Марат Сафин

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 02 ное 2006, 19:15

Да живей! Само хипото да не го удари на купон от радост! :lol:
Изображение

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 02 ное 2006, 19:19

Ами, по информация от френската кавалерия че се е запътил към тренировачните кортове. Толкова народ е отишъл да го види, няма да ги разочарова. :wink: 8)
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
FiX YOU
Мнения: 24
Регистриран на: 16 окт 2006, 16:58

Мнениеот FiX YOU » 02 ное 2006, 22:42

kuniochi написа:Много важна роля играе Саша. 8) Много се надявам да остане с него и следващия сезон. Ето какво казва Марат в едно от последните си интервюта преди Берси:

Кой ще изпълнява функцията на твой треньор?

Въпроса е все още отворен. В момента пътувам с Александър Волков.След края на Берси ще започна да обмислям различните варианти.

Волков опция ли е?
Да. Но Александър трябва да реши дали ще има възможност да продължи да работи с мен, тъй като има и други ангажименти.

дано волков да се съгласи, въпреки че това си е доста трудно решение. не е лесно да си треньор на сафин, още е млад човекът, току виж може да получи някой инфаркт покрай него. :roll:

не мога да повярвам колко пъти става нещо и се сменя жребия. :shock: много ми е тъжно за риши, много неприятен начин да завърши сезона, но няма как. разбрах, че сафин е бил в много добро настроение по време на ма4а на 2ки, шегувал се е през цялото време (въпреки трагичното представяне :lol: ). дано утре да изпрати хаас обратно вкъщи.

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 02 ное 2006, 22:48

Изображение

Томито имал теоритичен шанс да се класира за Шанхай. :roll: Маратик трябва да го изпрати и него на гарата заедно с Блейк и Гонзо! :lol: :lol: :lol:
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
FiX YOU
Мнения: 24
Регистриран на: 16 окт 2006, 16:58

Мнениеот FiX YOU » 02 ное 2006, 22:52

на мен много ми се иска блейк да се класира. :roll:

Vendredi 3 novembre

CENTRAL (Début 14h00)

Jarkko NIEMINEN (FIN) vs Tommy ROBREDO (ESP)
Suivi de
Nikolay DAVYDENKO (RUS) vs Mario ANCIC (CRO)
Pas avant 18h00
Tomas BERDYCH (CZE) vs Dominik HRBATY (SVK)
Pas avant 20h00
Tommy HAAS (GER) vs Marat SAFIN (RUS)
Suivi de
Bob BRYAN (USA) / Mike BRYAN (USA) vs Fabrice SANTORO (FRA) / Nenad ZIMONJIC (SRB) ou Mariusz FYRSTENBERG (POL) / Marcin MATKOWSKI (POL)

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 02 ное 2006, 23:02

Явно и на него му свърши газта, въпреки че Томи игра стабилно. :? Миналия турнир ми се видяха и двамата в ужасна форма, но знам ли. Бях много изненадана от апатията на Джеймс днес. :? Марио ми се вижда по-свеж и мисля че ще има по-голям успех в Шанхай. :roll:
Don't play games with a girl that can play better...

rkk
Мнения: 3979
Регистриран на: 17 мар 2005, 21:03
Местоположение: Копривщица/София

Мнениеот rkk » 02 ное 2006, 23:04

СТРАХОТНА ИГРА НА МАРАТИК СРЕЩУ КАСКЕТА И ФЕНОМЕНАЛНА ПОБЕДА БЕЗ ПОТРОШЕНА РАКЕТА!!!!!! МАРАТ Е НА 1/4 ФИНАЛ!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 02 ное 2006, 23:08

Изображение Изображение Изображение След този ужасяващ жребий съдбата се реваншира! Изображение Трябва да има равновесие! :-*
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 03 ное 2006, 00:32

Видео от инициативата на UNICEF:
http://www.youtube.com/watch?v=xDXppi159Oo

Фотосесия за HEAD
http://www.youtube.com/watch?v=pEn3eRAfHQA

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 03 ное 2006, 14:23

Анет с професионалната камера. :biggrin:
Изображение
Изображение
Изображение

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 03 ное 2006, 14:29

Интервю след мача със Сьодерлинг за руските медии! Изображение

Марат Сафин: Искам да забравя всичко и да започна отначало

Бившият номер 1 определя този сезон като ужасяващ и вече мечтае за новия..

На последния турнир от серията Мастърс Руските тенесисти се представят доста успешно засега. Дмитри Турсунов, Николай Давиденко и Марат Сафин, който победи Робин Сьодерлинг, успяха да достигнат осминафиналите. Феновете във Франция уважават и боготворят Марат, който е печелил турнира през 2000, 2002 и 2004 година.


- Трудно победи Сьодерлинг. Колко ценна за теб е тази победа?

- Изключително ценна, защото Робин играе много качествен тенис през този сезон. Наскоро за малко не победи Федерер и това е показателно. Фактът, че успях да го победя в добрата форма, в която се намира, ми дава увереност в собствените ми сили. Тук, в Берси се чуствам отлично, познавам корта, имам хубави спомени, може да се каже че и стените ми помагат, чуствам ги като роднини. Много съм благодарен на публиката, която винаги ме е подкрепяла. Всичко това ми дава предимство на корта.

Пътят на завръщането ти след контузията в коляното миналата година не беше осеян с рози?

- Нямаш си на идея. Отсъствах известно време, когато се завърнах играех на сигурно, не напрягах коляното прекалено много за да не се нараня отново и контузията да се възобнови. Така изгубих увереността си и инкасирах много болезнени загуби. Ще бъда честен: този сезон беше ужасен. Разочарование след разочарование. Имам едно единствено желание: да го завърша с колкото се може по-малко загуби; да го забравя, да го оставя в миналото и да започна новия на чисто.

Самокритиката е хубаво нещо, но сезона не беше толкова ужасяващ. Достигна финал в Москва, пулофинали във Валенсия, Банкок, Вашингтон...

- Коства ми страшно много усилия. Слава Богу, в момента съм напълно здрав физически, но има още много над какво да работя в тази насока: играеш турнир след турнир, тренираш нон стоп, ден след ден. Умората се натрупва. Пхихическата повече отколкото физическата всъщност. Целта ми е да завърша годината в топ 30.

Какво мислиш за системата Hawk Eye?

По-скоро е полезна и мъдра идея. Щеше да бъде по-добре ако беше по-точна, но предполагам че както в много други случаи – има нужда от подобрение.

Много хора решиха да пропуснат Берси тази година: Федерер, Надал, Налбандиан, Родик. Техните аргументи са че сезона е прекалено изтощителен. Може би е време да бъде намален броя на турнирите?

Много хора говориха за това, включително и аз. За себе си съм решил да играя на толкова турнири, на колкото съм способен.

В последните няколко месеца пътуваш с Александър Волков...

Познавам Саша много добре и той ми помогна много. Ще работим заедно до края на годината и после ще видим.

Къде се завръщаш след турнирите? Москва? Валенсия? Или Монако?

Живея в Монако, но Москва е родния ми град и там прекарвам най-много време. Никога няма да забравя Валенсия, там премина обучението ми по тенис и имам много приятели..

Нормално е животът ти да не се ограничава само с тениса. Например, коя книга четеш в момента?

Немския философ Артър Шопенхауер "Светът като воля и представа”. Много полезна книга. Помага ти да разбереш себе си, отношенията между хората и света около теб. Изображение (Аз уча Шопенхауер в момента. Не бих го чела в свободното си време, но ако го погледнем от хубавата страна, с Марат ще има за какво да си говорим като се видим. Изображение )
Don't play games with a girl that can play better...

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 03 ное 2006, 16:33

kuniochi написа: Аз уча Шопенхауер в момента. Не бих го чела като свободноизбираемо четиво е свободното си време.


Айде бе! :lol: :wink:

kuniochi написа:с Марат ще има за какво да си говорим като се видим.


Да бе да, почти ти повярвах. :lol: :twisted: :wink:

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 03 ное 2006, 20:40

Изображение

Изображение Изображение Изображение
Don't play games with a girl that can play better...

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Мнениеот maryan unfaitful » 03 ное 2006, 20:44

Като го гледам колко е доволен предварително, май ще трябва да плета с два чифта куки след малко! Вени, ти приготви ли твоите или ще пилиш нокти? :lol:

Само очи не вади! :wink:
Изображение

Потребителски аватар
kuniochi
Мнения: 1839
Регистриран на: 28 мар 2005, 16:55

Мнениеот kuniochi » 03 ное 2006, 20:48

Всички магийки са заредени! Ще се наслаждавам на глетката, пък каквото стане. :lol: Марио ни обърка плановете, сега Томито има шанс да се класира за Шанхай и ще играе на живот и смърт. :roll: :?
Don't play games with a girl that can play better...


Върни се в “Тенис”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта