ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот annysy » 13 апр 2010, 18:10

:qipaz: Мери!

#-o Гледам Бета аз, "пише" Надал с/у някой си Чавес..къФ е па тоя :roll: чета, вие пишите, че ще играем утре, па зяпам Бета, то пишело Футбол: Naval v Desportivo Chaves :qipbj: :qipbj: #-o
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот marto » 13 апр 2010, 18:38

COURT CENTRAL start 10:30 am

B Becker (GER) vs [9] J Ferrero (ESP)
[1] N Djokovic (SRB) vs F Serra (FRA)
[Q] T de Bakker (NED) vs [2] R Nadal (ESP)


Утре сме трети мач на ЦК, така че някъде около 14:30 - 15:00 сме :qipaz:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот vill_1 » 13 апр 2010, 19:07

annysy написа::qipaz: Мери!

#-o Гледам Бета аз, "пише" Надал с/у някой си Чавес..къФ е па тоя :roll: чета, вие пишите, че ще играем утре, па зяпам Бета, то пишело Футбол: Naval v Desportivo Chaves :qipbj: :qipbj: #-o

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот maryan unfaitful » 13 апр 2010, 19:08

:qipaz: Ани

От един отбор сме, аз реших, че е демо Надал срещу спортните чавета :qipbj:
Изображение

raikoonen
Мнения: 1698
Регистриран на: 19 яну 2008, 15:34

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот raikoonen » 13 апр 2010, 19:27

Може и срещу Уго Чавес. :qipag: :qipag: :qipag:

Nafarforii
Мнения: 39
Регистриран на: 03 яну 2010, 23:04

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот Nafarforii » 13 апр 2010, 20:59

irr написа:Моля,
напишете утре ли играе Рафа и от колко часа :?:

Сряда, трети мач на централния корт. Започват от 11,30 ч. Ето и линк за програмата за деня -> http://tenniskafe.com/sport/rugby-union ... 2-05-15-15

Иначе Рафа е дал интересна пресконференция:


Как протече преминаването от твърди кортове към клей? Беше ли лесно?
Човек се нуждае от няколко дни. Мотивиран съм до краен предел да играя както през последните няколко месеца и мисля, че се справям добре. Просто ще се опитам да продължа да играя по този начин. Нуждая се от няколко мача, за да опитам да играя най-добрия си тенис на клей. Но смятам, че съм добре.

Миналата година всеки очакваше да спечелиш, защото вече си правил това. Тази година хората отново очакват да спечелиш, но може би защото отдавна не си правил това. Какво мислиш по въпроса?
Разбира се, че ще се опитам да играя по най-добрия начин и ще се опитам да спечеля. Но това е турнир от сериите Мастърс. Много труден турнир. Почти всички най-добри играчи в света са тук. Справих се добре миналата година на клея. Надявам се да продължавам да правя това както в миналото. Но това, че спечелих пет поредни години Монте Карло, не означава, че ще спечеля за шести път.

Въпреки че не спечели, ти игра на много високо ниво в Маями. Колко окуражаващо е това за теб преди сезона на клей?
Играх добре на всички турнири през тази година. Не съм спечелил все още, но бях близко през цялото време. Имах проблем с коляното в Австралия, но играх наистина добре. А в Доха със сигурност бях на най-високото си ниво. На Индиън Уелс направих много добър турнир. Изиграх ужасен мач на полуфиналите, но останалите бяха на много високо ниво. В Маями също. Играх много добре срещу Налбандиян, срещу Цонга. А по-късно на полуфинала играх много добре в началото, но след това той бе по-добрият.

Да играя добре е важно, защото ми дава много увереност. Миналата година, последните шест месеца, чувствах, че не съм готов да спечеля големите турнири. Но през тази година чувствам, че съм готов.

Смяташ ли, че сега е различно, защото другите тенисисти мислят, че могат да те победят на клей, защото преди може би мислеха, че си непобедим.
Може да ги попитате тях, а не мен.

Теб лично това промени ли те?
Не знам. Загубих мач, един мач на Ролан Гарос. Загубих в Мадрид един финал. Спечелих много турнири на клей, нали така? Спечелих купа Дейвис. Важен мач срещу Бердих. Никога не съм чувствал, че съм непобедим на която и да е било настила - дори и на клей. Разбира се не се чувствам така и сега. За мен няма значение какво мислят другите тенисисти.

Ти подобри много играта си на твърди кортове. Все още ли мислиш, че клеят е най-добрата ти настилка?
Надявам се (усмихва се). Смятам, че много подобрих играта си на твърди кортове, но не напреднах през миналата година. През 2005 г. играх добре, както и на твърди кортове. Разбира се, че подобрих някои аспекти от играта си. Това ми дава повече възможности да играя по-добре на всеки турнир на хард, защото напреднах с волетата и слайсовете. Сервисът също. На клей се справям много добре, но играя само четири - пет турнира всяка година. Това не е много. Но през последните години беше достатъчно. Не знам... Смятам, че на клей винаги ще ми бъде по-лесно, но... не знам.

През тази година кое е по-важно за теб - да спечелиш отново Ролан Гарос или Уимбълдън? Каква е главната ти цел?
Най-важното нещо в момента е мачът в сряда, първият кръг. Винаги мисля ден за ден. Можеш да постигнеш големи победи, само ако преди това си постигнал малки победи. Всяка година тренирам, опитвам се да дам най-доброто от себе си и във всеки мач правя едно и също. Така че най-вероятно ако не спечеля тук, в Рим или Мадрид, шансовете ми за Ролан Гарос и Уимбълдън ще бъдат по-малки в сравнение с евентуално добро представяне на тези турнир.
:qipay: http://tenniskafe.com/ - Тенис новини, резултати, турнири, гледайте мачове на живо... :qipay:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот maryan unfaitful » 14 апр 2010, 02:15

Снимки от Марс06

отде го е взел туй ливрейско шлиферче за вечеря, не знам :qipag:

от часовника се отвратих по-раншко

И изобщо що за малоумие е да играеш тенис с часовник

meriko написа:Mars06's снимки от днес
mars06 написа:Donc résumé de la journée ! Comme je l'ai dit, entrainement et match en 2 sets avec Bolelli.

Voici les photos !

Изображение Изображение Изображение
Изображение Изображение


mars06 написа:Изображение
Изображение Изображение Изображение
Изображение


Тяд ори успяла да се снима с него преди вечеря и да му каже, че много му харесва новия часовник :lol: *cheering*
mars06 написа:Изображение


Merci Mars06 *hug*
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот rafaelis » 14 апр 2010, 07:59

Добро утро на отбора и 10х за материалите. Гледам различни времена сте писали, мачът е обявен за 14.30 наше време (ако не попречи евентуално някой проточил се мач).

За този Тиемо (тъй ли се казва) някакво инфо има ли? :roll:

Nafarforii
Мнения: 39
Регистриран на: 03 яну 2010, 23:04

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот Nafarforii » 14 апр 2010, 08:39

rafaelis написа:Добро утро на отбора и 10х за материалите. Гледам различни времена сте писали, мачът е обявен за 14.30 наше време (ако не попречи евентуално някой проточил се мач).

За този Тиемо (тъй ли се казва) някакво инфо има ли? :roll:

Никой не може да ти каже точен час [-X Ситуацията е следната - 11,30 ч. почва Фереро и Бекер, след тях излизат Джокович и Сера и 15 мин. след като свършат ще почнат Рафа и холандеца. Може и 14,30 ч. , може и 17,00 ч. :wink:
:qipay: http://tenniskafe.com/ - Тенис новини, резултати, турнири, гледайте мачове на живо... :qipay:

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот annysy » 14 апр 2010, 09:28

:mrgreen: Някой може ли да се заеме със задача да пусне една стрела, като свършат Сера и Джокото, че да се прибера навреме :oops: Не, че днес става мн за разходки, ама да не пропуснем с дребосъкчова.
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот rafaelis » 14 апр 2010, 15:13

Добра тренировка. :qipbo:

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот glory » 14 апр 2010, 15:16

Честита победа!!!

Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот maryan unfaitful » 14 апр 2010, 15:17

Кат за първи мач добре, оня си беше казал, че ще играе на бекхенда и късо, та това си правИ цял мач. Тъпо и упорито. :qipag: На Рафо явно му доскуча и се разбърза да тренира, та по едно време отпусна летвата, ама се върна от 0-40, тъй че пак добре стана.
Изображение

Потребителски аватар
glory
Мнения: 1579
Регистриран на: 22 мар 2007, 18:47
Местоположение: България

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот glory » 14 апр 2010, 15:24

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 30

Мнениеот maryan unfaitful » 14 апр 2010, 15:41

Пропуснах, че екипът е поносим - като изключим ръкавите и каретата, ъф корсе, но поне е в два цвята - урааааа - и жълто кат ефект само. Благодарение на тъпия протектор, пропускаме смученето на желето и гризкането на банани, ама се ла ви.
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron