ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Mop3rs
Мнения: 50
Регистриран на: 02 сеп 2007, 00:03

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот Mop3rs » 31 май 2009, 18:28

rafaelis написа:Мефка, аз също съм левскарка, а теб за първи път виждам да проявяваш лош вкус.

пп. Вилчо и другият долетял с непроизносимото име, любимите ви отбори с пет поредни титли в Шампионската лига? :?: :?: :?: :idea: :idea: :idea:


Това, че ти не можеш да го произнасяш не значи, че е такова. :lol:

Аз лично уважавам безрезервно Рафаел, още повече след жеста който направи на Роджър след финала на АО. Просто се пошегувах и достатъчно интелигентните хора ще се досетят, че е така.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот rafaelis » 31 май 2009, 18:28

glory написа:
vill_1 написа:Нека обобщим:

2.Край на надеждите за Големия шлем.


Това го напиши в темата на Федерер. Това, че Рафа загуба тази година РГ не е от такова значение, защото той тепърва ще се развива, докато Фед вече е е на възраст. Тази година Федерер не спечели АО, така че няма да направи календарен Голям шлем, дори и да спечели РГ, а това всъщност му беше целта. Просто ще се изравни с Агаси. В крайна сметка Рафа мина рекорда на Борг от поредни победи на РГ, а и съм сигурна, че още догодина ще си го върне, както и че ще спечели много повече от 6 титли. Макар и да загуби днес, Рафа е доказал, че е най-добрия на клей и един ден ще стане най-великия тенисист.



Ооооооо, Глори, благодарско за хубавия пост. :qipab:


ina написа:Ми биха ни, ама какво да правим. Честита титла на Федерер.



Ооооооо, Ина, нека почакаме, нека почакаме. :qipad:

Mop3rs
Мнения: 50
Регистриран на: 02 сеп 2007, 00:03

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот Mop3rs » 31 май 2009, 18:29

Vesela Taneva написа:
ina написа:Ми биха ни, ама какво да правим. Честита титла на Федерер.

Оня сигурно вече отваря шампанското! :qipam:


:lol:

Той е достатъчно умен за да знае, че Мъри е почти толкова голяма заплаха за него на този турнир колкото беше Надал.

Потребителски аватар
ina
Мнения: 421
Регистриран на: 14 юни 2007, 22:56

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот ina » 31 май 2009, 18:30

Ми на кой? то е ясно- няма кой да го спре. Както и да е. Дано Рафа се подготви добре за следващите турнири.
Права си Рафаелис, ама така ми се струва, че ще стане.

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот Cveti » 31 май 2009, 18:30

Моп, разбери ни, просто тука винаги след наша загуба и единствено тогава, идват разни знайни и незнайни и започват да ни слагат сол в раната. Това е отвратително, така че лично аз се извинявам на теб, ако съм те сбъркала с някого от тези!

И сори, ама Мъри не е никакаъв фактор на клей!
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот rafaelis » 31 май 2009, 18:32

Mop3rs написа:Това, че ти не можеш да го произнасяш не значи, че е такова. :lol:

Аз лично уважавам безрезервно Рафаел, още повече след жеста който направи на Роджър след финала на АО. Просто се пошегувах и достатъчно интелигентните хора ще се досетят, че е така.


Хубаво е, че си се пошегувал.
Достатъчно интелигентните хора знаят кога точно да се шегуват и кога не. :qipad:

пп. Ина, достатъчно е в точно определен момент да генерираме всичката негативна енергия на света. :qipag:

Потребителски аватар
ina
Мнения: 421
Регистриран на: 14 юни 2007, 22:56

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот ina » 31 май 2009, 18:34

А, аз повече няма да гледам турнира- не ми е нормално без Рафа. да се оправят :)

vqra
Мнения: 317
Регистриран на: 24 май 2007, 19:10
Местоположение: ПЛОВДИВ

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот vqra » 31 май 2009, 18:36

Гадна работа, но светът не свършва със сигурност. Рафа винаги е казвал, че е на ясно, че все някога ще загуби на РГ - нормално е и е част от играта. Надявам се да го приеме спокойно и да гледа напред, защото е голям шампион.
Френската публика за пореден път беше отврат :qipaq: . Пожелавам им Давидко и Дел Потрото да ги радват на финала.
Изображение

Mop3rs
Мнения: 50
Регистриран на: 02 сеп 2007, 00:03

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот Mop3rs » 31 май 2009, 18:38

rafaelis написа:
Mop3rs написа:Хубаво е, че си се пошегувал.
Достатъчно интелигентните хора знаят кога точно да се шегуват и кога не. :qipad:


Досатъчно интелигентните хора виждат кога сивото се подава от черното и бялото.

Цвети, Федерер би бил много по-спокоен ако Мъри го нямаше, сигурен съм. :)

А относно Дел Потро - той е бъдещето на мъжкия тенис, алооо.

..и някой наистина ли си е мислел, че ще оставят Надал да спечели Ролан Гарос с тази розова фланелка? :lol:
Последна промяна от Mop3rs на 31 май 2009, 18:40, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
annysy
Модератор
Мнения: 14896
Регистриран на: 16 май 2006, 19:40
Местоположение: Bulgaria

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот annysy » 31 май 2009, 18:39

Айде, сега ще ударим рекорда по брой посетители в темата, знайни и незнайни, да не ви пука, Рафаелци, всички ще идат там дето им е мястото - в небитието :qipae:

Сега по темата за мача - играхме зле и паднахме, тоя *** шведа де, както Анди го е казал игра по-добре, т.е. успя да спечели точките, които му бяха необходими, а ние сами си направихме лошото. Дано всичко със здравето само е наред, то се знаеше, че един ден ще загубим на тоя турнир, но не мисля, че от някъФ такъв посредственик заслужавахме да стане това...и без т`ва другият кръг ще го отвее някой.
А на Федю къде бързате да му честитите бе :twisted: може и той да не стигне далече, ще видим...или както Ина казва - няма да гледаме, щото то нищо свестно за гледане не остана почти, но ще се чуе кой е спечелил.
И погледнете от хубавата страна най-накрая един неделен ден на РГ ще сме свободни да отидем някъде, щото финалът ще е тъп. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот Vesela Taneva » 31 май 2009, 18:49

Браво Ани,добре го каза!Аз с РГ съм до тук!Няма да гледам как ми се мотаят по корта разни....с мераци!

Mop3rs
Мнения: 50
Регистриран на: 02 сеп 2007, 00:03

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот Mop3rs » 31 май 2009, 18:57

Рафаел Надал е ГОЛЯМ. Да се ебава по такъв начин на пресконференцията след мача. Мамка му, ако всички хора бяха като него, светът щеше да е едно прекрасно място за живеене.

Потребителски аватар
Cveti
Мнения: 3033
Регистриран на: 14 май 2006, 20:53
Местоположение: Da, wovon du träumst...

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот Cveti » 31 май 2009, 18:59

Какво е казал на пресконференцията, Моп?
Това, че не си знаеш цената, не те прави безценен!

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот rafaelis » 31 май 2009, 19:04

Mop3rs написа:Рафаел Надал е ГОЛЯМ. Да се ебава по такъв начин на пресконференцията след мача. Мамка му, ако всички хора бяха като него, светът щеше да е едно прекрасно място за живеене.


Я, то и днес можело да се раздават целувки тук. :qipad: Прав си. :qipab:

пп. Колкото до розовата фланелка, дамммм, поне да беше без ръкави. :qipad:

Момичета и момчета, прекрасни фенове на "човека, дето е един от тези, които правят света прекрасно място за живеене" , поздравче:
http://www.youtube.com/watch?v=5OCZU20qjIc

пп. Една дама от този клуб изживява твърде тежко момента, усещам я и тя се сеща, че говоря на нея. Не се притеснявай, на всеки се случва да падне, въпросът е дали ще се вдигне. Е, Рафаел Надал ще се вдигне. Много по-скоро, отколкото в момента можеш да си представиш. :qipab:

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: ФЕНКЛУБ РАФАЕЛ НАДАЛ 26

Мнениеот maryan unfaitful » 31 май 2009, 19:05

Че не игра добре, че ударите му бяха къси и Сьодът се е възползвал от това и че като не играеш добре, губиш. А като го питаха как ще се готви за Уимбли, каза, че първо ще се готви за басейна в къщата си. :qipag:
Изображение


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта

cron