МАРАТ САФИН vol. 2

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Мнениеот marto » 15 яну 2007, 19:26

Изображение

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 15 яну 2007, 21:08

Трудно ми е да опиша какво точно чуствах днес, докато гледах мача на Марат. Изображение Трябва да призная, че такива мачове бяха започнали да ми липсват. Изображение Изображение За четири часа преминахме през всички възможни фази на ролеркостъра: разочарование, гняв, мърморене, чупене, отчаяние...... докато накрая, дойде това уникалното чуство при победата!!! Изображение Изображение Изображение Повярвайте ми, не може да се сравни с абсолютно нищо!!! Чустваш се емоционално изтощен. Изображение Изображение Изображение Изображение

Ако оставим настрана емоциите обаче, мача беше ужасен. Изображение Изображение Изображение Марат излезе на корта страшно притеснен, беше се дрървил до неузнаваемост. Изображение Работата с краката хич я нямаше. Явно си беше забравил някъде и мисълта, защото атаките му нямаха никакъв смисъл. Взимаше абсурдни решения. Изображение Някакви апроучи без ясна идея, и то на форхенда на Бекер. Добре, че след като го разминаха няколко пъти на мрежата и видя, че волетата отново не влизат, се отказа и остана на основната линия. Не успя да пласира нито един минаващ удар Изображение , а форхендите летяха в аут. Посрещаше сервиса на Бекер 5 метра зад основната линия... Изображение Единственото хубаво нещо в този мач е победата. Почти бях изгубила надежда след третия сет, защото разочарованието и безсилието бяха изписани на лицето му. Изображение Изображение Изображение Изображение Не мога да кажа, че Бекер ме изненада с нещо. Изображение Той е от трудните съперници/средняци: на 26 години, опитен, със самочуствие след мача с Агаси. Има оръжията, доста устойчив психически и винаги може да поднесе изненада. Не че правеше нещо кой знае какво. Марат беше този, който правеше подарък след подарък. Изображение Изображение Изображение В петия сет Марат извади късмет, а Бекер свърши газта. Слава Богу, защото не ми се мисли какво щеше да стане ако развръката беше друга. Изображение Изображение Изображение За нас, феновете, остава да се надяваме, че този мач му е дал нужното самочуствие и срещу израелеца ще излезе много по-разкрепостен и спокоен. Изображение Изображение Аз вярвам, че 3ти кръг ще наблюдаваме един страхотен мач между него и Родик. А след това, кой знае? Изображение
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 15 яну 2007, 22:32

Изображение

Изображение
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 15 яну 2007, 22:47

Изображение

Изображение
Don't play games with a girl that can play better...

zlatibs
Мнения: 1619
Регистриран на: 03 мар 2006, 14:33
Местоположение: Бургас
Контакти:

Мнениеот zlatibs » 15 яну 2007, 22:49

Честито на Сафин!И честита нова темичка! :lol:

Потребителски аватар
safin_fan
Мнения: 195
Регистриран на: 18 апр 2006, 11:35
Местоположение: Хасково

Мнениеот safin_fan » 16 яну 2007, 00:07

Още:

Изображение

Изображение

Изображение

Изображениеç

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Изображение

Изображение

Изображение

Изображение


Изображение

Изображение
http://msafin.16.forumer.com/

Потребителски аватар
blizna4kite
Мнения: 32
Регистриран на: 14 дек 2006, 21:01

Мнениеот blizna4kite » 16 яну 2007, 12:28

Този поглед към ракетата е направо смразяващ

Изображение
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Bob4ence
Мнения: 2398
Регистриран на: 14 яну 2007, 21:55
Местоположение: plovdiv

Мнениеот Bob4ence » 16 яну 2007, 14:22

Снимките са мн яки4ки...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 16 яну 2007, 20:06

Груб транскрипт на интервюто на корта. :lol: :lol: :lol: Няма да го оставят намира. Историята с блондинките се превърна в мит в Австралия. Изображение

Джим го попита за Бекер:
тенесистите го уважават, но аз имам повече опит, днес имах малко повече късмет, публиката ми помогна....

Джим го попита дали му харесва чувствто пак да играе на Род Лейвър Арена. След това му каза да се усмихне, защото изглежда по-добре като се усмихва, на което Марат отговори "Нямам сили". След това добави "Мелбърн е един от любимите ми градове, тук прекарвам рождения си ден - губя от Йохансон, печеля срещу Федерер и т.н". Благодари на публиката че са останали до толкова късно вечерта, въпреки че мача в началото е бил скучен.

Джим: "Видяхме треньора ти, "The Wolfman" Алекс Волков, да се смее, да пие. Пращаше ти питиета....но сме свикнали да виждаме бокса ти по-пълен......къде е блондитуража (от антураж)? Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Къде са момичетата?!!!"

Марат: "От опита, който имам, а аз съм почти на 27, реших първо да се оправя с бизнесa, а после другото само ще дойде....не искам да развалям репутацията на момичетата. На всички блондинки, които са тук сега. След този турнир им излезе лошо име, а аз не искам да обърквам и развалям живота на никой.... "

Джим: "Колко жалко!" Изображение Изображение Изображение
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 16 яну 2007, 21:02

Изображение

Изображение

Изображение
Don't play games with a girl that can play better...

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 16 яну 2007, 21:30

От колко часа е мачът на Марат тази нощ приблизително?

Потребителски аватар
Lolo`
Мнения: 71
Регистриран на: 19 ное 2006, 19:57

Мнениеот Lolo` » 16 яну 2007, 21:30

ами ще е сутринта...към 8 най-вероятно :wink:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 16 яну 2007, 21:33

Благодаря, часът е чудесен. Дано и играта на Марат е такава. :wink: Забравих по-важния въпрос - има ли някакъв шанс да дават мача по Евроспорт? :roll:

Потребителски аватар
Lolo`
Мнения: 71
Регистриран на: 19 ное 2006, 19:57

Мнениеот Lolo` » 16 яну 2007, 21:43

ами има шанс но малък....ама има стрийм :lol: който все още не ми е известен обаче :roll:
Изображение

Потребителски аватар
distilk
Мнения: 2153
Регистриран на: 20 ное 2006, 16:47

Мнениеот distilk » 16 яну 2007, 22:13

Има шанс да го дават, стига Родик и Федерер да приключат бързо своите мачове на централния корт. Иначе предполагам, че няма да го дават от самото начало. На на http://livevideo.betfair.com/ обещават да го предават. Така че все ще можем да го гледаме.


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта