Край?

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Край?

Мнениеот drvasko98 » 12 дек 2017, 23:56

От Литекс взехте президента, регистрацията и играчите, но може да сте взели нещо и от Етрополе, те не са ми били в полезрението, но ти си точно потвърждение за това, което говоря - измъкването, мишкаренето, за това писах по-нагоре. :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 12 дек 2017, 23:59

Не е и случайно, че при гостуванията ходят повече хора отколкото на домакинствата.


Твои тълкувания. Ако се опитам да ви копирам и да съм див сектант имам логично обяснение. Това показва, че сме отбора на народа. Нормално българския народ ходи на гастролите на своя отбор във всички точки на страната. Просто живее там, в българските градове.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 13 дек 2017, 00:04

Измъкването, мишкаренето? :qipav:

Моля ти се. 1969 се обединявате със Спартак. Вие сте репресирани и жертва. Следователно ведомствения комунистически отбор ви гълта. Това са сини твърдения и изводи от тях. Не мои. Ако не е така и вие да оставате, а Спартак да е претопения излиза, че или сте гадни комунисти протежета на партията глътнали невинен отбор или че сте психично болни и не сте с всичкия си.

1985 сте официално РАЗФОРМИРОВАНИ, не преименувани.

ПФК Левски откъде накъде ще да е Левски?

И т.н.и т.н.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Край?

Мнениеот drvasko98 » 13 дек 2017, 08:54

Така е, обединЕНИ сме със Спартак и СМЕ разформировани (всъщност разформироването беше премахване на ведомствените шапки и преместване на "териториален" принцип). Някой така е решил, така е направил в двата случая, не са ни питали, не сме го искали ние. ЦСКА през 2016 г. се разпусна по свое собствено желание, никой не ги е карал, нито Левски, нито БФС, нито КГБ или ЦРУ и на негово място се създаде друг отбор. Когато ни разформироваха на Герена не дойдоха играчите и шефовете на Етър, облечени в сини фланелки, не се премести Велбъжд или Левски Карлово. На следващия сезон като спечелихме купата на България, играхме в Европа с активите на Левски-Спартак и Левски. Нямаше хора (от феновете), които да смятат, че Витоша не е Левски. Витоша и Средец заеха местата на Левски-Спартак и ЦСКА "Септемврийско знаме" в АРФГ, но без в него да вкарат Вихрен, Бобов Дол или Горно Нанадолнище. Тоест А група си беше същата като предния сезон със съответните изпадащи и влизащи и двата "нови" отбора на местата на старите. Интересно е, когато вашия отбор се класира да играе в Европа с какви активи ще играе.
Например и в момента в А група играе отбор с виолетови фланелки наречен Етър от Велико Търново, който хората в града си го подкрепят, но навсякъде пише, че този отбор няма успехи и не е печелил титлата през 1991г. Познай от три пъти защо това е така.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 13 дек 2017, 10:29

Чакай сега, какво мислите и чувствате слабо ме вълнува. Нали гледаме законово нещата как са? През 1985 бяхте закрити. Впоследствие чухме, че "на тяхно място" се създават Витоша и Средец. Не правоприемници, а други отбори. Това, че вие не сте се чувствали Витоша, а Левски няма значение. Между другото и аз не се чувствам Чавдар или Литекс, също като вас. При вас сте го приели като негласно признание, че не е трябвало да закриват Левски и го връщат под друга форма. При мен го приемам като юридически трик, за да избегнем дълговете, но и аз като теб се чувствам с ЦСКА.

Шефовете дойдоха на Армията преди трика и тогава ти го приемаш за ЦСКА, но дори и да бяха дошли след трика какво от това? По твоята логика ако днес всички играчи и ръководство на Левски бъдат уволнени от Спас и утре вземе целия състав на Верея и ръководството им това не е Левски. Свят свободен, всеки взема колкото и каквото иска, включително може и цял отбор. Къде определяш, че е границата? Като се сменят само един, двама, трима колко точно играчи?

Издиша ти теорията. Омразата мога да разбера, чувството за несправедливост също, но нима вие не сте правили сума ти и такива злини? Как пък не видяхте какво се случи пролетта на 2006, а сега имате остри очи за справедливостта? Малко ми пука за вас. Нали и вие сте така с нас? А за Литекс? Ми вие сте Спартак. Сигурно и вие сте толкова трогнати от моите усещания.

Понеже наистина ми е тъпо, все едно ти да говориш с някой, които си мисли, че сте КПР или Осасуна, все ти е тая, ппросто не е интересно, та няма проблем да сме Литекс, тире или каквото ти харесва. Не мисля да участвам в тази тема. Без да се сърдиш обаче малко ми глупеете след като две години не сте се уморили да го повтаряте. Нали знаеш кой полага неспирни усилия да убеди околните в нещо? Ако нещото е истинско е достатъчно един път да се спомене ама щом се натрапва до дупка явно работата е да се повтори 100 пъти докато стане знаеш какво.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Край?

Мнениеот drvasko98 » 13 дек 2017, 10:59

Не аз, бе, Осмак, УЕФА пише във визитката на Левски, че отборът отстранил Вележ и паднал от Сарагоса е Левски и УЕФА пише, че ЦСКА-София не е участвал в ЕКТ

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 13 дек 2017, 16:59

Това сега е така. След няколко години няма да е.
Затова е целия този цирк с емблемите. Заради формалистите. На Гришата не му пука много да вземе точно същата емблема дори и само за няколко стотин хиляди буквално отиващи на вятъра. Може да направи различна, която да е същата с 1 точка някъде по емблемата, колкото да се различава и юридически да не е същата и така да си спести парите ама буквалистите ще ревнат това не е ЦСКА.

Сега няма как да сме ЦСКА. Това би било равносилно на "дайте ни 30-те милиона дългове да изплатим". След време когато юридически ЦСКА отдавна е изчезнал, емблемиту му не съществуват (купил ги някой си, случайно обаче ние, за да сме по-близо до припознаването) ще се припознаем като негови наследници. Разбира се вие ще писнете, че не сме, но какво от това.

Аз не мога да разбера какво сложно има на схемата. Имате 100 милиона дълг и утре се обявявате за Пирин. Разбиваме Левски отвсякъде, закриваме го, отписваме го, идва един мирен ден в който никой не го търси, да кажем след седмица. Тогава Пирин се сеща, че е Левски, кръщава се така, ако трябва с тире или с цифри 1914, същите играчи и ръководство играят, които са били там и преди седмица, вие знаете, че е Левски, а ние грачим, че не сте. Общо взето Левски е стопил 100 милиона дългове, това е факта. В България, защото другаде май не може да стане точно така.

Между другото по много линии издишаш. Ако Гришата беше изплатил дълга от това което все още виждаш като ЦСКА, онова с купата във В група, на Армията щяха да са сега същите футболисти и ръководители. Тогава за теб това щеше да е пак ЦСКА обаче издиша аргумента ти с "дошлите отнякъде си хора облекли червени екипи и нарекли се ЦСКА". И ти като Дели. Цялата работа е да се изплатят 30-те милиона. От твоя гледна точка, защото съперника получава много голямо предимство (финансово), от неговата и на малцита буквалисти (не както си мислиш едва ли не половината) незнайно защо. Той на практика няма нищо против да припознае това като ЦСКА ако всичко е същото, включително човешкия ресурс, само ако се бяха изплатили 30-те милиона. Е да де ама вие искате Гришата да е глупак. И аз да съм, а и всеки нормален човек, ако поемам нещо и ще давам пари, за да правя нещо, ще гледам да се отърва от дълговете натрупани от други с които нямам нищо общо.
Сигурен съм, че в същата ситуация въобще нямаше да отричате Левски, а щяхте гальовно да се измъкнете с мазното "и ние като вас".

Мразил си такива цесекари. Ами мрази. Лекета ли да сме? Сега сте в обратната ситуация и много се кефя. Сираковците въртяха всичко за Левски, а при нас на никой не му пука. Ами сега ние имаме повманиачен във футбола човек готов на всичко (и на далавери), а при вас някакъв "учтив бизнесмен", който само отбива номера. Много е готино. Ще видиш.

Между другото аз точно това исках. Ако си спомняш много пъти иронизирахте ехидно "той/те си искат Гришата". Той пък взе, че дойде. Край на разместванията за приятелите имащи коефициент за ШЛ, изпаднали в тежка ситуация, а пък и ние можем да направим някоя далавера. Напълно съм доволен. Бих запял вашето ведомствено "ЦСКА оле, нищо общо с Левски-то". Супер си е, а че и вие плюете отрова по всякакви начини напълно показва, че сме на прав път. Наистина съм доволен. Дойде Гришата макар и след много години. Нека сега да дойдат сините администратори и да нагласят нещо, защото им трябвало на отбора [-X
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Край?

Мнениеот drvasko98 » 13 дек 2017, 17:23

Когато след няколко години (или когато и да е) се извършат съответни юридически действия, които биха дали право на този отбор да наследи историята на ЦСКА и УЕФА признае, че това е отборът победил Ливърпул и Аякс и аз ще го призная.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 13 дек 2017, 21:47

Ами хубаво. Следвай юрисдикцията.

Аз съм наясно кой кой е и не ми трябва. То междувременно може Гришата и Пепси Кола да ни нарече ако пак натрупаме дългове ама няма да следвам тези наименования.
Ако си цесекар бъди докрай!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Край?

Мнениеот G8 » 27 фев 2018, 10:49

drvasko98 написа:Ценко, ти от тирето ли си, или мина към Спартак Плевен? За 8 съмнения не съм имал, ама за теб се колебая

Спартак ги мразя в червата, щото съм от Белите орли. :mrgreen: Ама пък тях ги закриха преди години.. :? :D

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 28 фев 2018, 22:22

drvasko98 написа:Когато след няколко години (или когато и да е) се извършат съответни юридически действия, които биха дали право на този отбор да наследи историята на ЦСКА и УЕФА признае, че това е отборът победил Ливърпул и Аякс и аз ще го призная.


:arrow:

Голяма новина! УЕФА допусна ЦСКА в Европа!
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 28 фев 2018, 22:35

По-нататък спокойно ще отпадне "София", ще се върнат емблемите и ще си припознае историята на клуба в което няма нищо чудно. Ще бъде признато това което е напрпавил (а не някой друг).

Аз казах преди време, че точно затова исках Гришата от над десетилетие. Писнаха ми продажбите на интересите на клуба. Сега е готино и ме кефи как виете. Още по-готино е, че не мога да не призная, че голям дял има и Перуката. Като едно време. Цесекари направиха какво ли не за синята кауза и Сираков и ко. То не бяха поставени, не бяха смени на шампиони. Сега виждам как синя легенда тича и използва връзките си в името на червения клуб. Ми не е лошо. Той пияндето неслучайно каза преди преизбирането си, че "ако трябва да бъдем честни ЦСКА трябвало да издигне кандидатурата му и да има най-силна подкрепа от тях". Осмака може да чете между редовете и му е ясно за какво иде реч. Целия административен ресурс и позиции в комисиите на УЕФА е бил използван заради нашите бакии. Би било забавно ако можех да чуя отнякъде и синия Касабов да е пошушнал нещо на германците в името на великия ЦСКА :qipbp: . Страхотия. Сини администратори шетат като апостоли в Европа в името на ЦСКА. Е не е ли забавно?

Определено обаче нямам угризения. Толкова отбори намазаха наши привилегии, че това сега е най-малкото. Последните два примера за ксоито се сещам са Ботев и най-прясно Дунав. Използваха изковани от ЦСКА спортни успехи. Да не говорим по-назад във времето за Левски.

И не смятам да спираме дотук :qipaq: След равния с Морето и ако следваме схемата от пролет 99 (където първата издънка рано напролет срещу Локо СФ доведе до безспирни победи и на Литекс), то сега е редно Гришата да задейства машината и да започнем да бием постоянно :qipag: . Къде футболно, къде нефутболно няма значение. И без това есента доста точки пооткраднаха от нас. Време е да задействаме схемата от победи от син тип, а Гришата знае как се прави. Дори великия комбинатор Наско 99 трябваше да приеме, че строителя на къщички за птиченца не е балък, който можеш лесно да метнеш.

Хайде със здраве Васко, а ние не сме това което виждаш. Кръсти ни там някак си. Както ти харесва :qipaz:
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Край?

Мнениеот drvasko98 » 01 мар 2018, 13:55

Тук пише, че настоящият отбор ПФК ЦСКА София ще има право догодина да играе в ЕКТ, нищо повече. Това рано или късно щеше да стане. Очакваше се да е по-догодина, става за предстоящия сезон. На този етап това не променя факта кой е отстранил Аякс, Ливърпул и т.н. Поне за това нищо не се пише в писмото. Като участват и им напишат - "Дебютант в ЕКТ" или "Участва за 55-ти път примерно", тогава ще се разбере :qipbo:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Край?

Мнениеот 8 » 01 мар 2018, 18:16

Да, за тези неща казах "изчакай малко". Ще припознаят и че победителя на Аякс е победителя на Аякс. В момента такова припознаване е равносилно на припознаване на дългове от 30+ милиона.

Предполагам обаче и сега забелязваш някои детайли. Синята мантра "09.09.2016", "наказанието изтича с края на сезон 2017/18", "трите години за нов клуб".........предполагам можеш да смяташ. Да не забравяме и "след новопостъпилите факти в КАС, УЕФА взе решение, че ...."
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Край?

Мнениеот Al » 01 мар 2018, 22:39

УЕФА даде четири титли на ЦСКА-София. Това става ясно от публикация в официалния сайт на европейската футболна централа. В нея са дадени броя на участията на всички отбори в КЕШ/ШЛ от 1955 г. до 2018 г. Там не фигурира името на Литекс, който е четирикратен шампион и участник в предварителните кръгове на ШЛ, а е заменено с това на ЦСКА-София.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение


Върни се в “Разни”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта

cron