Край?

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Край?

Мнениеот Al » 11 окт 2017, 20:37

Я, Гейт пише пак. :qipbp:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 14 окт 2017, 07:06

Обаче отдалеч си личи, че всички са цесекари в този форум :qipay:

Замря отбора, замря форума. Сега леко живна отбора, леко живна и форума. Респект най-вече към представителите на Анималс и Люлин Бойс Мичо, Стинката и Ал :qipbf:
Ако си цесекар бъди докрай!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Край?

Мнениеот G8 » 19 окт 2017, 10:09

Какво става, балъчЕта? :qipbo: :qipag:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Край?

Мнениеот drvasko98 » 12 дек 2017, 13:52

Ценко, ти от тирето ли си, или мина към Спартак Плевен? За 8 съмнения не съм имал, ама за теб се колебая

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 12 дек 2017, 22:20

Че аз това от години съм го повтарял. "Да дойде Гришата". И ето, че дойде, спряха полягванията пред сини приятелчета от БФС, ЦСКА си е ЦСКА за себе си, редовни плащания на заплатите, шмекерско измъкване от дълговете натрупани от други, какво да искам? Най-сетне имаме това което исках.

Между другото откога ЦСКА не е ЦСКА? Ако не ти се търсят точни дати да почна да налучквам. ЦСКА ли беше който взе купата на България?
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Край?

Мнениеот drvasko98 » 12 дек 2017, 22:29

8 написа:Между другото откога ЦСКА не е ЦСКА? Ако не ти се търсят точни дати да почна да налучквам. ЦСКА ли беше който взе купата на България?


Да, игра във В група, взе купата и спечели промоция за Б група. Оттам нататък не знам защо го закриха.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 12 дек 2017, 22:41

Аз мисля, че козметично промениха А група и там влезе наред с други отбори, например Локо ГО.

Да, вярно. Козметичните промени бяха направени заради нас, тоест оказали сме нефутболен натиск, но не виждам от какво да се срамувам, че и ние понякога сме използвали административни похвати.

Тогава кой заигра тогава в А група (на Армията), след като не е бил странно закрития отбор на ЦСКА?
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Край?

Мнениеот drvasko98 » 12 дек 2017, 22:44

Не знам, но знам, че този отбор не игра в евротурнирите вече два сезона, но не съм се интересувал защо

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 12 дек 2017, 22:52

Заради дълговете. Наказателна мярка от УЕФА срещу тарикатите мислещи, че преименувайки се през някакви врътки ще минат безнаказано.

А иначе официалното е друго. Въпросния отбор "изчезва", появява се "нов", а УЕФА наказва "новия", защото нямал три сезона. Всъщност УЕФА не може да попречи на вратичките в закона и врътките на отбора и затова наказва уж "друг", тоест постига целта си.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 12 дек 2017, 22:55

Но това да кажем не си го разбрал и ти е убягнало. Интересно с какво усещане си кой отбор играе от миналия сезон в А група, след като си на мнение "не знам, не знам". Дали отдзаваш значение на мачовете с него, защото ако е някой нов би трябвало да е с не по-голям статут от този на Витоша и едва ли да ти е толкова интересно мачовете с него.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Край?

Мнениеот drvasko98 » 12 дек 2017, 22:59

Е, това не го знаех, че УЕФА е наказала "уж" новия отбор. Обаче съм чувал, че имало бивши чорбари, които не признавали новия отбор за техния, не били мнозинство, но все пак сериозна бройка...
Иначе, когато отборът е конкурент за челните места, мачовете са важни. От поне 20 години вече, мачовете с Литекс са едни от най-интересните и трудните за нас. В последните години се добави и новият тогава отбор на Лудогорец и още във втория им сезон имахме много важен мач с тях.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 12 дек 2017, 23:34

имало бивши чорбари, които не признавали новия отбор за техния


И сега какво да правим? Да се хвърлим в морето или за да спят спокойно да не наричаме ЦСКА ЦСКА? И аз не признавам България за моя родина ама кой ме пита.

мачовете с Литекс са едни от най-интересните и трудните за нас

Следователно знаеш с кого играеш. Срещу Литекс. Или поне това си си решил, че сме.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Край?

Мнениеот drvasko98 » 12 дек 2017, 23:43

Не, посочих ти примери с Литекс и Лудогорец, които влязоха като новаци в А група и мачовете с тях бързо станаха дербита, защото те бързо заявиха апетити за челните места.
Иначе казано сериозно мога да ти опиша срещу кой облечен в червени екипи играем. Да го кажем така - манталитета на отбор на Ганчев, да не го нарека селски, за да не те обидя :qipag: , подкрепян от най-неприятната част от бившите фенове на ЦСКА (по-описателно, причината поради която ненавижзах ЦСКА, защото не съм мразил Велинов, Джевизов, Костадинов или Любо Пенев). Тоест обединение между две неща, сиреч нов отбор :qipbo: За ваша жалост голяма част от червената аристокрация не ви подкрепи :qipab: Не е и случайно, че при гостуванията ходят повече хора отколкото на домакинствата.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 12 дек 2017, 23:52

Много си объркан. Хем не знаеш кой е, хем сме били Литек. Откога? Оня същия отбор, който закри сезона с купата започна следващия...ама бил друг :qipbj:

В тази връзка Левски многократно не е Левски. Най-малкото според закона и според самите левскари. Два много силни аргумента.

А А група е съставена според теб от съвсем други отбори. Много сложно ми идва. Наричай си ни Литекс щом така ти харесва. Не подскачай обаче много, защото при промените на Олимпик в Берое, на Велбъжд в Локо Пд и т.н. си мълчиш и ти е все тая. Бъди и тук така, защото всеобщата синя ярост издава кой е отбора.

То цялата работа е това. Яд, че ЦСКА се измъкна. Ами пий една студена вода и приеми факта, че няма да платим дълговете си. Викането е безполезно. Дреме му на някой на шапката, че синята чета сте си наумили някакви глупости.Аз лично не лягам просълзен и да си казвам "край, сбараха ни, сега как ще обяснявам, че не сме Литекс".

ПП. Само Литекс ли сме? :? Нещо така Чавдар, Етрополе не сме ли също? :roll: Много постно от твоя страна. Другите сини са по-големи виртуози.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 12 дек 2017, 23:56

Е че то тези доводи и аз мога да ги имам.

Синия отбор е крадлив имайки предвид собственика. Този отбор е подкрепян от най-неприятната ми част левскари (разбира се тези които не го подкрепя са ми приятни). Комбинацията от двете е крайно неприятна. Същото.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта

cron