ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 27 авг 2009, 11:40

http://www.viddler.com/explore/nnews/videos/92/

Готино безръкавно промо.

И една хубава корица

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 27 авг 2009, 13:14

Репортаж за демото от Скай Нюз, който илюстрира разказа на една вамоска - ще го пусна по-късно. Ама как удря Рафето, страх да те хване! :qipag:

http://www.youtube.com/watch?v=d468elWeQOA
Изображение

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот Bob4ence » 27 авг 2009, 13:30

Абе, тая година няма ли пак клипчетата от US open сериите като миналата ( http://www.youtube.com/watch?v=M98tjM9N8f4&NR=1 ) или съм ги пропуснала просто? :roll:

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот Ich_Will_ » 27 авг 2009, 13:40

Пропуснала си ги явно.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
yarra777
Мнения: 4234
Регистриран на: 21 фев 2008, 11:04
Местоположение: Зависи къде играем в момента.

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот yarra777 » 27 авг 2009, 14:02

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 27 авг 2009, 14:49

Поне с Рафа няма, Бобче, пък другите хич не ме вълнуват.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 27 авг 2009, 15:25

Ето го и разказа на Токиогъл

Здравейте, момичета, прибрах се. Изкарах невероятен ден, благодарение на всички вас. Още веднъж благодаря за страхотната ви информационна мрежа.

Демото беше кратко. Когато представиха Рафа, жените около мен изпаднаха в пищящ амок. Прекрасната му загоряла кожа изглеждаше великолепно на фона на жълтата фланелка. Стори ми се много слаб. Мислех го за по-едър, но явно съм грешила.
Докато представяха Серина на публиката, Джон Мак и Рафа си говореха приятелски. Макенроу дори го представи като „Рафа, най-борбеният тенисист в света, ако не и най-добрия”. Личеше си, че много го харесва.

След кратък разговор (на въпроса „Какво прави, докато не тренираше заради контузията?” той отговори: „Много си почивах и много купонясвах…” Когато всички се засмяха, побърза да добави. „И много работих. Много!”)
Рафа и Серина трябваше да учат няколко избрани хлапета. Рафа показа на своето какво да прави и какво не, бях твърде далеч, за да видя какво прави, но го чух да казва „ето така” и „не така”. След като детето опита да върне топките, които някаква дефектна машина изплюваше и се провали с гръм и трясък, Рафа каза „Попадна на лош треньор”. Предполагам, зад а ми спести неудобството. Беше много мило. (А и момчето беше… много зле)

След мъчителната демонстрация с лапетата, беше ред на Серина и Рафа. Всеки трябваше да върне по десет поредни топки, като ги прехвърли по мрежата, за да спечели фондацията повече дарения.
Серина успя да удари 10 топки, но горкият Рафа се мъчеше. Джон Макенроу го стряскаше преди удар като казваше „Какво е това?” Мисля, че просто не е свикнал да удря леко. В негова защита мога да кажа, че глупавата машина явно имаше дефект, защото мяташе топките твърде къси или изобщо не пускаше, тъй че той изобщо нямаше представа кога да ги очаква.

След това Рафа и Серина поиграха един срещу друг. Рафа отново беше ужасен. Явно много се мъчи да не удря топката твърде силно. (Просто не може!) Накрая удари една топка с такава сила, че сигурно я прати до следващата пресечка. Мисля, че беше нарочно.

После Рафа поцъка малко с Джей Мак и това беше всичко. Но Рафа и Серина останаха на корта, за да подпишат всичко, което децата им дадоха и фотографите да ги снимат. Той подписва и се снима на корта мноооооооооооооого дълго.

Когато това най-после приключи, бързо го навряха в палатката на играчите и започнаха интервю след интервю. Платнището се спускаше всеки път, когато новият репортер и оператор влезеха, тъй че само на няколко пъти успях да мярна жълтата фланелка или веждите му над главата на интервюиращия.

След цяла вечност интервютата приключиха. Беше време Рафа да излезе от палатката и да тръгне към колата си, която беше паркирана съвсем наблизо. Отчаяно исках да го видя за последен път, когато излезе. Всички крещяха името му. Бях абсолютно изненадана, когато вместо да тръгне наляво към колата си, той тръгна направо към мястото, където стояхме ние!!! С него имаше някакъв човек от „Найк”, но никой не му каза да подписва. Той си го реши сам.

В този момент беше точно срещу нас, подписваше топки и други неща, които момичетата му поднасяха. Не можех да повярвам, че това се случва наистина. Отблизо е направо разкошен! За малко сърцето ми да изскочи през устата. Извадих от чантата си книгата „The world of RN”, показах му я и го помолих да я подпише. Само че той едва ли ме чу. Всички се бутаха като луди със същата молба. Той подписа всичко, което му подадоха, но после спря за миг, погледна книгата някак любопитно и подписа!!! После тръгна към изхода, даде още няколко автографа, но в този момент вече беше настанала пълна лудница. Охраната отблъскваше хората, за да му направи път до колата, все едно беше рокзвезда.
Най-накрая той стигна до черната лимузина и отпраши, оставяйки много хора щастливи и в благоговение.

По пътя с метрото към офиса, се чудех колко ли пъти Рафа трябва да отговаря на въпроси от типа „Как се чувстваш сега?”… И въпреки това е търпелив, възпитан, мил… Но не мога да не допусна, че му е много досадно…

Видя ми се малко уморен, но въпреки това отдели време за автографи. През цялото време чета това за него, но след като го видях и на живо, се уверих, че е много свестен човек. Обичам го.
Изображение

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот mmm_da » 27 авг 2009, 16:57

Мерси Мери :qipae: .....леле , безръкавното видео ми аресА :qipbo: многооооо.....
И ава с танца е :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Изображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот rafaaydin » 27 авг 2009, 17:01

MC Rafa :qipag:

Потребителски аватар
mmm_da
Мнения: 868
Регистриран на: 06 авг 2009, 22:56
Местоположение: somewhere in the middle....

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот mmm_da » 27 авг 2009, 17:17

:qipae: Па и шапката е ....... :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот marto » 27 авг 2009, 18:12

При Мъри сме !

В нашата половина са още Цонга и Дел Потро. Уникално гаден жребий , първи кръг Гаске, при победа Йодра или Кифер.

Кур за АТП :qipaq: :qipaq: :qipaq:, пак нагласили жребия :qipaq: :qipaq: :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Ich_Will_
Мнения: 1551
Регистриран на: 23 юни 2009, 10:44

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот Ich_Will_ » 27 авг 2009, 18:19

Ужас.
Изображение
Трябваше да се омъжиш за касапина, той те харесваше. Винаги, когато минаваше край магазина му, той ти помахваше със сатъра.

Потребителски аватар
blond
Мнения: 2085
Регистриран на: 11 май 2007, 13:00
Местоположение: somewhere in Sofia

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот blond » 27 авг 2009, 18:29

Пууу, що все на нас :qipan:
Ами освен да кажа УСПЕХ РАФА, друго не ми остава .... :qipaq: Трябва да мачкаме!!!
"Everybody loves Rafa! You can’t buy or work on heart". — commentator talking about Rafael Nadal.
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rafaaydin
ФРГ дизайнер
Мнения: 3661
Регистриран на: 16 юни 2007, 12:31
Местоположение: Irufushi

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот rafaaydin » 27 авг 2009, 18:43

Хммм... поне Пони и Мърльо ще се избият взаимно на 1/4 финал :roll:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 28

Мнениеот maryan unfaitful » 27 авг 2009, 18:43

Нещо не разбирам ква е голямата драма.

Гаске също не е играл от доста време, никога не ни е бил предизвикателство, само дано на Рафа му се оправи разтежението дотогаз.

Кифер или Йодра едва ли могат да са голяма пречка, ако сме добре.

Дел Потро ако не го бием сега, след двата мача, дет ни взе в лошо състояние, съвсем ще навири нос.

Мъри не изглеждаше особено добре в Синси, ще видим как ще е тук.

Не е въпросът кои са противниците, а как е Рафа.
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron