше, че в Бразилия топките били невидими, линиите чупливи, а настилката шибана, в Чили пък не знам си що си ..... дали ще си ти, дали Веселка, дали Надалис .... а понякога и в дует се действа .... но винаги словото Му бива страстно защитавано до последния препинателен знак.

Той е и пътят, и животът, и истината ...


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта

cron